20 Bin TL Aylık Faiz Getirisi


20 Bin TL Aylık Faiz Getirisi

Sitemizde paylaştığımız haberle, 20 bin tl aylık faiz getiriniz için bankaların verecekleri faiz oranlarını ve getirisini inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki yazımızda aylık 20 Bin TL faiz getirisi konusundan bahsediyoruz.

20 Bin TL Aylık Faiz Getirisi
23 Kasım 2018 Cuma 20:04 tarihinde paylaşıldı.
Eğer sizler de paranızı kat kat arttırmak istiyorsanız, bunu yapabilmenin en iyi yolu yatırım yapmaktır. Artık günümüzde bankaların ‘vadeli hesaplarıyla’  yatırım işleminizi yapabilirsiniz. İnternet, mobil bankacılığı ve şubeleri kullanarak  kolaylıkla ve zaman kaybetmeden hesabınızı açabilir, yüksek getiriler elde edebilirsiniz. Sizler için, çeşitli bankaların, 20 Bin TL aylık faiz getirisi hesaplamalarını yaparak, karar vermenize yardımcı olmaya çalıştık. Bankaya yapacağınız belirli bir miktar paranın faiziyle bu getiriyi sağlamak artık çok kolay. Tabi ki bu hesabı açabilmeniz için elinizde belirli bir miktar para olmalıdır. Yatıracağınız para ne kadar büyük olursa, o kadar faiz işleyerek, yüksek kazanç elde edebileceksiniz.


20 Bin TL Faiz Getirisi

Belirli bir süre sonunda getiri elde etmeniz, yatırım anlamına gelmektedir. Vereceğiniz doğru kararlar sonucunda, belirli bir vadede kazanç elde edebilirsiniz. Yazımızda paylaştığımız tabloyu inceleyerek, bankaların 20 bin TL için verdikleri güncel faiz oranlarını öğrenebilir, hesaplamanızı yapabilirsiniz. Size en çok getiri sağlayacak, avantajlı bankayı seçerek, hesabını açabilirsiniz. Sitemizdeki haberleri takip ederek, farklı bankaların faiz oranları hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz. Sizler de, vatandaşlarımızın en çok kullandığı bu yatırım yöntemiyle, paranızı değerlendirme fırsatı bulabilirsiniz. Aşağıdaki tablomuzda, 20 Bin TL Aylık Faiz getiri hesabı yapılmıştır. Tablomuzu inceleyerek, bilgi sahibi olabilirsiniz.

Banka

Faiz oranı


Ay sonu net kazanç

İng Bank

% 24


20.378 TL 

Halk Bank

% 21

20.328 TL
 

HSBC

% 20

20.312 TL

Akbank

% 20

20.315 TL
 

Denizbank

% 17

20.265 TL
 

İş Bankası

% 13,80

20.216 TL
 

Alternatif Bank

% 24,25

20.382 TL
 


Sizler için yukarıdaki tablomuzda, vade gününü 1 ay belirleyerek, 20 Bin TL ana paranızın, ay sonunda sizlere ne kadar kazanç getireceğini hesapladık. 20 bin TL aylık faiz getirisi için hangi bankanın ne kadar faiz verdiğini merak edenler, tabloyu inceleyerek, cevap bulabilirler. En yüksek faiz veren bankaların araştırmasını yaptık. Araştırmamızı inceledikten sonra yapacağınız en önemli işlem, hangi bankada hesap açtıracağınıza karar verip, yatırım yapmaya başlamak. Size en uygun, yüksek getiri sağlayacak bankada hesap açtırarak, yaşam şartlarınızı iyileştirerek, kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: 10 bin tl aylık faiz getirisi
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar