Halkbank Pos Destek Hattı


Halkbank Pos Destek Hattı

7/24 istediğiniz zaman Halkbank Pos destek hattı 0212 365 7585'i arayabilir ve canlı destek alabilirsiniz.

Halkbank Pos Destek Hattı
13 Aralık 2018 Perşembe 16:56 tarihinde paylaşıldı.
 Pos cihazları bulunduran işyerleri kasada fazla nakit bulundurma gereği duymadıkları için hırsızlık risklerinide en aza indirmiş olurlar. Pos cihazından geçerek yaptıkları satışlarda para üstü verme durumu olmadığı için kasada para bulundurmak zorunluluğu yoktur. Sizde Halkbank Pos cihazı sahibi olup müşterilerinize bu hizmeti sunmak istiyorsanız en yakın Halkbank şubesine giderek Halkbank pos başvurusu yapabilirsiniz. Siz de Halkbank pos destek numarasını arayarak pos cihazınızla alakalı meydana gelebilecek sorunlara anınca canlı destek alabilirsiniz. Ayrıca internet şubesi üzerinden pos menüsü aracılığı ile pos cihazı başvurusu yapabilirsiniz. Pos cihazları sosyal yaşantımızın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Geçmişten günümüze gelişen toplumla birlikte gelişen teknoloji ile birlikte harcamada nakit yerine bankaların vermiş olduğu kartlarla harcama yapabilmek için işyerleri pos cihazı bulundurmaları gerekir.

Halkbank Pos Destek Hattı

0212 365 7585


Pos cihazından yaptığınız çekimlerin ertesi günmü günü gelincemi hesaba geçmesi seçimi size aittir. Bu tercihi yaparken iş şartlarınızı gelir ve giderlerinizi göz önünde bulundurmanız gerekir. Harcamanın yapılığı bir sonraki gün ödeme almak istiyorsanız komisyonlu veya sabit tarifeli pos olmak üzere iki seçenekte sunulmuştur. Komisyonlu tarifede yapılan harcamanın hesabınıza diğer gün geçmesi için banka komisyon ücreti almaktadır. Sabit tarifelide ise ücretin bir kısmı düzenli olarak yatmaktadır bu durumda komisyon ücreti söz konusu değildir. Günü geldiğinde ödeme almak istiyorsanız haftalık, aylık veya belirlenen günlerde ödeme yapılmaktadır komisyon ücreti söz konusu değildir. Belirlediğiniz günde hesabınıza toplu halde aktarılır. 

Haklbank Pos İletişim Numarası 

Pos makinasında veya yapılan işlemlerde herhangi bir sorun meydana gelmesi durumunda 7/24 ulaşılabilen 0212 365 7585 Halkbank Pos Destek Hattı numarasından pos işlemlerinize ilişkin hertürlü talep ve sorunlarınızı iletebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Halkbank kredi faiz oranları 2019
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com Kredibankalar.com
  2021 © Bankalar