TEB Cep Telefonu Numara Güncelleme


TEB Cep Telefonu Numara Güncelleme

TEB numara güncelleme konusu ile ilgili bu sayfadaki bilgilerden yararlanarak numaranızı değiştirebilirsiniz.

TEB Cep Telefonu Numara Güncelleme
02 Ocak 2019 Çarşamba 15:09 tarihinde paylaşıldı.
 İnternet üzerinden yaptığımız bankacılık işlemlerinde şifrelerimiz telefonlarımıza geliyor. Banka ile imzaladığımız sözleşmelerde kullandığımız telefon numaralarını bankanın sistemine kayıt ettiriyoruz ve daha sonraki işlemlerimizde güvenlik açısından bütün bilgilendirmeler bu telefon numarasına yapılıyor. Kimi zaman internet bankacılığı için giriş şifresi, bazen kampanya mesajları ya da borcunuzu geciktirdiğinizde aramalar. Bütün bu işlemler için banka kayıtlı telefon numarasını kullanıyoruz. Peki telefon numaramız değişirse? TEB numara güncelleme işlemine makalemizden ulaşabilirsiniz. 


TEB Telefon Numarası Değiştirme


Kullandığımız telefon numaralarını zaman zaman değiştirmek zorunda kalıyoruz. Bazen iş değişikliği yaptığımız için şirket hattını iade ediyoruz, ya da erkek arkadaşımızdan ayrıldığımız için telefon numarası değiştiriyoruz veya yurtdışına taşındığımız için telefon numaramız değişmiş oluyor. Bütün bu telefon numarası değişikliklerinden sonra karşılaştığımız bir sorun var: banka kayıtlı telefon numarası değiştirme problemi.Biz her ne kadar telefon numaramızı aldığımız yeni bir hat ile kolayca değiştirebilmiş olsak da bankacılık işlemlerimiz için banka kayıtlı telefon numarasını değiştirme işlemi gerçekleştirmemiz gerekiyor. Eğer banka kayıtlı iletişim bilgilerimizi değiştirmezsek bankacılık işlemlerini gerçekleştirmekte güçlük yaşarız. eb Bankası'nda kayıtlı cep telefon numaranızı güncellemek istiyorsanız, en yakın TEB şubesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Geçmiş dönemlerde Teb müşteri hizmetlerini arayarak numara değişikliği yapılıyordu ancak güvenlik önlemlerinin arttırılmasıyla beraber numara değişiklik talepleri artık sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Teb internet şubesini kullanabilmek için bankada kayıtlı cep telefon numaranızın güncel olması gerekmektedir. Eğer numaranız güncelse aşağıdaki sayfadan internet bankacılığı şifrenizi kolaylıkla alabilirsiniz.

Makalemizde siz değerli okurlarımızla TEB numara değişikliği işlemine dair önemli bilgilere yer vermeye çalıştık.Haberimizi inceleyerek güncelleme hakkında bilgi sahibi olabilir, güncellemeyi gerçekleştirerek kullanmaya devam edebilirsiniz. TEB Bankası numara güncelleme işlemini bu işlemler ışığında kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com Kredibankalar.com
  2021 © Bankalar