Şekerbank Telefon Numarası Güncelleme


Şekerbank Telefon Numarası Güncelleme

Bu sayfamızdan siz de Şekerbank numara güncelleme işlemlerinin nasıl yapıldığını öğrenerek numaranızı hemen değiştirebilirsiniz.

Şekerbank Telefon Numarası Güncelleme
02 Ocak 2019 Çarşamba 12:44 tarihinde paylaşıldı.
 Şekerbank sizi cep telefonunuzda tanıyor. Bankaya tanımlı olan cep telefonunuz ile bankayı aradığınızda kart numarası veya müşteri numarasına gerek duymadan sizi tanır ve tüm işlemleriniz en hızlı şekilde yapılmaya başlanır. Bu gibi nedenlerden dolayı mutlaka telefon numaranızın güncel olması önemlidir. Şekerbank telefon numarası güncelleme işleminin nasıl yapıldığını hemen aşağıda yer alan makalemizde öğrenebilirsiniz.


Şekerbank Numara Güncelleme


Şekerbank telefon numarası güncelleme işlemini en doğru şekilde yapabilmek için banka şubesine gitmeniz gerekir. İnternet şubenizde kişisel bilgilerinizi görüntüleme ve değiştirme şansına sahip olabilirsiniz. Ancak güvenliğiniz için bazı kişisel bilgileriniz internet veya telefon bankacılığı kullanılarak değiştirilemez.  İnternet bankacılığı kullanarak değiştirilebileceğiniz kişisel bilgilerinize örnek olarak; ev ve iş adresiniz, medeni durumunuz ve mail adresiniz verilebilir. Bunların dışında kimlik bilgileri, iş yeri telefonu, cep telefonu ve kimlik bilgileri güncellemeleri güvenlik açısında sadece banka şubelerinde yapılır. İnternet ve mobil bankacılık sistemi ile birçok işleminizi kısa bir sürede en hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Şekerbank internet bankacılığını (https://www.sekerbank.com.tr/) kullanabilmek için öncelikle yeni şifrenizi almanız gerekir. Eğer şifreniz yoksa Şekerbank internet şubesi şifre alma sayfasına bakmanızı da öneririz.

Ancak bankanız sizin güvenliğinizi düşündüğünden dolayı Şekerbank telefon numarası güncelleme işlemleri sadece şubelerde yapılmaktadır. Şekerbank numara güncelleme işleminin nasıl yapıldığını aşağıda yer alan bilgilerle sizlere sunduk. Şekerbank şube aracılığı ile güncelleme yapabilmek için, veznelerden birine veya müşteri temsilcisine gidebilir, telefon güncelleme talebinde bulunabilirsiniz. Size verilen dilekçeyi doğru bir şekilde doldurduktan ve yeni telefon numaranızı beyan ettikten sonra telefon numaranız en kısa sürede değiştirilir. Telefon numaranız güncellendikten sonra internette güvenli alışverişe devamlı edebilirsiniz.


İlginizi çekebilir: Şekerbank kredi faiz oranları

Makalemizde siz değerli okurlarımızla telefon numarası güncelleme işlemine dair önemli bilgilere yer vermeye çalıştık.Haberimizi inceleyerek güncelleme hakkında bilgi sahibi olabilir, güncellemeyi gerçekleştirerek kullanmaya devam edebilirsiniz.Şekerbank  numara güncelleme işlemi bu işlemler ışığında kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar