En Kolay Kredi Veren Bankalar (Anında Kolay Kredi Onayı)


En Kolay Kredi Veren Bankalar (Anında Kolay Kredi Onayı)

Siz de anında gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız bu sayfadan en kolay kredi veren bankalar listesini görebilir, başvurunuzu yaparak 60 aya varan vadelerle kredi çekebilirsiniz.

En Kolay Kredi Veren Bankalar (Anında Kolay Kredi Onayı)
16 Mart 2019 Cumartesi 13:59 tarihinde paylaşıldı.
 Acil nakit ihtiyacınızı, kolay kredi veren bankalar sayesinde giderebilirsiniz. Kredi çekmek ve başvurularının hızlı sonuçlanmasını isteyen vatandaşlarımız için, en kolay kredi veren banka hakkında araştırma yaptık. Günümüz bankaları kredi verirken; kredi notunuzu, gelir belgesi vb. çeşitli evrakları isteyerek inceleme yaparlar. Herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılmadığı zaman büyük ihtimalle krediniz onaylanacaktır. Fakat şubesiz bankacılık faaliyeti yürüten bazı bankalar, vatandaşımıza kolay kredi imkanı sunuyor. Şubesiz bankacılık ile belgesiz kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Banka sektöründe yeni bir dönemin başlangıcı olarak kabul edilen dijital bankacılık, işlemlerinizi banka şubesine gitmeden internet ya da telefon görüşmesi aracılığı ile gerçekleştirdiğiniz bir sistemdir. Şubelere göre işlemlerin daha hızlı yapılıyor olması, masrafların ciddi oranda az olması, dijital ortamlara özgü faiz oranlarının sunulması, pek çok vatandaşımızı dijital bankacılığa yöneltti. Şubesiz bankacılık hizmeti sunarak kolay kredi veren bankalara, sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

En kolay Kredi Veren Bankalar

Günümüzde şubesiz hizmet veren bankaların, kolay kredi verdiğini belirtmiştik. İnternet ve telefon üzerinden yapacağınız kredi başvurularında banka, evrak talep etmezse daha kolay kredi alabiliyorsunuz. Şubesiz bankacılık hizmeti sunarak, internet ve telefon üzerinden kolay kredi veren bankalar şu şekildedir. Anında kredi veren bankalar 2019 yılında kredi başvurusundan hemen sonra kredi onayı vermektedir.

Teb- CepteTeb

Aktif Bank- N kolay

Qnb Finansbank- Enpara.com

Akbank- Kolay kredi

Ing Bank- E- kredi

Yapı Kredi- Anında şubesiz kredi

İş Bankası- Anında kredi

Odeabank

Garanti Bankası- Kolay kredi


Yukarıda belirtilen bankalar şubesiz bankacılık sistemi ile gelir belgesiz kredi verebiliyor. En kolay kredi veren bankaları detaylı inceleyelim:


Teb - Cepteteb gelir belgesiz kredi: CepteTeb uygulaması ile 30.000 TL’lik krediye dosya masrafı ve herhangi bir belgeye ihtiyaç olmadan başvuru yapabilirsiniz. Teb müşterisi olan ya da olmayan her vatandaşımız online kredi başvurusu için CepteTeb uygulamasını kullanabilir.


KREDİ MİKTARI


VADE


FAİZ ORANI


AYLIK TAKSİT

 
5.000 TL

 
48 AY

 
%2,30

 
220 TL

 
10.000 TL

 
48 AY

 
%2,30

 
378 TL

 
20.000 TL

 
48 AY

 
%2,30

 
756 TL

 
30.000 TL

 
48 AY

 
%2,30

 
1135 TL

 


Aktif Bank- N kolay gelir belgesiz kredi: Aktif Bank, N kolay kullanıcıları için 30.000 TL’lik krediyi 60 ay vade imkanı ile kullandırıyor. Üstelik, 5/1000 tahsis ücreti ve sigortasız kredi kullandırıyor. Herhangi bir belgeye ihtiyaç duyulmadan, N kolay ile kredinizi çekebilirsiniz.


Qnb Finansbank- Enpara.com: Herhangi bir belge hazırlamadan ve sigorta masrafı olmadan kredi başvurunda bulunmak istiyorsanız, enpara.com üzerinden başvurunuzu rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. 30.000 TL’lik kredinizi 60 ay vade seçeneğinden yararlanarak çekebilirsiniz. Gelir belgesiz kredi kullanmak istiyorsanız vakit kaybetmeden enpara.com üzerinden başvurunu tamamlayın. Enpara.com’da bir hesabınız yoksa banka, çalışanları yönlendirerek, hesap açılışınızı gerçekleştiriyor.


