Akbank Pos Destek Hattı Telefon Numarası


Akbank Pos Destek Hattı Telefon Numarası

Akbank pos destek hattını arayarak siz de pos cihazınızla alakalı meydana gelen arızalarla ilgili destek, pos cihazıyla ilgili güncel bilgileri alabilirsiniz.

Akbank Pos Destek Hattı Telefon Numarası
18 Eylül 2018 Salı 19:06 tarihinde paylaşıldı.
 İşletmenizde Akbank pos cihazı kullanıyor ve desteğe mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O halde siz de aşağıda bulunan Akbank pos destek numarasını arayarak, pos cihazınızla alakalı meydana gelebilecek arızalarla ilgili servis desteği alabilir, güncel bilgileri öğrenebilir, ekstre hareket detaylarını öğrenebilir ve pos cihazıyla aklınıza gelebilecek her türlü soruna anında çözüm bulabilirsiniz.

AKBANK POS DESTEK HATTI

444 28 28

Yukarıda yer alan 444'lü pos destek hattının yanı sıra 0850 222 28 28 numaralı Akbank üye işyeri ve provisyon destek hattını siz de 7 gün 24 saat, istediğiniz bir zamanda arayabilirsiniz. Diğer bankaların pos destek hattı müşteri hizmetleri mesayi saatlerinde hizmet vermesine rağmen, Akbank'ın pos destek müşteri temsilcisi 7/24 hizmetine devam etmektedir. Ayrıca Akbank'ın özel pos sitesinden de (https://www.akbankpos.com) genel bilgilere ulaşabilir, pos başvurusu yapabilir ve bir çok işlemi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Pos Destek Hattı Yapılabilecek İşlemler:

POS kullanımı hakkında bilgilendirmeler,
POS arıza bildirimleri,
Firmanız çalışma şartları hakkında bilgilendirme,
Kampanya bilgilendirmeleri,
Gün sonu detay bildirimleri,
Raportal kullanım yardımı,
Hesap mutabakatları,

444 28 28 ve 0850 222 28 28’i arayarak aşağıdaki konularda talepte bulunabilirsiniz;

Sarf malzeme talebi (POS rulosu, sticker, kampanya afiş vb),
ADSL POS'a geçiş talepleri,
Ortak POS'a geçiş veya ortak POS'dan ayrılma talepleri,
Sanal POS başvuru talebi (önbaşvuru),
Aylık POS ekstre talepleri,
Provizyon talepleri,
Firmanız iletişim bilgilerinin güncellenmesi,
POS güvenliği ile ilgili her konuda arayabilirsiniz;
Kayıp / Çalıntı POS bildirimleri,
Code 10 bildirimleri,

Bu sayfamızda yer alan bilgilerle siz de Akbank pos destek numarasını arayarak her türlü desteği anında alabilirsiniz. Ayrıca Akbank'ta yer alan numaranızı değiştirmek istiyorsanız Akbank numara güncelleme sayfasına da bakabilirsiniz.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar