İş Bankası Pos Destek Hattı


İş Bankası Pos Destek Hattı

Siz de bu sayfada yer alan bilgiler ile İş Bankası pos destek hattını arayabilir ve pos cihazınızla alakalı tüm sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

İş Bankası Pos Destek Hattı
12 Aralık 2018 Çarşamba 19:50 tarihinde paylaşıldı.
 Pos makinaları gün geçtikçe gelişen bankacılık sektörünün bir parçasıdır. Alışverişte bankaların verdiği kartları kullanabilmek sosyal hayatın için vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır. Birçok alanda kullanılması imkanı sağlayan pos makinaları insanlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Pos makinası kullanan bu imkanı sunan işyerleri ise müşterileri açısından daha ilgili karşılanmaktadır. Gün geçtikçe modernleşen toplum beraberinde teknolojiyide geliştirmiştir. Alışveriş mantığı eski toplumlardaki gibi takas usulü değilde paradan daha sonrasında günümüzdeki gibi bankaların vermiş oldukları hesap kartları veya kredi kartlarında para taşımaya kadar gelişmiştir.

İş Bankası Pos Destek Hattı

0850 724 77 67

 İşyerlerinde para bulundurma riskini daha az seviyeye indiren pos makinaları kullanıldığında para üstü vermek gibi bir durum olmadığından kasada para bulundurma zorunluluğu, hırsızlık gibi riskler ortadan kalkmış olur. İş yerlerinin en çok tercih ettiği bankalardan birisi olan İş Bankası yaptığı kampanya ve ek taksitlerle müşteriler açısından daha cazip hale geldiğinden dolayı işyerleri açısındanda daha cazip karşılanmaktadır. İş Bankası Pos Destek Hattından pos makinası alarak sizde müşterileriniz tarafından daha çok tercih edilebilir hale gelebilirsiniz.

İş Bankası Pos Başvurusu

Sizde İş Bankası pos sahibi olmak istiyorsanız size en yakın İş Bankası şubesine giderek İş Bankası Pos başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca internet şubesi üzerinden pos menüsü aracılığıyla başvurunuzu yapabilirsiniz. Pos cihazlarınızdan yaptığınız çekimleri ertesi gün veya günü gelince hesabınıza geçme tercihi tamamen size aittir. Ertesi gün hesabınıza geçmesini istiyorsanız bu seçenek iki şekilde ayrılşmıştır komisyonlu ve sabit tarifeli olarak ayrılmıştır. Bütün çekimlerinizin hesabınıza geçmesini istiyorsanız komisyon usülü olarak belli bir tarifede hesaplanan komisyon karşılığında hesabınıza yatacaktır. Sabit tarifelide ise satışınızın bir kısmı kesintisiz yatacaktır. Günü geldiğinde yatmasını talep ederseniz haftalık veya aylık olarak hesabınıza yatacaktır. Pos cihazınızdan yaşadığınız herhangi bir sorun durumunda 7/24 hizmet veren İş Bankası Pos Destek Hattı 
0850 724 7767 numaralı müşteri hizmetlerinden sorununuzu giderebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: İş Bankası atm para çekme limiti

YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 1 yorum mevcut

  • Niyazi 3 yıl önce yorumlandı

   Pos cihazım arıza yapmıştı, İş Bankası pos destek numarasını aradım ve canlı destekle sağolsun arkadaşlar yardımcı oldular.

  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar