Senetle Kredi Veren Yerler (Acil Senetle Kredi Bulma Yöntemleri)


Senetle Kredi Veren Yerler (Acil Senetle Kredi Bulma Yöntemleri)

Bankalardan kredi çekemiyorsanız ve acil nakit para da ihtiyacınız varsa senetle kredi çekebilirsiniz. Senetle kredi veren yerler 2019 yılında nerelerdir, sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

sponsorlu reklamlar
Senetle Kredi Veren Yerler (Acil Senetle Kredi Bulma Yöntemleri)
22 Haziran 2019 Cumartesi 15:25 tarihinde paylaşıldı.
sponsorlu bağlantılar
 Günümüzde isteklerimizi karşılamak, hayallerimizi gerçekleştirmek ve borçlarımızı kapatmak için nakit ihtiyacı duyuyoruz. İhtiyaçlarımızı karşılayacak yeterli nakdi bulamayınca da bankalardan kredi çekmek istiyoruz. Kredi çekerken ise kredi puanımız, gelirimiz ve sicilimiz detaylı bir şekilde inceleniyor. Puanımız düşük, yasal takip almış ve gelirimiz de yetersiz ise kredi başvurumuz olumsuz sonuçlanıyor. Kredi başvurumuz olumsuz sonuçlandığı zaman, nakit parayı nereden bulacağız? Sizler için, senetle kredi veren yerler hakkında araştırma yaptık. İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Mersin, Konya, İzmir vb. büyükşehirlerde senet karşılığı kredi veren firmalar bulunmaktadır. Senetle para alınan firmaları, dikkat etmeniz gereken hususları sayfamızdan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. 

SENETLE KREDİ

Çeşitli sebeplerden dolayı bankalardan kredi çekemiyorsanız senetle kredi veren yerlerden nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Mersin, Bursa, Diyarbakır, Malatya, Konya, Antalya vb. büyükşehirlerde senetle kredi veren yerlere sıkça rastlamaktayız. Saymış olduğumuz bu şehirlerde faktoring firmaları, bankalar, tefeciler, ikrazatçılar gibi pek çok firmadan senet karşılığı nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Şunu unutmamalısınız gibi tefecilerden yapmış olduğu işlemler yasal değildir. Nakit ihtiyacımı karşıladım derken çok daha fazla zarara uğrayabilirsiniz. Sayfamızda nakit ihtiyacınızı karşılamak için çeşitli çözüm yolları sunmaya çalışacağız. Detaylıca inceleyebilirsiniz. 

SENETLE KREDİ NASIL ALINIR?
Günümüzde bankalardan kredi notunun düşük olmasından veya sicilinin kötü olmasından dolayı kredi çekemeyen binlerce kişi bulunmaktadır. Bu kişiler acil para lazım diyerek kredi çekme alternatiflerini araştırmaktadır. İşte sizlere bankadan kredi çekemiyorum ne yapmalıyım diyenler için kaynağından doğru şekilde yol haritası. Öncelikle senetle para almak isteyen kişilere uyarımız, tefecilerden para almak yasal olarak suçtur ve bu suça biz dahil hiçbir internet sitesinin aracılık etmemesi gerekmektedir. Biz burada bu konuyu açma nedenimiz senetle borç para arayan kişilere alternatif acil para bulma yollarını sunmamızdır. İşte sizlere senetle para bulma yolları.

BANKA DIŞINDA KREDİ BULMA YOLLARI

Kuyumcular


Günümüzde senetle altın alım/ satımı yapan pek çok kuyumcu bulunmaktadır. Kuyumcular, acil nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz yerlerdir. Bu işlemi yapan kuyumcuları bularak, senetle altın satın alabilirsiniz. Daha sonra satın aldığınız altınları satarak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

 

Faktoring Firmaları


Bankacılık düzenleme ve denetleme kurumu tarafından takip edilen faktoring firmalarından senet karşılığı para alabilirsiniz. Faktoring firmalarının bütün işlemleri denetleme kurulu tarafından takip edildiği için bu yol, güvenli bir yoldur.

 

Bankalar


Ziraat Bankası, Vakıfbank ve İş Bankası senet karşılığı kredi verebilmektedir. Detaylarını inceleyelim.


Ziraat Bankası senet karşılığı avans kredisi: senet karşılığında uygun faiz oranları bu krediden yararlanabilirsiniz.


Vakıfbank çek/ senet karşılığı krediler: Çek ve senetlerinize Vakıfbank tarafından belirli bir marj uygulanır ve nakde dönüştürülür. Bu sayede nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.


Sizler de bankalardan çek/ senet karşılığı nakit ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Bankalardan senetle kredi yolu da güvenilir bir yoldur. Bu yolu tercih ederek, sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz.

 

Operatör Bayileri


Ülkemizde güvenilir ve müşteri portföyü geniş çeşitli operatör bayileri bulunmaktadır. Bu bayilerden birine gidebilir ve senetle telefon satın alabilirsiniz. Satın aldığınız telefonu kutusunu açmadan aynı ya da başka bir firmaya satabilir, nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Satın almış olduğunuz telefonu kutusunu açmadan çeşitli dijital platformlardan (facebook, letgo, sahibinden vb.) da satarak, acil nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

 

Galeriler


Kredi puanınızın düşük olması vb. sebeplerden dolayı bankalardan taşıt kredisi çekemiyorsanız, oto galerilerden senetle araba alabilirsiniz. Günümüzde bazı galeriler senet karşılığı araba satışı gerçekleştirmektedir. Dilerseniz senet karşılığı satın aldığınız aracın satışını da gerçekleştirerek, nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

 

Beyaz Eşya Firmaları


Ülkemizde elektronik ve beyaz eşya satan firmaların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bulunduğunuz lokasyona yakın bir firmaya giderek senet karşılığı dilediğiniz beyaz eşya ya da teknolojik aleti satın alabilirsiniz. Ürün ambalajını açmadan çeşitli firmalara ya da sitelerden satışını gerçekleştirebilir, nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.Bankalardan kredi çekmekte zorlanıyor musunuz? Yukarıdaki yollar sizin için bir çözüm olabilir. Lakin, senetle kredi veren firmalardan alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var. Gelin, hep birlikte dikkat bu hususları inceleyelim.


Senetle Kredi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Boş senetlere hiçbir şekilde imza atmayınız.

2.
Senet üzerine yazılan fiyatın hem rakamla hem yazı ile yazıldığına dikkat ediniz.

3.
Senet üzerine yazılan fiyatın daha sonra değiştirilmemesi adına ‘kapama çizgileri’ kullanıldığından emin olunuz.

4.
Senedi aynı renk kalemle doldurmaya özen gösteriniz. 

5.
Alıcı ve borçlunun yanında senet düzenlenir.

6.
Güvenilir firmalardan senet almamaya özen gösteriniz.

7.
Ödeme zamanında senedin size ait olup olmadığını dikkatlice kontrol ediniz.

8.
Borcunu ödediğiniz senedin bir kenarı yırtarak, ödendiğini kanıtlayabilirsiniz.

9.
Borcunu ödediğiniz senedi bir sürü saklamayı unutmayınız.

Bugünkü yazımızda senet karşılığı kredi veren firmalardan ve dikkat edilmesi gereken bazı hususlardan bahsettik. Senetle kredi veren yerler hakkında daha detaylı bilgiye sahip olarak, nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Yukarıdaki yerlerin dışında senet karşılığı nakit para veren tefeciler de bulunmaktadır. Unutmamalısınız ki tefeciler sizi daha fazla zarara sokabilir. Artık bankalardan kredi alamıyorum diye üzülmenize gerek yok. Senet karşılığı, yukarıdaki firmalardan nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Siz de yorum yaparak bu konu hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İlgili sayfalar:

Acil para lazım
Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar
Kefilsiz kredi veren bankalarBu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  En Uygun Kredi Veren Bankalar En Uygun Kredi 2019
  2019 © En Uygun Kredi 2019, Kredi Faiz Oranları, Mevduat, Bankalar.