Qnb Finansbank Sim Kart Blokesi Kaldırma


Qnb Finansbank Sim Kart Blokesi Kaldırma

Bloke edilen sisteminizi tekrar kullanmak istiyorsanız, Qnb Finansbank sim kart blokesi kaldırma işleminin nasıl yapıldığını haberimizden öğrenebilirsiniz. Sizler de, blokenizi kaldırarak internet bankacılığını tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Qnb Finansbank Sim Kart Blokesi Kaldırma
22 Ocak 2019 Salı 16:54 tarihinde paylaşıldı.
 Günümüzde 4.5G teknolojisinden yararlanmak için operatör taşıyan, telefon değiştiren vatandaşlarımızın sayısı oldukça fazla. Operatör değişliği yapan vatandaşlarımız da internet ve mobil bankacılığa girişte ‘bloke’ sorunu ile karşılaşabiliyor. Qnb Finansbank sim kart blokesi kaldırma işlemini yaparak sizler de rahatlıkla internet ve mobil şubesine giriş yapabilirsiniz. Haberiniz olmadan başka biri sim kartınızı kopyalayarak banka hesaplarınıza ulaşmaya çalışabilir. Güvenlik amacıyla da bankalar, sim kart değişikliği sırasında internet ve mobil bankacılığa girişi bloke ediyor. Blokenizi çeşitli yollara başvurarak kaldırabilirsiniz. Qnb Finansbank müşterileri için sim kart blokesinin nasıl kaldırılacağını araştırdık. 

Finansbank Sim Kart Bloke Kaldırma

Ülkemizde faaliyette olan bankalar güvenlik önlemiyle sim kart değişikliği, telefon değişikliği ve operatör değişikliği yapan müşterilerinin internet ve mobil bankacılığa girişini engelliyor. Bunu da, telefonlarına bu sistemlere giriş için gerekli olan tek kullanımlık şifreleri göndermeyerek yapıyor. Bunun nedeni ise; başka birinin sim kartınızı kopyalayarak hesaplarınıza ulaşmasını engellemek. Sim kart, operatör ve telefon değişikliği yaptıysanız, bankanıza bu bilgiyi iletebilirsiniz. Değişiklik bilgisini paylaştığınız sürece internet ve mobil bankacılığa girişte herhangi bir sorun yaşamazsınız. Değişim sebebiyle elektronik ortamlara girişi engellenen vatandaşlar, blokelerini nasıl kaldırıyor? Qnb Finansbank sim kart blokesi kaldırma yollarını haberimizin devamında bulabilirsiniz. 

BLOKE NASIL KALDIRILIR?

Qnb Finansbank müşterileri çeşitli yollarla sim kart blokelerini kaldırarak internet bankacılığını kullanmaya başlayabilirler. Sim kart blokenizi Qnb Finansbank şubelerine gidip dilekçe doldurarak kaldırabilirsiniz. Şubelere alternatif olarak atm’lerden ve müşteri hizmetlerinden de blokenizi, daha kısa zamanda kaldırabilirsiniz.

Qnb Finansbank müşteri hizmetleri numarası: 0850 222 0900 / 444 0 900 

Türkiye’deki bütün bankalar yasal düzenlemelere bağlı olarak sim kart, telefon ve operatör değişikliğinde elektronik ortamlara girişi engellemektedir. Bloke olan sisteminiz için, tekrardan tek kullanımlık akıllı sms şifresi alarak işlem yapmak istiyorsanız, en yakın Qnb Finansbank şubelerine giderek blokenizi kaldırabilirsiniz. Bulunduğunuz her ortamdan müşteri hizmetlerini arayarak daha kısa sürede blokenizi kaldırabilirsiniz. Qnb Finansbank sim kart blokesi kaldırma çeşitli yollarla yapılabilmektedir. Sizler de, sayfamızdaki bilgileri inceleyerek, blokenizi bir an önce kaldırabilir, internet ve mobil bankacılığı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Diğer bankalar:

Akbank sim kart bloke kaldırma
Denizbank sim bloke kaldırma
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar