Şekerbank Atm Para Çekme Limiti 2020


Şekerbank Atm Para Çekme Limiti 2020

Kartlı, kartsız olarak para çekme ve daha pek çok işleminizi gerçekleştirebileceğiniz Şekerbank ATM'lerinden günlük para çekme limiti ne kadar? Yazımızda, Şekerbank atm para çekme limiti 2020 bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şekerbank Atm Para Çekme Limiti 2020
04 Aralık 2018 Salı 13:44 tarihinde paylaşıldı.

 Bankacılık işlemlerinizi, şubelerde sıra beklemeden, diğer tüm banka kartlarınızla da yapabileceğiniz Şekerbank ATM'lerinin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Şekerbank, günümüzde 500'e yakın ATM'siyle müşterilerine, 7/24 hizmet vermektedir. Sizler de vakit kaybetmek istemiyorsanız, bulunduğunuz lokasyana en yakın Şekerbank ATM'sine giderek işlemlerini yapabilirsiniz. Bu yazımızda, Şekerbank ATM'lerinden en çok yapılan para çekme işlemiyle ilgili bilgiler paylaşacağız. Şekerbank atm para çekme limiti 2020 ne kadar? Belirlenen limit üzerinde para çekimi yapılabiliyor mu? Şekerbank ATM'lerinden para çekme işlemi ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi yazımızda bulabileceksiniz.


ATM PARA ÇEKME
Şekerbank ATM'lerinden para çekme, para yatırma, döviz çekme, şans oyunları ödeme ve tüm para transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bazı işlemlerden 7 gün 24 saat yararlanabileceğiniz gibi, bazı işlemleri ise belirli saat aralığında yapabilmektesiz. Bu yazımızda, ATM'lerden 7 gün 24 saat yapabileceğiniz para çekme işlemi hakkında bilgi vereceğiz. Şekerbank atm para çekme limiti ne kadardır? En gücel bilgileri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

 

Koronavirüs salgını dolayısıyla Türkiye'de hizmet veren bankaların almış olduğu karar doğrultusunda bankamatiklerden günlük para çekme limiti 5.000 TL olarak güncellenmiştir. Tüm ATM'lerden günlük olarak 5 Bin TL'ye kadar para çekebilirsiniz. Ayrıca salgına karşı alınan önlemler kapsamında kredi kartı ve banka kartlarından temassız ödeme üst limitleri de 250 TL'ye yükseltilmiştir. Korona virüsü salgını bittikten sonra bankaların günlük atm para çekim limitleri eski haline getirilecektir.


ŞEKERBANK ATM PARA ÇEKME LİMİTİ 2020

Şekerbank müşterilerine, günlük para çekme limiti üzerinde de nakit çekebilme fırsatı sunuyor. Limit aşımı isteğinizi, Şekerbank müşteri hizmetlerini arayarak, ilgili çalışana belirtebilirsiniz. Diğer tüm banka kartları da dahil olmak üzere, kartlı veya kartsız olarak Şekerbank ATM'lerinden, kart limitiniz dahilinde 3.000 TL'ye kadar nakit çekebilirsiniz. Şekerbank ATM'lerinden ücretsiz olarak para çekme işlemizi 7 gün 24 saat gerçekleştirebilirsiniz.  Günlük para çekme limitleri bankaların, müşterileri için almış olduğu bir önlemdir. Şekerbank günlük 3.000 TL limit belirleyerek, yaşanabilecek herhangi bir olumsuz duruma karşı tedbir almıştır. Şekerbank ATM’lerini kullanarak ücretsiz olarak para çekebilirsiniz. Lakin, bulunduğunuz lokasyonda Şekerbank ATM’si yok ve başka bir bankaya ait olan atm’den para çekme işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız, 0.99 TL asgari tutar ve %1.09 oranında ücret alınmaktadır. Emekli maaşını Şekerbank üzerinden alan vatandaşlarımız için, bu ücret alınmaz. Şekerbank ATM’leriyle günlük 3.000 TL’lik nakit ihtiyacınıza son verebilir, çeşitli hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Şekerbank atm para çekme limitleri 2020 güncel verileri yazımızdaki gibidir. Diğer banka ATM’lerinden para çekme işlemi için belirlenen limit bilgilerini öğrenmek istiyorsanız, sitemizdeki haberlerimizi okuyabilirsiniz.

Ayrıca Ziraat Bankası günlük para çekme limiti 2020 sayfamıza da göz atarak Ziraat Bankası'nın atm'lerinden para çekme limitini de öğrenebilirsiniz.

 
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar