QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu (Anında Başvuru)


QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu (Anında Başvuru)

QNB Finansbank kredi kartı başvurusu konu başlığı altında hazırlamış olduğumuz haberimizi okuyabilirsiniz.Kredi kartı başvurusunda merak ettiklerinize ulaşabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu (Anında Başvuru)
07 Ocak 2019 Pazartesi 17:00 tarihinde paylaşıldı.
 Bu sayfadan siz de Finansbank kredi kartı başvurusu yollarından birisini seçerek başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Finansbank‘ın yakın zamanda isim değişikliğine giderek QNB Finansbank olması ile birlikte; bilmeyenler Finansbank ‘ın adının önüne eklenen QNB nedir kimlere aittir ne anlama gelir merak etmeye başladı. Konuyu açıklığa kavuşturmak ve bilmeyenlerin olayın aslını izah edebilmek adına bugünkü yazımızda bu konuyu ele alarak, QNB nedir kimlere aittir kısaca sizlere izah etmeye çalışacağız.QNB; Katar ülkesinin ulusal bankası olup, açılımı Katar Ulusal Bankası, asıl adı ise Qatar National Bank ‘tır. 6 Haziran 1964 yılında Katar ‘da kurulan banka ilk etapta 35 çalışanı olan bir finans kuruluşu iken bugün dünya genelinde söz sahibi, Orta Doğu ve Afrika ‘nın en büyük 2. Bankasıdır. QNB ( Qatar National Bank ) ‘ın sahibi Ali Ahmet Al – Kuwari ‘dir. Katar Ulusal Bankası ‘nın 2015 yılı için açıklamış olduğu kar miktar 139 milyar 14 milyon Amerikan dolarıdır. Bugün 27 ülkede finans sektöründe bankacılık sektörüne giriş yapan QNB ‘nin 615 adet iştiraki de faaliyetlerine devam etmektedir. 1988 yılında ilk ATM ‘yi müşterilerinin hizmete sunan QNB ( QatarNational Bank ) Türkiye ‘deki yatırımlarına Finansbank ‘ı satın alarak başlamıştır.

FİNANSBANK KREDİ KART BAŞVURUSU

FORBES tarafından yapılan araştırmalar sonucunda Qatar National Bank ( QNB ) ‘ın piyasa değerinin 36 700 000 000 milyar Amerikan doları civarında olduğu değerlendirilmekte, yine dünya geneli yapılan sıralamada 381. Sırada kendisine yer bulmaktadır.Finansbank ‘ın satın alınma sürecine bakacak olursak; 2015 yılında gerçekleşen satın alma sonucunda 2 750 000 000 milyar euroya bankanın Yunanlılardan Katarlılara geçtiğini görmekteyiz. Daha önce Finansbank ‘ın % 99,81 hissesini elinde bulunduran Yunanistan ‘ın en büyük bankalarından NBG ( National Bank Of Greece ) bu satış işlemi ile birlikte Finansbank ‘la olan tüm ilişkisini bitirmiştir. Buna National Bank Of Greece Finans Yatırım Menkul Değerler ‘in % 0,2 ‘lik hissesi ile Finans Portföy Yönetimi ‘nin % 0,02 ‘lik hissesi ve Finans Leasing ‘in % 29,87 ‘lik hissesi de dahildir. 
QNB Finansbank  kredi kartı başvurusu, aşağıdaki yollardan; Türkiye’nin her yerinden yapılabilmektedir ve ücretsizdir.

İnternetten; Finansbank internet şubesine  girerek siz de başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Anasayfada bulunan "kartlar" menüsüne girdikten sonra, "kart başvuru menüsü" seçeneğinden başvuru yapılacak kartı seçtikten sonra "Hemen Başvur" linkine tıklayarak kart başvuru formunu doldurabilirsiniz..

SMS aracılığıyla; TC Kimlik Numaranızı yazdıktan sonra 3452'ye sms gönderebilir ve sms ile kredi kartı başvurusunu yapabilirsiniz.

Mobil aracılığıyla; QNB Finansbank mobil uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra, internet şubesi şifresi ile mobil şubeye girebilir ve "kartlar > kredi kartı başvurusu" sayfasına giderek bir form doldurup hemen başvurunuzu gönderebilirsiniz.


QNB Finansbank Kredi Kartları

CARD FİNANS KREDİ KARTI

Hediye Para ile 1,500 TL’ye kadar alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz.

Anında Kredi ile acil hakit ihtiyaçlarınızı hızlı, formalitesiz, kefilsiz olarak karşılayabilirsiniz.

TaksitKolay ile 50 TL ve üzeri tek çekim harcamalarınızı sonradan taksitlendirebilirsiniz.


CARD FİNANS XTRA

1.500'ü aşkın marka ve 250.000'in üzerinde alışveriş noktasındaki üye işyerlerinde cazip kampanyalar ve hayatınızı kolaylaştıracak hizmetler 

Alışverişlerinizi Hediye Para ile alışverişlerinizi bedavaya getirme fırsatı

Duty Free harcamalarında 3 taksit imkanı


CARD FİNANS EMEKLİ

Market ve eczane harcamalarınızda yılda 360 TL’ye varan indirimlerden yararlanın.

Eğitim ve sağlık programına kaydolarak, bu sektörlerdeki harcamalarınızı vade farksız 3 taksitle ödeyin.

CardFinans Emekli kredi kartınızdan vereceğiniz 2 adet Otomatik Fatura Ödeme talimatınız sayesinde yıllık üyelik ücreti ödemeyin.


CARD FİNANS HEMŞİRE

Alışverişleriniz bedavaya gelsin!

Acil nakit ihtiyacınızda paranız hazır!

Harcamalarınızı sonradan taksitlendirebilirsiniz!

Otomatik fatura ödeme talimatlarınız için koşulsuz rahatlık!

Market ve Benzin harcamalarınız üzerinden bol bol indirim kazanın!

Güvende hissetmeniz için Harcama Uyarı Servisi ve CardFinans Ekstre Güvencesi Hayat Sigortası!

Kolayca internetten alışveriş yapın diye Online Alışveriş özelliği!

Ücretsiz fatura ödeme talimatında bulunabilme olanağı,

“Sosyal Asist” ve “Acil Asist” desteği.


CARD FİNANS FİX

Alışverişlerinizde taksit ve ParaPuan özelliklerinden faydalanırken yıllık üyelik ücreti ödemezsiniz.

Anında Kredi ile acil hakit ihtiyaçlarınızı hızlı, formalitesiz, kefilsiz olarak karşılayabilirsiniz.

CardFinans kredi kartına sunulan artı taksit ve ParaPuan kampanyalarından faydalanmak için Artı Paket’e üye olabilirsiniz.


İlginizi çekebilir: Finansbank pos destek

Siz değerli okurlarımızla QNB Finansbank kredi kartı başvurusu hakkında merak ettiğiniz herşeye ilişkin hazırlamış olduğumuz haberimizin detaylarını inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan bankaların kredi kartı başvuru sayfalarına da göz atabilirsiniz.

Akbank kredi kartı başvurusu
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com Kredibankalar.com
  2021 © Bankalar