Yapı Kredi Pos Destek Hattı


Yapı Kredi Pos Destek Hattı

Türkiye'nin ilk pos cihazı kullanım altyapısını kuran Yapı Kredi bankası en çok pos kullanımı sağlayan bankalardan biridir. Pos destek hattı ile müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

Yapı Kredi Pos Destek Hattı
19 Mart 2019 Salı 21:01 tarihinde paylaşıldı.
Yapı Kredi Bankası Türkiye'nin önde gelen bankalarından biri olduğundan dolayı müşteri sayısı bir hayli fazladır. Bankaya ait hesap kartı veya kredi kartı kullanan banka müşterileri alışverişte Yapı Kredi Bankası'nın pos cihazını kullanan işyerlerinden daha memnun ayrıldıkları için Yapı Kredi pos cihazı kullanan işyerleri müşteri sayıları arttığı için gelirlerinde de artış olacaktır. Yapı Kredi Pos Destek Hattı numarası arandığı takdirde gerçekleştirilen satış işlemlerin tarihine göre pos hareketlerinin tüm raporlarına ulaşabilirsiniz. Pos cihazı kullanan işyerleri üye numaraları ve hesap numaraları ile nakit akış raporlarına ulaşabilirler. Yapı Kredi pos hakkında bilgi edinmek soru sormak ve sorunları bildirmek için yapikredipos.com adresli internet sitesine giriş yaparak sorunlarınızı paylaşıp çözüm arayabilirsiniz. 

Yapı Kredi Pos Destek Hattı

444 0 448

Yapı Kredi Bankası Pos Destek Hattı'na 444 0 448 veya 0850 222 0 448'den veya ( https://www.yapikredipos.com.tr/ )Yapı Kredi Pos Destek Hattına ulaşabilir işlemlerinizle ilgili yardım isteyebilirsiniz. Yapı Kredi pos kullanan işyerleri ödeme alırken taksitlendirme, müşterilerine puan kazandırarak yeni müşterileri bünyesine katarak gelirlerinde artış sağlamaktadır. Banka tarafından sunulan çeşitli kampanya imkanlardan yararlanma gibi olanaklardanda faydalanmaktadırlar.

Yapı Kredi Pos Destek Hattından Alınacak Hizmetler

Yapı Kredi Pos Destek konusunda alınacak hizmetlerden faydalanmak için öncelikle şirketinizle banka arasında sorun olması gerekir. Pos cihazınız bu hususta size yardımcı olacaktır. Pos cihazınızın ekranında red- yetersiz bakiye, onaylanmadı, banka veya kredi kartı kara listede gibi ibareler belirirse kart sahibi müşteri ve banka arasında oluşan sorundur. Fakat üye işyeri bulunamadı, sistem hatası, bankadan provizyon alınız gibi ibareler belirirse Yapı Kredi pos destek yardımı almanız gerekecektir. Günlük işlem detayları menüsünden satış özetinizi alarak günlük değerlendirmenizi yaparak işyeriniz hakkında detayları inceleyebilirsiniz. Performans değerlendirmesi yaparak değerlendirme yapabilirsiniz.

Diğer bankalar:

İng Bank pos destek
Akbank pos destek
Garanti pos destek
Ziraat pos destekBu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com Kredibankalar.com
  2021 © Bankalar