Akbank- Kolay kredi: 20.000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi imkanından Akbank ile faydalanabilirsiniz. Akbank’ın şubesiz bankacılık kanalları aracılığı ile şubede vakit kaybetmeden başvurunuzu gerçekleştirin. Sizler de kolay kredi veren Akbank ile acil nakit ihtiyacınızı sonlandırın.


KREDİ MİKTARI


VADE


FAİZ ORANI


AYLIK TAKSİT

 
5.000 TL

 
60 AY

 
%2,10


162 TL 

 
8.000 TL

 
60 AY

 
%2,10

 
260 TL

 
10.000 TL

 
60 AY

 
%2,10

 
325 TL

 
15.000 TL

 
60 AY

 
%2,10

 
479 TL

 


Ing Bank e - kredi: Ing Bank müşteri olan ya da olmayan her vatandaşımız internet ve telefon üzerinden kredi başvurusunda bulunabilir. Gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunmak isterseniz, Ing Bank e-kredi sisteminden yararlanabilirsiniz.


KREDİ MİKTARI


VADE


FAİZ ORANI


AYLIK TAKSİT

 
5.000 TL

 
48 AY

 
%1,84

 
187 TL

 
8.000 TL

 
48 AY

 
%1,84

 
272 TL

 
10.000 TL

 
48 AY

 
%1,84

 
340 TL

 
15.000 TL

 
48 AY

 
%1,84

 
510 TL

 


Yapı Kredi- Anında şubesiz kredi:  Herhangi bir belge gerektirmeyen, dijital kanallar üzerinden yapılan, kolaylıkla onaylanan Yapı Kredi anında şubesiz kredi ile sizler de, ihtiyaçlarını tamamlayabileceksiniz. Şubelerde vakit kaybetmek istemiyorsanız, dijital platformlar üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirin ve anında kullanmaya başlayın.


İş Bankası- Anında kredi: İnternet ve telefon bankacılığı kullanıcı iseniz rahatlıkla İş Bankası’ndan kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. gelir belgesiz kredi başvurunuzu İşCep uygulamasını indirerek yapabilirsiniz. 25.000 TL’ye kadar belgesiz kredi çekebilir ve kredinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.


Odeabank: Bütçenize uygun faiz oranlarından yararlanmak ve gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, Odabank dijital platformlara giriş yapmalısınız. 35.000 TL’lik krediyi 60 ay vade seçeneği ile gelir belgesiz çekebilirsiniz. Odeabank müşterisi değilseniz bankadan ya da ptt’den hesap açtırmalısınız.


Garanti Bankası- Kolay kredi: Garanti internet ya da Garanti cep uygulamasından yapacağınız başvurularda, onaylanan tutar kadar kredi kullanabilirsiniz. Maaşını Garanti Bankası’ndan almayan vatandaşlarımız için Garanti internet ya da Garanti cepten çekebileceğiniz üst limit 25.000 TL’dir. Nakit ihtiyacınıza son vermek istiyorsanız, Garanti Bankası’nın kolay kredisi ile sizler de anında kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Siz de Garanti Bankası kredi hesaplama sayfasına göz atarak kredinizi hesaplayabilir ve hemen başvurunuzu yaparak en kolay krediyi alabilirsiniz.Yukarıda kolay kredi veren bankaların detaylarını incelediniz. Ing Bank ve Odeabank gelir belgesiz kredi başvurusu kabul etse dahi gerekli gördüğü durumlarda (kredi notu düşükse) gelir belgesi talep edebiliyor. Günümüz bankaları kredi talebinde bulunan vatandaşların öncelikli olarak, gelir belgelerini kontrol etmektedir. Sigortalı çalışan vatandaşlarımızın yanı sıra bankaların belirlediği ve kabul ettiği bazı gelir belgeleri de vardır. Bu gelir belgelerinden birine sahipseniz, rahatlıkla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka tarafından gelir belgesi olarak kabul edilenler;

1. Tapu belgesi (kredi başvuran kişinin adına kayıtlı olması şartıyla)
2. Emekli belgesi
3. Aynı yerde ikamet eden diğer bireylerin gelir belgesi
4. Şirket ortaklarından alınan gelir belgesi
5. Mevsimsel çalışanların gelir belgesi
6. Çiftçilik ile uğraşıyorsanız elde ettiğiniz gelirlerBanka adı

Gelir belgesi

 

Çekilebilecek en üst kredi limiti

Tahsis ücreti

N kolay kredş

-

30 Bin TL

5/ 1000

Odeabank

 

Banka gerekli görürse isteyebilir

35 Bin TL

5/ 1000

CepteTeb

-

30 Bin TL

-

Enpara.com

-

30 Bin TL

-

Garanti Bankası                      

-

25 Bin TL

-

Akbank

-

20 Bin TL

-

Ing Bank

Banka gerekli görürse isteyebilir

-

-

İş Bankası

-

25 Bin TL

-

Yapı Kredi

-

-

-Yukarıda belirtilen resmi belgeleri kanıtladığınız zaman bankalardan kolaylıkla kredi alabilirsiniz. Çalışmasanız dahi yukarıdaki belgelerden birine sahip olursanız, banka tarafından krediniz yüksek ihtimalle onaylanacaktır. Sigortalı çalışan bireylerin kredi başvuruları da bazen onaylanmayabiliyor. Bunun sebebi ise çalışma süredir. Çalışma süresi, günümüz bankaları tarafından farklılık gösterebilmektedir. Genellikle bankalar son işinizde 3 ay, toplamda ise 12 ay sigortalı olarak çalışmanızı beklemektedir. Devlet memurların da ise böyle bir duruma bakılmamaktadır. Artık bankalardan kredi almak oldukça kolaylaştı. Çalışmayanlar, ev hanımları dahi pek çok vatandaşımız gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunabiliyor. Gelir belgesiz kredi başvuruları genellikle çok yüksek tutarlı olmuyor. Yukarıda belirtilen bankaların verdiği miktarlardan bunu anlayabilirsiniz.

EV HANIMLARINA GELİR BELGESİZ KREDİ

Bir çok ev hanımı maddi sıkışıklıktan dolayı kredi çekmek istemektedir ancak bazı bankalar gelir belgesi ve sigorta gibi şartlar öne sürerek kredi vermektedir. Siz de ev hanımlarına kredi veren bankalar sayfasına bakarak gelir belgesiz, kefilsiz kredi çekme avantajlarından yararlanarak 60 aya kadar vadeli, uygun faiz oranlı ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Ev hanımlarından SGK şartı aranmadan bu bankalar ihtiyaç kredisi veriyorlar. Hemen ev hanımlarına kredi veren bankalar sayfasına göz atın ve ev hanımlarına özel kredi tekliflerini değerlendirin.

Öğrenciye kredi veren bankalar
Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar
Belgesiz kredi veren bankalar


Kolay kredi veren banka hakkında araştırma yaptık. Sizler de herhangi bir ihtiyacınızı gidermek ya da bir hayalinizi gerçekleştirmek isterseniz, kolay kredi veren bankalara başvuruda bulunabilir, vakit kaybetmeden isteklerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Kredilerin yanı sıra bankalar dijital ortamlardan gerçekleştirdiği başvurular sayesinde müşterilerine zaman kazandırıyor. Kredi çekmek için hazırlanan evraklar bir yana şubelerde saatlerce sıra bekliyordunuz. Kredi başvurunuzun onaylanması da epeyce bir vakit alıyordu. Lakin şubesiz bankacılık sayesinde bu sıkıntıların hepsi buldu. Herhangi bir evrak hazırlamadan, kefilsiz, masrafsız kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kolay kredi veren bankaların detayları toplu bir şekilde aşağıdaki tablodan görebilirsiniz.

Emeklilere faizsiz kredi veren bankalar sayfasından da Türkiye'de emeklilere özel olarak faizsiz kredi veren bankaların listesini öğrenebilirsiniz.
Kredi çekmeyi düşünüyorsanız, sayfamızdaki bilgilere göz atarak kolay kredi veren bankalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Banka şubelerine gidip kredi başvurusu yapmaktansa yukarıda belirtilen bankaların dijital ortamların kolaylıkla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. en kolay kredi veren bankalar 2019 yılında yukarıda belirtildiği gibidir. Nakit ihtiyacınıza son vermek için, kolay kredi veren bankaları not ederek, başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar