Odeabank Sim Kart Blokesi Kaldırma


Odeabank Sim Kart Blokesi Kaldırma

'Sim kartınız bloke edildi' yazısıyla karşılaştıysanız ve internet şubesine giriş yapamıyorsanız, Odeabank sim kart blokesi kaldırma yollarını deneyebilirsiniz. Blokenizi kaldırarak internet şubesini ve mobil bankacılığı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Odeabank Sim Kart Blokesi Kaldırma
24 Ocak 2019 Perşembe 18:43 tarihinde paylaşıldı.
 Odeabank internet şubesini ve mobil bankacılığını dilediğiniz zaman da ve yerde, kolayca ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. İnternet erişimi olan her bilgisayar ve telefondan banka işlemlerinizi yapabilirsiniz. Eğer, internet şubesine ve mobil bankacılığa girişte gerekli olan şifrenizi blokelediyseniz, kredi/ banka kartınızla tekrar sisteme kayıt olabilir ve dilediğiniz işlemi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Odeabank sim kart bloke kaldırma işlemini gerçekleştirerek, internet şubesi ve mobil bankacılığını tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Odeabank internet şubesinden yapabileceğiniz işlemleri blokenizi kaldırarak gerçekleştirebilirsiniz. Sim kart bloke hakkında merak ettiğiniz her bilgiyi sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Odeabank Sim Kart Blokesi Kaldırma

Ülkemizdeki bankalar, 4.5G teknolojisini kullanmak için sim kart değişikliği yapan müşterilerinin internet bankacılığına ve mobil şubesine girişini engellemektedir. Eğer sizler de, 4.5G teknolojisinden yararlanıp sim kart, telefon ve operatör değişikliği yaptıysanız, yüksek ihtimalle internet şubesine girişte ‘ sim kartınız bloke’ edildi yazısıyla karşılaşırsınız. Bu yazı ile karşılaştığınızda tek yapmanız gereken, blokenizi kaldırmanız. Bloke edilen kartınızı tekrar kullanmak için çeşitli yollara başvurabilirsiniz. Çeşitli kanallar aracılığı ile kaldırabileceğiniz blokenizi, zaman kaybetmeden yaparsanız, bulunduğunuz her ortamda internet şubeye giriş yaparak, rahatlıkla banka işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Sim kartı bloke edilmiş ve tek kullanımlık akıllı sms şifresini alamayan vatandaşlarımız, Odeabank şubelerine giderek blokelerini kaldırabilirler. Blokesini kaldıran vatandaşlarımız ise herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadan internet şubesine ve mobil bankacılığına giriş yapabilirler. Yoğun çalışma şartlarından dolayı vakit bulamayanlar ise, Odebank müşteri hizmetlerini arayarak banka çalışanına, sim kart blokesi kaldırma talebini iletebilirler. Odeabank şubeleri ve müşteri hizmetlerinin yanı sıra atm’lerden de sim kart blokenizi kaldırabilirsiniz. Odeabank sim kart bloke kaldırma işleminizi, bahsetmiş olduğumuz üç yoldan gerçekleştirebilirsiniz. 4.5G yüksek hızda mobil teknolojisinden yararlanmak için sim kart, telefon ve operatör değişikliği yaptıysanız, bloke edilen sisteminizi tekrar aktive edebilirsiniz. Zaman kaybetmeden bir an önce blokenizi kaldırarak, dilediğiniz ortamdan, internet şubesine ve mobil bankacılığına giriş yapabilirsiniz. Dilediğiniz banka işlemini şubeye gitmeden halletmek istiyorsanız, sim kart blokenizi kaldırmayı unutmayın.  

Odeabank müşteri hizmetleri numarası: 444 8 444 / 0850 222 8444 Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com Kredibankalar.com
  2021 © Bankalar