En Yüksek Faiz Veren Bankalar 2021


En Yüksek Faiz Veren Bankalar 2021

Bu sayfadan en yüksek faiz veren bankalar 2021 karşılaştırması yaparak en iyi mevduat faizi veren bankaya paranızı yatırabilir ve değerlendirebilirsiniz.

En Yüksek Faiz Veren Bankalar 2021
06 Aralık 2020 Pazar 00:05 tarihinde paylaşıldı.

 Mevduat faiz oranları geçtiğimiz yıla göre büyük bir düşüş gösterdi. Ancak mevduat faizi hala yüksek faizler kazandırmaya devam ediyor. Siz de bu sayfada yer alan en yüksek faiz veren bankalar 2021 karşılaştırması yaparak en iyi mevduat faizi veren bankada paranızı değerlendirebilirsiniz. Sayfamız sık sık güncellenmektedir, bu sayfamızı takip ederek siz de en yüksek faiz veren bankayı takip edebilir ve yatırımlarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.En Yüksek Faiz Veren Bankalar

2021 yılında e-vadeli hesaba paranızı yatırarak günlük, aylık ve yıllık bazda faiz kazancı alabilirsiniz. Paranızı e-vadeli mevduat hesabında değerlendirmek istiyorsanız, en yüksek faiz veren banka hangisidir diye araştırma gerçekleştirebilir ve, en yüksek vadeli faiz oranlarını sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Bu konuda yer alan faiz oranları 32 günlük hesaplanmış olup, en yüksek faiz getirisi olan bankayı bulmak için aşağıda yer alan faiz tablosunu inceleyebilirsiniz. Piyasa koşullarına göre bankaların faiz oranları değişebilmektedir. Siz de en net bilgiyi bulmak istiyorsanız bankanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Aşağıda yer alan faiz oranları yıllık bazda hesaplanmaktadır. Aşağıdaki yer alan tabloda bankaların e-vadeli faiz oranları 2021 yılı için, 100 bin tl 32 günlük yatırımlar baz alınarak hesaplanmıştır. 

En yüksek faiz veren banka 2021:

 • Alternatif Bank mevduat faiz oranı: %20,00
 • Fibabanka: %19,50
 • Odeabank: %19,25
 • Burgan Bank: %19,00
 • CEPTETEB: %19,00
 • ING: %18,50
 • QNB Finansbank (Enpara): %17,85
 • Yapı Kredi: %17,25
 • Denizbank: %17,25
 • Ziraat Bankası: %17,00

 

Banka

Mevduat faiz oranı - Haziran 2021

Anadolubank – Renkli hesap

%19,25

İNG - e-Turuncu Hesap

%18,50

Burgan Bank - e-mevduat

%19,00

Fibabanka - Kiraz Hesap

%19,50

CEPTETEB - Vadeli Hesap

%19,00

HSBC - E-Mevduat

%19,00

Alternatifbank - VOV Hesap

%20,00

Odeabank - Oksijen Hesap

%19,25

Vakıfbank - E-Vadeli Mevduat

%18,00

İCBC - mevduat faizi

%18,00

QNB Finansbank - E-Vadeli Hesap

%17,85

Şekerbank - vadeli mevduat

%17,75

Halkbank - E-Mevduat

%18,00

Akbank - mevduat hesabı

%18,00

Yapı Kredi - Vade Dönüşüm

%17,25

Ziraat Bankası - E-Vadeli

%17,00

Denizbank - E-Mevduat

%17,25

Garanti BBVA - E-Vadeli Hesap

%15,00

İş Bankası Şubesiz Vadeli Mevduat

%12,95

 

Yukarıda yer alan mevduat faiz oranları en yüksek faiz veren banka sayfasından alınmış olup, güncel oran ve bilgilere Kredibankalar.com isimli siteden ulaşabilirsiniz.

 

Bankaların mevduat faiz oranları piyasa koşullarına göre anlık olarak değişebilmektedir, ayrıca bankaların USD veya Euro mevduat faizlerini kullanabilirsiniz ancak TL mevduat hesaplarında yabancı para birimine göre daha yüksek faiz oranı vermektedir. Bundan dolayı paranızı TL olarak mevduat hesabında değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Karşılaştırmanızı yaparak avantajlı faiz oranlarıyla siz de e-vadeli mevduat hesabınızı açabilir ve paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Mevduat faiz oranlarını karşılaştırmadan önce mevduat hesabıyla alakalı bilmeniz gereken banka terimlerini de öğrenmenizde fayda olacaktır. Bankaların mevduat faiz oranları, güncel piyasa koşullarına göre bankalar belirlemektedir. Her bankanın faiz oranları birbirine farklılık göstediğinden dolayı, en yüksek faiz veren bankayı tercih ederken bankaları karşılaştırmanız gerekmektedir.

 

HESAPLAMALAR:
10.000 TL mevduat hesaplama
20.000 TL mevduat hesaplama
30.000 TL mevduat hesaplama
50.000 TL mevduat hesaplama
100 bin tl mevduat hesaplama

 

En Yüksek Faiz Hangi Bankada?

Yukarıda yer alan tablolara göz atarak bankaların mevduat hesaplarına para yatırdığınızda belli vadeler sonunda ne kadar kazanç elde edebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Siz de bankaların e-vadeli mevduat hesaplarına para yatırarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Yukarıda yer alan faiz oranları 24 Ocak 2020 tarihinde bankaların resmi internet sayfalarına bakılarak güncellenmiştir. Ayrıca mevduat faizi ile kazanç elde edebileceğiniz bankaların yanı sıra faizsiz kredi veren ve kar sağlayan bankalar da bulunmaktadır. Bu bankalar katılım bankacılığı alanında hizmet vermekte olup, İslami koşullara göre hizmet vermektedir.


E-vadeli mevduat hesabı nasıl açılır?
Bankalarda paranızı değerlendirmeye karar verdiyseniz siz de istediğiniz bankayı tercih ederek ücretsiz olarak e vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz. Öncelikle mevduat hesabı açmaya karar verdiğiniz bankada vadesiz TL hesabı açmak zorundasınız. Hesabınızı açtırdıktan sonra internet bankacılığını aktif ederek internet veya mobil şubeye giriş yaptıktan sonra hesap açma veya yatırım bölümünden vadeli mevduat hesabınızı açabilirsiniz.

 

Akbank E-Vadeli Mevduat Hesabı

Paranızı yüksek faizlerle değerlendirmek istiyorsanız siz de Akbank'ın e-vadeli mevduat hesabını tercih edebilirsiniz. Akbank'ta %11'e varan faizlerle paranızı değerlendirmek için (https://www.akbank.com) internet şubesine girebilir ve vadeli mevduat hesabınızı hemen açarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.
 

Ziraat Bankası Mevduat Hesabı

%9,75 faiz oranıyla paranızı değerlendirmek istiyorsanız siz de Ziraat Bankası internet şubesi veya mobil şubesine girerek vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz. Ayrıca Ziraat müşteri hizmetlerinden veya banka şubesine giderek de vadeli hesabınıza para yatırabilirsiniz.

 

Burgan Bank e- Mevduat Hesabı

En yüksek faiz veren bankaların zirvesinde yer alan Burgan Bank, %11 faiz kazancıyla dikkat çekmektedir. Siz de Burgan Bank vadeli hesap açarak para kazanmaya başlayabilir ve birikimlerinizi yüksek faizlerle değerlendirebilirsiniz.

 

İNG Bank e-turuncu hesap

2020 yılında da en yüksek faiz veren bankalar arasında İNG Bank'ın e-turuncu hesabı yer alıyor. Siz de paranızı değerlendirmek için İNG Bank e turuncu hesabı tercih ederek %11'e varan faizleri kullanabilirsiniz.

 

CEPTETEB VADELİ MEVDUAT HESABI

Türk Ekonomi Bankası'nın internet bankacılığı uygulaması da yüksek faizler kazandırmaktadır. Siz de %10'ye varan faizlerden yararlanmak istiyorsanız CEPTETEB'den hesap açarak paranızı değerlendirebilirsiniz.

 

VAKIFBANK E VADELİ MEVDUAT HESABI

Devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank %10'e varan vadeli faiz oranlarıyla siz de paranızı değerlendirmek istiyorsanız, Vakıfbank internet şubesinden hemen vadeli mevduat hesabınızı açabilirsiniz. Vakıfbank mevduat faiz oranları sayfasından da güncel bilgileri alabilirsiniz.

 

Yapı Kredi Vadeli Mevduat

%9 faiz oranıyla paranızı yüksek faizlerle siz de YAPI KREDİ Bankası'nda değerlendirebilirsiniz. Yapı Kredi internet şubesi ve mobil şubeden kolaylıkla siz de e-vadeli mevduat hesabınızı açabilir ve paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz.


Yukarıda yer alan bankaların e-vadeli faiz oranları, internet şubelerine özel faizlerden oluşmaktadır. Bu sayfadaki faizler 12 Mayıs 2020 tarihinde bankaların resmi internet sitelerinden alınmış "en yüksek" kazançlardan oluşmaktadır. Bankaların faiz oranları vade sayısı ve miktara göre değişmekterdir. Ayrıca piyasa koşullarına bakılarak da anlık olarak faizlerde değişim yaşanabilmektedir. Mevduat faizleri değiştikçe kontrol ederek sık sık sayfalarımızı güncelliyoruz. Ancak gözden kaçan bir güncelleme olması durumunda sizlere önerimiz banka şubesinde güncel faizleri kontrol etmeniz yönündedir. Siz de bu sayfada yer alan bilgilere göz atarak en yüksek faiz veren banka 2021 karşılaştırmasını yapabilirsiniz. Günümüz şartlarında faizlerin yükselmesiyle beraber mevduat hesapları daha çok kazandırmaktadır. Kredifaizleri sitesinde geçen bilgiler ile güncel faizlere ulaşabilir ve daha çok kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan mevduat faizlerini inceleyebilir, hesaplamalara göz atabilirsiniz.
YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 3 yorum mevcut

  • Hasan Tokgöz 2 yıl önce yorumlandı

   Akbank mevduatta paramı değerlendiriyordum ancak sizin en yüksek faiz veren banka 2019 konunuzu gördükten sonra fikrimi değiştirerek İng Bank vadeli mevduat hesabını kullanmaya başladım. Çok teşekkür ediyorum.

  • Esra Tektepe 2 yıl önce yorumlandı

   2019 yılında en yüksek faiz veren banka bence İng değildir, bankaya gittim bin tane şart istiyorlar. Ben de Akbank vadeli hesaba paramı yatırarak yüksek faizlerle paramı değerlendirmeye başladım. Sayfayı güncel tuttuğunuz için teşekkür ediyorum.

  • Nuri Tek 2 yıl önce yorumlandı

   mevduat faizleri ile para kazanmaya başladım. sizin sayenizde en yüksek faiz veren banka 2019 sayfası ile bankaların faizlerini karşılaştırıp en iyi faizi fibabanka'nın verdiğini öğrendim ve paramı e-vadeli mevduat hesabına yatırdım. ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. saygılar.

  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar