Şekerbank Kredi Faiz Oranları 2019 (İhtiyaç, Taşıt, Konut)


Şekerbank Kredi Faiz Oranları 2019 (İhtiyaç, Taşıt, Konut)

Nakit ihtiyacınız var ve kredimi çekmek istiyorsunuz öyleyse bu haberimiz tam size göre. Ülkemizde uzun süre varlığını sürdüren bankalardan biri olan Şeker Bank kredi faiz oranları 2019 ile ihtiyaç, konut ve taşıt kredilerini sizler için tekrar hesapladık.

Şekerbank Kredi Faiz Oranları 2019 (İhtiyaç, Taşıt, Konut)
12 Aralık 2018 Çarşamba 23:18 tarihinde paylaşıldı.
  Evleniyorsunuz eşya mı alacaksınız? Tatile mi çıkmak istiyorsunuz? Çocuğunuz okula mı başlayacak? İhtiyacınız ne olursa olsun, Şekerbank İhtiyaç Kredisi ile çok uygun vade ve faiz olanaklarıyla karşılayabilirsiniz. Hayallerinizdeki yaşama ulaşmak için daha fazla beklemeyin! Şekerbank kredi faiz oranları 2019 yılında diğer kredi çeşitleri gibi bankaların tüketici kredisi ve bireysel kredi kullandırımı kapsamını göz önüne aldığımızda , söz ,nişan , evlilik, sünnet, eşya alımı, küçük gereksinimler, özel hediyeler yada  tatil gibi ihtiyaçlar söz konusu olduğunda bankaların sizler için kolaylık sağladıkları ihtiyacınıza göre şekillenen  kredi seçeneklerinden biridir. Bankamızın sağlamış olduğu ihtiyaç kredisi türleri şu başlıklar altındadır:Çocuk Eğitim Kredisi,SMS Kredi, Özgür Kredi, Profesyonellere Özel Kredi, Kamu Çalışanlarına Özel, Emekli Maaş Müşterisi, Borç Transferi Kredisi ve Bireysel Finansman Kredisi sizler istediniz kredi çeşitlerinden dileğiniz gibi faydalana bilirsiniz. İhtiyaç kredisinin faiz oranlarına bakıldığında vermiş olduğu kredi çeşitlerine göre faiz oranları değişkenlik göstermektedir.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç  kredisinin faiz oranlarının değişikliği sebebiyle siz değerli okurlarımızı  yanıltmamak adına Şekerbank’a ait siteyi inceleyerek en güncel ayrıntılara ulaşa bilirsiniz .Peki ihtiyaç kredisine nasıl başvurum ? 0850 222 78 78 çağrı merkezimizden, tüm operatörlerden 1953'e birer boşluk bırakıp, KREDİ ve T.C.KİMLİK NO bilgilerini yazarak ya da size en yakın Şekerbank şubemize gelerek yapabilirsiniz.

 

Şekerbank Konut Kredisi

Siz de kira ödemekten bıkanlardansanız, ev sahibi olmanın hayalini kuranlardansanız siz de Şekerbank konut kredi faiz oranları 2019 ile, hayalinizdeki konuta bütçenize uygun ödeme planları, uygun faiz oranları ve kolay kredilendirme süreçleri ile hayalinizdeki eve en kolay şekilde sahip olabilirsiniz.Peki bankamızın bizler için sunmuş olduğu konut kredisi özellikleri nelerdir?Kredinizi sabit faizli olarak dilerseniz eşit taksitler halinde, dilerseniz artan taksitli veya esnek ödemeli olarak kullanabilirsiniz. Öncelikle konut kredinizde 10 yıla kadar vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.  Satın alacağınız konutun ekspertiz değerinin %80'ine kadar kredi kullanabilirsiniz. Sabit faizli kredide, erken ödeme halinde, erken ödeme tutarı üzerinden tutarın kalan vadesi 36 ayı aşmayan kredilerde %1’i, kalan vadesi 36 ayı aşan kredilerde ise %2’si kadar erken ödeme ücreti alınır. Erken ödeme, erken kapama, ara ödeme ve başka şekillerde ödeme planında belirtilen vadelerden önce yapılmış tüm ödemeler erken ödeme kabul edilir.

