TEB Pos Destek Hattı Numarası


TEB Pos Destek Hattı Numarası

Bu sayfadan TEB pos destek hattı numarasını arayabilir ve müşteri temsilcisinden pos cihazınızla alakalı tüm sorunlara anında çözüm bulabilirsiniz.

TEB Pos Destek Hattı Numarası
01 Ocak 2019 Salı 12:20 tarihinde paylaşıldı.
 Türkiye Ekonomi Bankası'nı diğer bankalardan ayırt eden tercih edilmesini ön plana çıkaran bazı üstün yanları vardır. Türkiye Ekonomi Bankası'nın Pos Cihazını kullanan üye işyerlerinin verdiği ürün ve hizmetler karşılığında pos cihazı aracılığıyla elde ettikleri kazançları bir sonraki gün herhangi bir komisyon ücreti alınmaksızın işyeri sahiplerinin hesabına yatmaktadır. Birçok ödeme seçeneği bulunan TEB Bankasının ödeme şekli tamamen kullanıcı işletmenin talebine bağlıdır. Siz de aşağıda bulunan Teb pos destek numarasını arayabilir ve pos cihazıyla alakalı meydana gelecek sorunlara anında çözüm üretebilirsiniz. Ödemeler günlük haftalık veya haftalık olarak yapılmaktadır. Yoğun çalışan işletmelerde işlem karışıklığı sebebiyle kasada çıkan açıkların önüne geçen pos cihazları sayesinde yaptığınız satışlardan dolayı elde ettiğiniz kazançlarınız TEB bankası güvencesinde tutulur dilediğiniz takdirde hesabınıza geçer. Müşterilerinize Pos cihazı hizmeti sunduğunuzdan dolayı müşterilerinizin sizi tekrar tekrar tercih etmesini sağlayıp müşteri kaybınızı önleyecektir. Daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağladığınızdan dolayı daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. 

TEB Pos Destek Numarası

0216 635 6512

Yukarıda sizler için hizmet veren Teb pos destek numarasını istediğiniz zaman arayabilir ve pos cihazınızla alakalı meydana gelen tüm sorunlara anında çözüm bulabilirsiniz. Rulo talebi, pos cihazı arızaları, mutakabat problemleri, sanal pos işlemleri ve pos cihazıyla alakalı tüm işlemleri bu numarayı arayarak canlı destek alabilirsiniz. Eğer henüz Teb pos cihazına sahip değilseniz Teb internet şubesinden (https://www.teb.com.tr/tebpos/) başvurunuzu yaparak yeni pos cihazına sahip olabilirsiniz. Bu linkte yer alan "hemen başvuru yap" menüsüne tıklayarak başvurunuzu yapabilir ve pos cihazınızı alabilirsiniz. 

Türkiye Ekonomi Bankası bankacılık sektörünün önde gelen bankalarından biri olmasından dolayı TEB Bankası aracılığıyla müşterilerine pos cihazı ile satış imkanı sunan işyerleri müşterileri açısından daha ön planda tutulmaktadır.Sunduğu destek ve kampanyaların yanında pos cihazı temin ettiği iş yerlerinin tüm sorunları ile tek tek ilgilenen 7/24 müşteri hizmeti sağlayan TEB Pos Destek Hattı sayesinde müşterilerinin herzaman yanınd olduğunu hissettirir. TEB Pos Destek Hattı 0216 635 65 12' den TEB Pos Destek Hattına ulaşılabilir işlemlerinizle ilgili yardım edebilirsiniz.

Diğer yandan Pos iletişim formu'nu doldurarak da TEB'den pos cihazınızla alakalı problemleri giderebilirsiniz. Ayrıca Teb internet şubesinden de pos desteği ve dökümanlarına ulaşabilirsiniz. Eğer İnternet şubesi şifreniz yoksa Teb internet şubesi şifre alma sayfasını ziyaret edebilirsiniz.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar