Odeabank Personel Alımı 2019


Odeabank Personel Alımı 2019

Her sene milyonlarca mezuna istihdam olanağı sağlayan Odeabank, bankacılık alanında gençlere kariyer yapma fırsatı sunmaktadır. Odeabank personel alımı 2019 hakkında bilgi sahibi olarak, sizler de banka sektöründe kariyer yapma fırsatı yakalabilirsiniz

Odeabank Personel Alımı 2019
07 Aralık 2018 Cuma 13:08 tarihinde paylaşıldı.
Çağımızda, rekabetçi bir çalışma, kişisel ve mesleki gelişiminizdeki süreklilik çok önemlidir. Odeabank, bünyesindeki çalışanlarına çeşitli kariyer imkanları sağlamaktadır. Odebank, işe alım süreçleri, başarıları ödüllendirme ya da terfi, çeşitli görevlendirmelerle çalışanlarının gelişimine devamlı olarak olanak sağlamaktadır. Çalışanların her türlü gelişimini destekleyerek, kariyer yönetimi ve planlamasında da yardımcı olan Odeabank personel alımları 2019 nasıl yapılmaktadır? Çalışanlarına başarılı olabilecekleri bir kariyer yolu çizen Odeabank, genç ve yetenkli bireyleri, geleceğe kazandırmaya devam ediyor. Bankacılık alanında dinamik, iyi iletişim kurabilen, sosyal ilişkileri iyi olan vb. özelliklere sahip, aktif bireyler yetiştiren Odeabank ailesinin bir üyesi olmak, kariyer basamaklarını hızla tırmanmanızı yardımcı olacaktır.


ODEABANK PERSONEL ALIMI 2019

Bünyesinde ve bankacılık sektöründe en iyi personeli ve ekibi yetiştirme prensibiyle hareket eden Odebank, çalışanlarının eğitimlerine oldukça önem veriyor. Yeni işe alınan personelleri oryantasyon sürecinden geçirerek, Odeabank ortak değerlerini yaşatmaya ve ortama hızlı bir şekilde adapte olabilmelerine imkan sağlıyor. Çalışanların mesleki ve kişisel gelişimlerini desteklemeye yönelik, hazırlanan eğitim programlarına tabi tutulurlar. Bu eğitimler sayesinde Odebank, çalışanlarından yüksek performans ve verimli çalışma görebilmektedir. Sizler de, bankacılık sektöründe yüksek performans göstermek istiyorsanız, Odebank personel alımları ile ilgili yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Odeabank kariyer sayfası: https://adaybasvuru.odeabank.com.tr/

Odeabank iş ilanlarına göz atmanız için yukarıda yer alan linke tıklamanız ve sayfada yeni üye olmanız gerekmektedir. Günümüzde çoğu banka iş başvurularını internet üzeriden kabul etmektedir. Sizler de, İnternet üzerinden, 'Odeabank Aday Kariyer Portalına' üye olarak, açık pozisyonları görebilir ve uygun olan pozisyona başvurunuzu yapabilirsiniz. Direkt satış temsilcisi, gişe yetkilisi, güvenlik memuru, uyum analisti vb. pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz. Odeabank, Türkiye'nin çeşitli illerinde, çeşitli pozisyonlarda, kariyer planlamanızı yapmaya olanak sağlıyor. Bankacılık sektöründe, başarıyı ödüllendiren, düzenli eğitimleri ile kişinin her türlü gelişimine destek olan Odeabank ailesinin bir üyesi olmak, sizler için bir ayrıcalık olacaktır. Banka kültürünün gelişmesi yolunda, gençlere kariyer planlamasında destek olan Odebank’ın belirttiğimiz pek çok açık pozisyonuna başvuru yapabilirsiniz. Odebank personel alımları 2019 ve Odeabank iş başvurularının nereden yapılacağı hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşmaya çalıştık. Bankacılık sektöründe bir kariyer hedefi planlıyorsanız, Odebank’ın size uygun olan pozisyonlarına başvurunuzu yapabilirsiniz.

İLGİLİ SAYFA: Banka maaşları 2019
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar