Ziraat Bankası Öğrenciye Kredi Başvurusu


Ziraat Bankası Öğrenciye Kredi Başvurusu

Öğrenciye kredi Ziraat Bankası ile siz de eğitim kredisi kullanabilirsiniz. 36 aya varan vadeler ve uygun faiz oranlarıyla öğrenci kredisi Ziraat Bankası'nda.

Ziraat Bankası Öğrenciye Kredi Başvurusu
12 Eylül 2018 Çarşamba 00:30 tarihinde paylaşıldı.
 Ziraat Bankası, ülkemizde her kesime destek olduğu gibi öğrencilerin de yanında! Ziraat Bankası öğrenciye kredi adı altında eğitim kredisi vermektedir. Uygun faiz oranlarıyla ve 36 aya varan ödeme seçenekleriyle öğrenci kredinizi hemen Ziraat Bankası'ndan kullanabilir, eğitim masraflarınızı anında karşılayabilirsiniz. Ziraat Bankası kredinin yanı sıra öğrencilere kredi kartı da vermektedir.

Ziraat Bankası Öğrenci Kredisi

Üniversite öğrencilerine özel faiz oranlarıyla kredi kullanmak ister misiniz? Her türden okul, kurs, dershane masraflarını karşılayacak maddi sıkıntı yaşıyorsanız, Ziraat'ten öğrenim kredisi çekebilirsiniz. Bu kredi türü, bireysel ihtiyaç kredileri arasında kullandırılmaktadır. Banka, bu krediyi vermek için ipotek, kefil, gelir, ek gelir gibi belgeler talep edebilmektedir. Ayrıca Bankkart'ınızın olması bu krediyi kullanabilmek için sizi avantajlı tutacaktır. Siz de eğitim kredisi kullanmak istiyorsanız, en yakın Ziraat Bankası şubesine kimlik belgenizle başvuru yapabilirsiniz.

Öğrencilere Kredi Veren Bankalar

Öğrencilere 2018-2019 öğretim yılında kredi veren pek çok banka bulunmaktadır. Ziraat Bankası'nın yanı sıra Akbank, Odeabank, Halkbank, Teb, İş Bankası, Garanti Bankası gibi bankalar da öğrenci kredisi vermektedir. Siz de bu bankaların tekliflerini değerlendirebilir, kredi seçeneklerine göz atabilir ve hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com Kredibankalar.com
  2021 © Bankalar