Ziraat Bankası Numara Güncelleme Nasıl Yapılır?


Ziraat Bankası Numara Güncelleme Nasıl Yapılır?

Bu sayfadan Ziraat Bankası numara değiştirme ile ilgili bilgileri alarak bankada kayıtlı cep telefon numaranızı güncelleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası Numara Güncelleme Nasıl Yapılır?
06 Aralık 2020 Pazar 15:30 tarihinde paylaşıldı.

Her bankada bilgilerinizin güncel olmasına ek olarak, numaranızın da mutlaka güncel olarak kayıtlı tutulması gerekiyor. Bu gereklilik güvenlik açısından son derece önemli bir kavramdır çünkü olası bir dolandırıcılık halinde bankada kayıtlı cep telefon numaranız ile bankaya bildirim verme durumunuz olmalıdır. Eğer Ziraat Bankası telefon numarası güncelleme yapmak istiyorsanız, aşağıda verilen yöntemleri tercih etmeniz lazım. Ziraat Bankası numara güncelleme işlemine makalemizden ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

Ziraat Bankası Numara Değiştirme

 

Ziraat Bankası’nda kayıtlı telefonunuz artık güncel değilse biran önce vakit kaybetmeden bu yöntemler ile telefon numarası güncellemesi yapmanız gerekiyor. Birincisi en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek müşteri temsilcisine telefon numaramın güncellemesini yapmak istiyorum demeniz gerekiyor. Müşteri temsilcisine vereceğiniz kimlik belgesi ile bir form doldurarak anında güncelleme yapmaktadır. Diğer bir yöntem ise ATM’den telefon numarası güncelleme işlemidir. Sizde en yakın Ziraat paramatiklerine kartınızla giriş yaptıktan sonra ilgili menüler üzerinden yeni numaranızı sisteme kayıt edebilirsiniz. Ziraat Bankası’ndan yapacağınız işlemler sırasında tüm bilgilerinizin güncel olması gerekmektedir. İnternetten alışveriş yaptığınız sırada alışverişinizin tamamlanması için sizlere özel tek kullanımlık kod gönderilmektedir.

Ayrıca Ziraat Bankası internet bankacılığı şifre alma sayfasına da göz atarak internet şubesi şifrenizi alabilir, Ziraat internet şubesini (
https://www.ziraatbank.com.tr/tr) kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer numaranız güncel değilse işlemlerinizin hiçbirini gerçekleştiremezsiniz. Numaranızı değiştirme işlemlerinizi yapabilmeniz için, bankanın şubesine gitmeniz gerekiyor. Telefon bankacılığı ve ATM’ler üzerinden hesabınız hakkında tüm güncelleştirmeler yapılmaktadır. Fakat iletişim tercihlerinizde yer alan telefon numaranızı değiştirmek veya güncellemek için mutlaka bankanın şubesine gitmeniz gerekiyor diyebiliriz. Bankanın şubesine gittiğiniz zaman müşteri temsilcisi ile görüşme yaparak iletişim bilgilerinizin dediğiniz durumda güncellenmesini belirtebilirsiniz. Bu yazımızda Ziraat bankası müşterilerinin merak ettikleri konulardan birisi olarak Ziraat Bankası  telefon numarası güncelleme konuları üzerinde durduk. Dolayısıyla numara değişikliği yapan  Ziraat bankası  müşterileri, telefon ile müşteri temsilcisi ile iletişime geçmelidirler.

 

 
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar