Vakıfbank Pos Destek Hattı


Vakıfbank Pos Destek Hattı

Bu sayfada Vakıfbank pos destek hattını arayabilir ve pos cihazınızla alakalı tüm sorunlara müşteri temsilcisinden çözüm bulabilirsiniz.

Vakıfbank Pos Destek Hattı
01 Ocak 2019 Salı 13:28 tarihinde paylaşıldı.
 Vakıfbank bankacılık sektörünün gelişimine ayak uydurmuş olup kurumsal kobi ve ticari müşterilerine birçok ürün ve hizmet sunmaktadır. Bu sunduğu hizmetlerden biriside Pos cihazı, sanal pos ve yazarkasa gibi ürünlerdir. Üye işyerleri için sunduğu bu hizmetten doğan sorunları gidermek için Vakıfbank Pos Destek numarasını kurmuştur. İşyeri sahibi Vakıfbank Pos Destek hattına bağlanarak günün bilançosunu çıkararak satış raporları menüsü ile günlük satış veya genel olarak gün içerisinde nasıl bir performans izlediğine bakabiliyor. Buna ek olarak üye işyerleri bilgileri menüsündeki üye işyerleri sayısına numaralarına marka ve world statü bilgilerine kampanya raporları menüsünden kampanya tanımlarına kampanya bazındaki müşteri harcamaları veya ödüllerine kampanya karşılaştırma raporlarına Pos destek hattından kolayca ulaşım sağlanmaktadır. Böylece Vakıfbank Pos Cihazı kullanan işyerlerine birçok pratik çözümler sunuyor. 

Vakıfbank Pos Destek Hattı

TIKLA ARA: 0212 473 60 54


BAŞLIKLARLA POS DESTEK:

Pos cihazı arızası: Pos cihazınız arıza yaptıysa ilk olarak internet ve telefon bağlantınızı kontrol etmenizi öneririz. Bu bağlantılarda kesinti yoksa müşteri hizmetkerini aradıktan sonra destek alabilirsiniz.

Pos cihazı kullanamıyorum: Pos cihazınız ile alakalı kullanım yardımı almak istiyorsanız 20212 473 60 54 numarasını arayabilir ve 1 tuşuna basarak desteği alabilirsiniz.

Çalışma ile ilgili problemler: 0212 473 60 54 numarasını aradıktan sonra 1 numarasına basarak ilgili menüye gidebilirsiniz.

Ekstre ile ilgili sorunlar: Ektrelerinde sorun olan kişiler de pos destek hattını arayarak canlı destek alabilirler.

Vakıfbank pos cihazına sahip değilseniz buraya tıklayarak başvuru kanallarını ve Vakıfbank pos cihazı özelliklerini keşfedebilirsiniz. Vakıfbank kamu bünyesinde faaliyet gösteren bir bankadır. Hem bireysel hemde kamu müşterilerine hizmet veren banka, sanal Pos, Poz cihazı ve yazarkasa pos gibi ürünlerle hizmet sağlamaktadır. Vakıfbank pos cihazları arıza mütabakat ve sanal pos işlemleri için genel olarak 0212 473 60 54 numaraları Vakıfbank Pos Destek Hattından 7/24 destek alabilirsiniz. Pos destek hattı herhangi bir ücret talep etmeksizin sorunlarınıza çözüm arayışında bulunmaktadır. Sizde Vakıfbank Pos Destek Numarasını arayabilir pos cihazınızla alakalı hertürlü sorununuzu müşteri hizmetleri ile paylaşıp kart okumama, cihaz arızası, internet bağlantı problemleriyle ilgili de detay olarak teknik destek alabilirsiniz.

Diğer bankalar:

Garanti Bankası pos destek
TEB pos destek

Bu sayfada yer alan bilgiler ile siz de Vakıfbank pos destek numarasını öğrenebilir ve Vakıfbank pos destek çağrı merkezinden istediğiniz zaman canlı destek alabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank internet şubesinden de tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şifre almak için: Vakıfbank internet şubesi şifre almaBu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com Kredibankalar.com
  2021 © Bankalar