Teminat olarak, satın aldığınız evin ipoteği yeterli olup, yapılan kredi başvurularında kefil şartı aranmamakla birlikte Bankamız gerekli gördüğü durumlarda kefil talep hakkına sahiptir. Şekerbank sizler için birden fazla konut kredisi sağlamıştır:Kentsel dönüşüm kredisi, yeniden finansman konut kredisi, kooperatiften konut kredisi, konut tamamlama kredisi , 30 yıl vadeli konut kredisi.İstediniz kredi çeşitlerinden dileğiniz gibi faydalana bilirsiniz. İhtiyaç kredisinin faiz oranlarına bakıldığında vermiş olduğu kredi çeşitlerine göre faiz oranları değişkenlik göstermektedir .İhtiyaç  kredisinin faiz oranlarının değişikliği sebebiyle siz değerli okurlarımızı  yanıltmamak adına Şekerbank’a ait siteyi inceleyerek en güncel ayrıntılara ulaşa bilirsiniz. Kredi talebiniz için Şekerbank Şubesi'ne başvurabilirsiniz.

Şekerbank Taşıt Kredisi

Şeker bank taşıt kredisi faiz oranları 2019 ile istediğiniz otomobile istediğiniz zaman sahip olmak mı istiyorsunuz.  Sizin için artık Şekerbank ile hayallerinizi süsleyen sıfır kilometre veya 2. el otomobile Şekerbank Taşıt kredisiyle sahip olmak çok kolay.Peki nedir Şeker bankın taşıt kredisinde bizler için sağladı yararlar? Öncelikle almış olduğunuz taşıt kredisini 48 aya kadar varan vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Taşıt kredisi için teminat olarak satın aldığınız aracın rehni yeterlidir.  2. el taşıtlarda 15 yaşa kadar araçlar kredilendirilmektedir. 0 km binek araçlar Nihai fatura değeri (ikinci el taşıtlarda kasko değeri) bedelinin 100.000 TL’ye kadar kısmı için %70, 100.000 TL'yi aşan kısmı için ise %50 oranında kredilendirilebilir. Yapılan kredi başvurularında kefil şartı aranmamakla birlikte Bankamız gerekli gördüğü durumlarda kefil talep etme hakkına sahiptir. Şeker bank taşıt kredisi başvuru belgelerini sizler için sıraladık:Başvuru formu, kimlik fotokopisi , başvuru sahibine ait gelir belgesi, ücretli çalışanlar için son 2 ay içinde düzenlenmiş maaş bordrosu veya maaş yazısı veya gelir yazısı ile birlikte Firma Yetkili İmza Sirküleri, serbest çalışanlar için vergi levhası-ticaret sicil gazetesi-imza sirküleri ve oda sicil kaydı belgesi veya faaliyet belgesi ve son olarak ta sıfır km taşıtlar için proforma fatura / 2. El taşıtlar için satın alınacak aracın ruhsat fotokopisi taşıt kredisine başvuru esnasında sizden istenilecektir önceden belgelerinizi ayarlayıp yanınızda bulundurmanız önemlidir.

Taşıt kredisinin faiz oranlarının değişikliği sebebiyle siz değerli okurlarımızı  yanıltmamak adına Şekerbank’a ait siteyi inceleyerek yada en yakın Şeker bank şubesine giderek en güncel
 ayrıntılara ulaşabilirsiniz. Siz değerli uygunkredibankalar okuyucularına özel hazırlamış olduğumuz Şekerbank kredi faiz oranları 2019'a  dair en güncel haberleri araştırdık.Sizlerde haberimizi inceeleyerek bilgi sahibi olabilir,merak ettiğiniz sorulara doğru cevapları bulabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Benzer içerik:
Akbank kredi faiz oranları 2019
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar