ING Bank Pos Destek Hattı


ING Bank Pos Destek Hattı

ING Bank Pos Destek Hattı ile pos cihazınızla ilgili yaşadığı sorunları paylaşıp 7/24 destek alarak sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

ING Bank Pos Destek Hattı
19 Mart 2019 Salı 20:58 tarihinde paylaşıldı.
İşyerlerinin verdikleri ürün ve hizmetler karşılığında hizmeti veya ürünü alan kişiler ödeme yapılacakken bankalar tarafından verilen kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapacaklarını beyan ettikten sonra genellikle kasaların yanıbaşında duran bu işlemi tamamlayan elektronik cihazlara pos cihazı denir. ING Bank Pos deskek için poz Cihazına sahip olabilmek için işyerine sahip olmanız gerekmektedir. İşyeri sahibi ING Bank'a dilekçe vererek pos cihazı sahibi olmak istediğini bildirdikten sonra onaylama sonrasında telefon hattı üzerinden bağlantı yapması gerekir. Cihaz telefon hattı üzerinden internet yoluyla çalışmaktadır. İşyeri sahibi için pos cihazı kullanmak müşteri beklentilerini karşılamak açısından avantajlıdır. Nakit satışlarının yanısıra banka kartı veya kredi kartı ilede satış yapabileceği için müşterler pos cihazı kullanan işyerlerini daha çok tercih edecektir. Banka kartlı satışlarından dolayı komisyon ücreti almaktadır fakat satışı veya hizmeti sağlayan işyerleri bu ücreti malın fiyatına yansıttıklarından dolayı işyeri sahipleri açısından avantajlı olmaktadır. 

ING Bank Pos Destek Hattı 

0850 222 0 600

İnternet bağlantısı veya telefon hatlarından kaynaklı olarak sıklıkla çıkabilen sorunlar mevcuttur. ING Bank Pos Destek Hattı için gerekli olan durumlar pos cihazı ekranınızda belirmektedir. Kart sahibinin kartının kullanıma açık olmasından emin olması durumunda pos cihazınızda sürekli red uyarısı alıyorsanız veya kredi kartının kara listede olduğu belirtiliyorsa bankadan provizyon alınmalı gibi uyarılar çıkıyorsa bankayı aramak için geçerli sebebiniz vardır. Bu gibi durumlarda ING Bank Pos Destek Hattı0850 222 06 00 numaralı hattan arayarak müşteri temsilcisinden 7/24 hizmet alabilirsiniz.

İng Bank müşteri hizmetleri
İng Bank bloke kaldırma
İng Bank kredi kartı başvuru

ING  Bank Pos Destek Hattında Verilen Hizmetler

ING Pos destek alınması için yardım isteyeceğiniz durumlar pos cihazınız hata durumunda ekranda 0110 Red- yetersiz bakiye, red-onaylanmadı, kredi kartı kara listede gibi durumlar müşteriden kaynaklanan sorunlardır işyerinizle veya pos cihazınızla alakalı bir durum değildir müşteri banka ile irtibata geçerek sorununu giderebilir. Hata durumunda üye işyeri bulunamadı,  bu pos cihazı işlem yapamaz, bankadan provizyon alınız gibi hata verdiği durumda bankayla irtibata geçerek sorununuzu giderebilirsiniz. Bir başka hizmet ise satış raporları başta olmak üzere günlük satışlarınızı görerek bir önceki gün, ay, yıl satış performansınızı değerlendirerek satışlarda olumlu veya olumsuz durumu değerlendirebilirsiniz. Günlük işlem detayları ve kampanya raporları gibi pekçok konu hakkında bilgi sahibi olmak için ING Bank Pos Destek Hattı'nı arayarak hizmet alabilirsiniz.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com Kredibankalar.com
  2021 © Bankalar