30 Bin TL Aylık Faiz Getirisi


30 Bin TL Aylık Faiz Getirisi

Bu sayfada aylık 30 bin tl faiz getirinizi hesaplayabilirsiniz. Haberimizi okuyarak 30 bin tl aylık faiz getirisi hakkında bilgi sahibi olabilir ve paranızı mevduat hesabına yatırarak yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

30 Bin TL Aylık Faiz Getirisi
23 Kasım 2018 Cuma 20:08 tarihinde paylaşıldı.

Belirli miktar birikmiş paranız var ve bu paranızın güvenli bir şekilde değerlenmesini istiyorsanız, bankaların vadeli mevduat hesaplarından yararlanabiliyorsunuz. Çeşitli şekillerde açabildiğiniz mevduat hesabınızdan, sizlerin belirleyecek olduğu vade günü sonunda ve bankanın uyguladığı faiz oranlarıyla, paranızı katbekat artmış bir şekilde çekebilirsiniz. Örneğin; anaparası 30 Bin TL olan bir vatandaşımız, yüzde kaç faiz oranıyla parasını değerlendirebiliyor, merak ediyorsanız lütfen haberimizi okumaya devam edin.  30 bin TL aylık faiz getirisi hesabınızı aşağıdaki tablomuzdan inceleyebileceğiniz gibi, farklı bankaların 30 Bin TL için yüzde kaç faiz uyguladıklarını da görebilirsiniz. Bir türlü hangi bankadan hesap açtıracağınıza karar veremediyseniz, sitemizdeki haberleri okuyarak bilgi sahibi olabilir, hesaplamalarınızı kolaylıkla yapabilir ve karar vermenize yardımcı olacak her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.


30 BİN TL AYLIK MEVDUAT KAZANCI

Çeşitli para birimleriyle açabileceğiniz hesabınıza yatıracağınız paranızı,  1 yıla kadar, piyasa koşullarıyla değişebilen faiz oranlarıyla değerlendirme imkanı bulabilirsiniz. Bankaları teker teker arayarak zaman kaybetmenizi önlemek için, farklı bankaların faiz oranlarını araştırarak, sizlerle paylaşıyoruz.  Daha az risk, daha çok para kazancı diyorsanız, aşağıdaki tablomuzu inceleyiniz. Sizin için en avantajlı ve size en çok getiri sağlayacak bankanın, faiz oranını öğrenerek, karar vermenizi kolaylaştırabilirsiniz. Bankalardaki mevduatların faiz oranlarıyla değerlenen paranızı da vade sonunda hesabınızdan çekerek, ekonomik sıkıntılarınıza son verebilirsiniz.

Banka

Faiz oranı


Ay sonu net kazanç

Odeabank

% 25


586 TL 

Finansbank

% 20

468 TL
 

Vakıfbank

% 10,50

246 TL

Halkbank

%20,50

480 TL
 

Denizbank

% 17,50

410 TL
 

İngbank

% 24

562 TL
 

Şekerbank

% 18

422 TL


Yukarıda hazırlamış olduğumuz tablomuzda, vade gününü  1 ay belirleyerek, 30 Bin TL aylık faiz getirisi hesaplamalarını paylaştık. Çeşitli bankaların, farklı faiz oranlarını inceleyerek, yatırım yapma imkanı bulabileceğiniz vadeli mevduat hesabınızı kolaylıkla açabileceksiniz.  Önceki haberlerimizde de belirttiğimiz gibi, ana paraların farklılık göstermesiyle faiz oranlarında ve net kazançlarda da değişiklikler meydana gelmektedir.  Güncel faiz oranlarıyla hazırlanan, 30 Bin TL faiz getirisi 2019 hesaplarını tablomuzdan inceleyebilirsiniz.

Diğer hesaplamalar:

10 bin tl mevduat hesaplama
20 bin tl mevduat hesaplama

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar