Finansbank Mevduat Faiz Oranları 2019


Finansbank Mevduat Faiz Oranları 2019

Sayfamızdaki haberimizi inceleyerek QNB Finansbank vadeli mevduat faiz oranları 2019 hakkında bilgi sahibi olarak yatırımınızı değerlendirebilirsiniz.

Finansbank Mevduat Faiz Oranları 2019
21 Ocak 2019 Pazartesi 15:49 tarihinde paylaşıldı.
 Siz de bu sayfamızdan Finansbank mevduat faiz oranları 2019 hesaplamlarını öğrenebilir, Finansbank'ta mevduat hesabı açabilirsiniz. Günümüzde insanlar toplumsal ihtiyaçlarının dışında kalan mevduatları yatırım olarak ayırmaktadır. Bu birikimler daha sonra zor zamanlarda kullanılmak üzere ayrılan mevduatlardır. Sürekli değişen enflasyonla birlikte evde tuttuğunuz parada değer kaybetmektedir. Bu değer kaybını önlemek ve paranıza değer kazandırmak için mevduatınızı QNB Finansbanka getirerek değerlendirebilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz gibi yapmış olduğunuz birikimleri değer kaybından kurtarmak için mevduatınızı QNB Finansbank'a getirerek faiz kazancından faydalanabilirsiniz. Peki QNB Finansbank mevduatınıza ne kadar faiz uygulamaktadır. Finansbank 2019 yılında internet şubesi mevduat hesabına %7 faiz vermektedir.

Finansbank Mevduat Faiz Oranları 2019

Aşağıdaki tabloyu inceleyerek mevduatınızın 30 günlük vade sonunda ne kadar faiz getireceğini inceleyebilirsiniz. QNB Finansbank'ta hesap açmadan vadeli mevduat faiz oranı 2019 inceleyerek mevduatınızın ne kadar faiz kazanacağını aşağıdan inceleyerek hangi bankayla çalışacağınız konusunda karar verebilirsiniz. Günümüzde en risksiz olarak para kazanma yöntemi olan mevduat hesaplarını siz de tercih edebilirsiniz. Daha yüksek kazançlar istiyorsanız QNB Finansbank bünyesinde hizmet veren EnPara.com internet bankacılığından mevduat hesabı açabilirsiniz. Enpara mevduat sayfasından (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/mevduat-oranlari/mevduat-faiz-orani.aspx?mode=vadeli) faizleri karşılaştırabilir ve yüksek faizlerle paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz.


 

Miktar

 
Vade Sayısı 

 
Faiz Oranı

 
Net Kazanç


 
10.000 TL

 
30 GÜN

 
%7

 
57 TL

 
15.000 TL

 
30 GÜN

 
%7

 
73 TL

 
25.000 TL

 
30 GÜN

 
%7

 
122 TL

 
40.000 TL

 
30 GÜN


%7

 
195 TL

 
50.000 TL

 
30 GÜN

 
%7

 
175 TL

 
150.000 TL

 
30 GÜN

 
%7

 
244 TL

 
200.000 TL

 
30 GÜN

 
%4,28

 
978 TLParanızı değerlendirmek için siz de tüm bankaların yer aldığı en yüksek faiz veren bankalar 2019 sayfamızdan mevduat hesaplamalarına göz atabilir, güncel faizleri karşılaştırabilir ve istediğiniz bankada mevduat hesabı açarak en iyi faizlerle paranızı değerlendirebilirsiniz. Yukarıdaki tabloyu inceleyerek mevduatınız miktarı ve vade süresini karşılaştırarak ne kadar faiz geleceğini belirleyebilirsiniz. QNB Finansbank faiz oranları 2019 dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise vade süresini uzatınız ne kadar uzun vadede yatırım yaparsanız mevduatınıza uygulanacak faizde artacaktır. Mevduatınızı evde tutup hırsızlık ve değer kaybına uğratmak yerine QNB Finansbanka getirerek değer kazandırabilirsiniz.
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com Kredibankalar.com
  2021 © Bankalar