Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2020


Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2020

Maaş bordrosuz, kefilsiz, gelir belgesiz kredi veren bankalar 2020 yılında kredi vermektedir. En kolay hangi banka kredi veriyor bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2020
04 Aralık 2020 Cuma 01:49 tarihinde paylaşıldı.

Günümüzde bir çok acil olarak kredi çekmek isteyen kişiler, gelir belgesiz kredi veren bankaları araştırmaktadır. 2019 yılında uygun faiz oranları ve 60 aya varan vadelerle siz de kefilsiz, senetsiz, belgesiz olarak kredi almak istiyorsanız bu sayfamzıda yer alan güncel bilgileri inceleyebilir, siz de en uygun faiz oranlarıyla kredinizi hemen çekebilirsiniz. Peki çalışmayanlara kefilsiz ve belgesiz olarak kredi verenlerin şartları nelerdir, avantajları, gerekli belgeleri ve kredi çekmek için gerekenleri araştırarak bu sayfamızı başlıklar halinde hazırladık. Siz de gelir belgesiz, bordrosuz olarak bankalardan kolaylıkla ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız aşağıda yer alan bilgileri inceleyebilir ve kredi başvurusu yaparak hemen kredinizi çekebilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar
Özel ve devlet bankaları, kredi başvurusu yapan kişilerin kredi notu ve kredi sicilini inceleyerek kredi sonucunu değerlendirmektedir. Bankaların krediye onay vermesi için bir kişinin en az 3 ay SGK'lı olarak çalışıyor gözükmesi gerekmektedir. Eğer bu şartı tamamlamıyorsanız kolay kredi veren bankalardan da kredi almanız zor olacaktır. Siz de bu soruna farklı yöntemlerle çözüm bulabilir ve ihtiyaç kredisi, konut kredisi veya taşıt kredisi çekebilirsiniz. Odeabank, İNG, TEB, Ziraat Bankası, Garanti BBVA, Yapı Kredi gibi bankalar bazı şartlar altında gelir belgesi olmadan kredi vermektedir. Siz de ihtiyaç kredisi için 60 ay vade seçeneğini değerlendirerek, kredi faiz oranlarını karşılaştırarak hangi bankadan kredi çekeceğinize karar verebilirsiniz. İşte bankaların kredi teklifleri ve yaptıkları en yüksek vade sayısı. Aşağıdaki faiz oranları 30.000 TL 48 Ay vadeli ihtiyaç kredileri için hesaplanmış olup, anlık piyasa verilerine göre bankaların faiz oranları değişebilmektedir. Siz de yukarıda sizler için hazırladığımız tabloya göz atarak faizleri ve bankaları karşılaştırarak hangi gelir belgesiz krediyi, hangi bankadan çekeceğinize karar verebilirsiniz. Uygunkredibankalar.com olarak sizler için tüm bankaların gelir belgesiz kredi avantajlarını karşılaştırarak aşağıda bankaların kredi tekliflerini hazırladık. 

İşte en kolay gelir belgesiz kredi veren bankalar:

 • Cepteteb
 • Enpara.com
 • Odeabank
 • İNG Bank
 • Akbank
 • Garanti BBVA

Banka

Gelir Belgesi Talebi

En Fazla Vade

N Kolay Kredi

İstemiyor

60 Ay

İNG

İstemiyor

60 Ay

Odeabank

İstemiyor

60 Ay

TEB

Gerek Görüldüğünde

60 Ay

Garanti BBVA

Bazı şartlar altında

60 Ay

 
İNG Bank Gelir Belgesiz Kredi
İNG Bank gelir belgesi olmayanlara 15.000 TL'ye kadar nakit hazır kredisi veriyor. 2019 yılında acil para lazım diyenlere özel olarak kredi teklif ve kampanyalarını hazırlayan İNG'de uygun faiz oranları ve 60 aya varan vadelerle kredi kullanmak istiyorsanız siz de hemen İNG Bank şubelerinden, müşteri hizmetlerini arayarak veya İNG internet bankacılığı üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir ve anında kredinizi çekebilirsiniz.


Odeabank Gelir Belgesiz Kredi
Türkiye'de hizmet veren özel bankalar arasında yer alan Odeabank'tan gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyası uzun zamandır devam etmektedir. Siz de 10.000 TL ve 60 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi kullanmak için Odeabank internet şubesinden kredi başvurunuzu yapabilir veya en yakın Odeabank şubesinden başvurunuzu yüzyüze gerçekleştirebilirsiniz. "Nakit Hazır" kredi ismiyle sunulan bu ihtiyaç kredisinde nüfus cüzdanınızla 10 Bin TL'ye kadar kredinizi kolay ve anında kullanabilirsiniz. Dilerseniz başvurunuzu Odeabank mobil'den de yapabilirsiniz. Odebank'ta kredi faiz oranları %2,44 olarak yansıtılmaktadır.


Teb Gelir Belgesiz Kredi
TEB, "Pratik Kredi" adı altında gelir belgesi olmayan ev hanımlarına da kredi vermektedir. 12.500 TL'ye kadar, 60 aya varan vadelerle ve en uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi belge olmadan TEB'de sizleri bekliyor. Siz de başvurunuzu Teb internet bankacılığı veya şubelerinden gerçekleştirebilir, 12,500 TL'ye kadar ihtiyaç kredinizi hemen kullanabilirsiniz.


Ev Hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi
Bir çok ev hanımı gelir belgesi olmadan bankalardan kredi alamamaktadır. Oysa ki bazı şartları tamamlamanız ve bankaya sunmanız halinde düşük miktarlı ihtiyaç kredinizi anında çekebilirsiniz. Sizler için bankaların bu şartlarını araştırarak bu yazımızı daha ayrıntılı yapmak adına çaba sarf ettik. İşte ev hanımlarının kredi alabilmesi için bankaların istedikleri şartlar. Aşağıda yer alan şartlardan birini veya bir kaçını tamamlıyorsanız siz de ev hanımı olarak bankalardan kolay kredi alabilirsiniz. Dilerseniz ev hanımlarına kredi sayfamızı inceleyerek daha detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

 • Mevduat, kira geliri gibi ek gelir sahibi olmak,
 • Krediye karşılık ipotek gösterebilecek bir taşınmazın olması,
 • Banka istemesi halinde kefil gösterebilmek.

 

Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Normal şartlarda SGK’lı olarak çalışmayan kişilerin gelir belgesi olmadan kredi çekebilmeleri için kefil göstermeleri banka tarafından istenebilir. Kefilin yanı sıra ek gelir belgesiz kredi ile (kira geliri, mevduat geliri gibi) de talep edilebileceği gibi, teminat (taşınmaz) da banka tarafından kredi karşılığında istenebilmektedir. Siz de bu şartları tamamlayarak bu sayfada bulunan bankalardan belgesiz kredi kullanabilirsiniz. Maaş bordrosu olmadan kredi alabilir miyim diye merak edenler için, bordrosuz kredi veren bankaları yukarıda paylaştık. Bunların yanı sıra herhangi bir yerden ek gelir sahipleri de Ziraat Bankası, TEB, Akbank, Finansbank, Vakıfbank gibi bankalardan kredi alabilmektedir. Özellikle kira geliri gibi gelirleri bankaya sunarak kredi çekebilirsiniz. Aynı zamanda ipotek karşılığı da bankalardan kolaylıkla kredi alabilirsiniz. Yine maaş bordrosu olmadan kredi almak için pek çok yol bulunmaktadır. Bunun için yukarıda sizlere önerilen internet bankacılığı sitelerini ziyaret etmenizi önerebiliriz. Maaş bordrosu, çoğu bankaların kredi değerlendirme sisteminde yer alsa da bazı bankalar maaş belgesi olmadan da kişilere ihtiyaç kredisi verebilmektedir.


Bizlere gelen sorulara göre bir çok emekli bankalardan kredi almak için gelir belgesi istiyor mu diye merak edilmektedir. Emeklilerin devlet güvencesinde maaşları olduğundan dolayı hemen hemen tüm bankalardan emeklilere özel kredi tekliflerini değerlendirebilir ve kolaylıkla kredi alabilirler. Siz de SGK veya Bağ-Kur emeklisiyseniz bankalardan ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi veya konut kredisi kullanabilirsiniz. Sizler için bu sayfamızda tüm bankaların gelir belgesiz kredi veren bankalar tekliflerini araştırarak ayrıntılı şekilde yayınladık. Bu sayfamızı inceleyerek bankaların ihtiyaç kredisi tekliflerini değerlendirebilir, gelir belgesi olmadan kredi başvurusu yaparak kredinizi hemen çekebilirsiniz. Daha fazla detay almak için aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan yorum bölümüne yazabilirsiniz.

Acil para lazım
Kolay kredi veren bankalar
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com Kredibankalar.com
  2021 © Bankalar