50 Bin TL Aylık Faiz Getirisi


50 Bin TL Aylık Faiz Getirisi

50 Bin TL aylık faiz getirisi ile paranızı, mevduat hesabına yatırarak değerlendirebilirsiniz. Bankaların 1 aylık vadede 50 bine yüzde kaç faiz uyguladığını, sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

50 Bin TL Aylık Faiz Getirisi
08 Şubat 2019 Cuma 18:47 tarihinde paylaşıldı.
Ekonominin giderek kötüleşmesi sebebiyle vatandaşlarımız birikim yapmaya başladı. Çeşitli sıkıntılarla karşılaşabilecekleri gibi, ellerindeki nakit parayı değerlendirme zorluğu yaşıyorlar. Sayfamızdaki bilgilerle, 50.000 Tl aylık faiz getirisi hesaplamalarına göz atabilirsiniz. 50 bin TL birikmiş paranızı faiz getirisi ile değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Günümüzün en büyük finansal kuruluşu olan bankaların sunmuş olduğu mevduat hesabı sistemiyle birikim yapabileceksiniz. Fakat mevduat hesaplarından, vade bitimine kadar nakit para çekemeyeceğinizi lütfen unutmayın. Seçtiğiniz vade günü bitiminde paranızı kolaylıkla çekebilir ya da vade gününüzü tekrar uzatarak kazancınızı arttırmaya devam edebilirsiniz. Yüksek faiz oranı veren bankalar, aşağıdaki tabloda yer almaktadır. 50 Bin TL için ne kadar faiz veriyorlar? Yazımızı okumaya devam ederek, faiz getirisi hakkında tüm merak ettiklerinize yanıt bulabilirsiniz.

50 BİN TL AYLIK FAİZ KAZANCI

Elinizdeki nakit parayı bankaya yatırarak, belirli vadelerde değerlenmesini sağlayabilirsiniz. Mevduat hesabı açtırarak, faiz getirisinden yararlanan vatandaşlarımız, yüksek kazançlar elde edebiliyor. 1 aydan 1 yıla kadar dilediğiniz vadede paranızı değerlendirebilirsiniz. Nakit paraya yakın zamanda ihtiyacınız yoksa paranızı, uzun vadede değerlendirmelisiniz. Banka şubelerine giderek faiz oranları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, mevduat hesabı açtırabilirsiniz. Şubelerde fazla sıra beklemeniz için en yüksek faiz veren bankaları araştırdık. İhtiyaçlarınız doğrultusunda vadenizi belirleyerek, yüksek faiz veren bankadan hesap açtırabilirsiniz. İşte, paranızın en çok değerleneceği bankalar.


Banka


Faiz oranı

Ay sonu net kazanç%20,00


699 TL%12,00


419 TL


Odeabank Mevduat


%21,75


760 TL


İş Bankası Mevduat


%13,75


480 TL


Akbank Mevduat


%17,00


594 TL


Denizbank Mevduat


%15,50


541 TL


Ziraat Bankası Mevduat


%17,50


611 TL


İng Bank mevduat


%22,50


786 TLHsbc Mevduat


%20,00


699  TLŞekerbank Mevduat


%15,00


524  TL

Yaşanan ekonomik sıkıntılardan dolayı vatandaşlarımız yatırım yapmak istiyor. Yüklü miktarda kazanç elde etmenin yanında geleceklerini de yatırım altına almak isteyenler, bankaların mevduat hesaplarından yararlanıyor. Bankaların mevduat hesaplarına işleyen faiz oranları farklılık gösterebilmektedir. Bundan dolayı, daha yüksek kazanç elde edebilmeniz için, yüksek faiz veren bankaları araştırdık. 50 Bin TL aylık faiz getirisi 2019 yılın ne kadar merak ediyorsanız, yukarıda yer alan tabloyu inceleyebilirsiniz. Yüksek faiz veren bankadan mevduat hesabınızı açtırarak, paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar