Odeabank Mevduat Faiz Oranları 2019


Odeabank Mevduat Faiz Oranları 2019

Odeabank mevduat faiz oranları 2019 mevduatınıza ne kadar süre sonunda ne kadar faiz uygulanacağına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Odeabank Mevduat Faiz Oranları 2019
21 Ocak 2019 Pazartesi 15:17 tarihinde paylaşıldı.
 Günümüzde toplumsal ihtiyaçlar teknolojiye ayak uydurmasıyla artış göstermiştir. Bu artan ihtiyaçlar doğrultusunda insanlar daha fazla gelir elde etme çabası içine girmişlerdir. Gelir elde edenler birikim yapma gereğinde bulunurlar birikim yapmalarındaki bir başka amaç ise ani durumlarda zor durumlarda birikimlerini güvence olarak görmeleridir. Bu zor durumlar hastalık harcaması, eğitim harcaması veya bir mal alırken güvence olarak görmek için birikim yaparlar. Bu birikimleriniz sürekli değişen enflasyon oranları sayesinde değer kaybedebilir. Fakat paranızı evde tutmak yerine Odeabank vadeli mevduat faiz oranları 2019 getirip vadeli hesaba yatırırsanız hem çalınma riskinden hemde değer kaybetme riskinden kurtarmış olursunuz. Aşağıda mevduatınıza ne kadar süre sonunda ne kadar faiz uygulanacağına dair tabloyu inceleyerek bilgi sahibi olup yatırımınızı değerlendirebilirsiniz.

Odeabank Mevduat Faiz Oranları 2019

Sizde yatırımınızı Odeabank'ta değerlendirmek istiyorsanız fakat faiz oranları hakkında bilgi sahibi değilseniz aşağıdaki tabloyu inceleyerek karar verebilirsiniz. Odeabank'ta vadesiz hesabınız bulunuyor fakat vadeli hesabınız bulunmuyorsa internet bankacılığı aracılığıyla vadeli  hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz. Şubeye gitme gereği duymadan vadeli hesabınızı oluşturup Atm aracılığıyla mevduatınızı hesabınıza yatırıp internet bankacılığı aracılığıyla vade süresini belirleyerek yatırımınızı değerlendirebilirsiniz. İnternet bankacılığı aracılığıyla e-vadeli hesap oluşturup uygulanacak faiz oranını daha yüksek oranlara çekebilirsiniz. Bu da yatırımınza daha fazla faiz kazancı getirecektir.

TÜM BANKALAR: En yüksek faiz veren bankalar 2019


 
Miktar

 
Vade Sayısı 

 
Faiz Oranı

 
Net Kazanç

 
10.000 TL

 
32GÜN

 
%16.5

 
122 TL

 
15.000 TL

 
32GÜN


 
%16.5

 
216 TL

 
25.000 TL

 
30 GÜN


 
%16.5

 
307 TL

 
40.000 TL

 
30 GÜN%16.5

 
506 TL

 
50.000 TL

 
30 GÜN


 
%17

 
633 TL

 
150.000 TL

 
30 GÜN


 
%20

 
2235TL

 
200.000 TL

 
30 GÜN


 
%20

 
2980 TL


 

Diğer bankalar:

Akbank mevduat faiz oranları
Finansbank 
mevduat faiz oranları
Denizbank mevduat faiz oranları
Teb mevduat faiz oranları

Yukarıdaki tablomuzu inceleyerek sizde yatırımınızı yüksek faiz oranlarından faydalanarak değerlendirebilirsiniz. Odeabank müşterisiyseniz şubeye gitme gereği duymadan vadeli hesabınızı oluşturup yatırımınızı vakit kaybetmeden vadesiz hesabınızdan vadeli hesabınıza yine internet bankacılığı sayesinde aktarabilirsiniz. Tabloyu inceleyerek diğer bankalarla karşılaştımanızı yaparak mevduatınızı en karlı şekilde değerlendirebilirsiniz. Uygunkredibankalar olarak oranlar değişmesi durumunda güncellemelerde bulunarak yatırımınızı değelendirmeniz konusunda bilgi desteğini veriyoruz. Odebank mevduat faiz oranları 2019 yılı hesaplamalarına göz atarak siz de paranızı yüksek faizlerle değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Odeabank Oksijen Hesap, 2019 yılında en yüksek faiz veren bankalar arasında yer almaktadır.

Ayrıca 
İş Bankası mevduat faiz oranları sayfasına da bakarak İş Bankası'nın mevduat faizlerini de inceleyebilirsiniz.

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar