Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu 2019


Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu 2019

Şekerbank Kredi Başvurusuile, alışverişlerinizi Şekerbank kredi kartlarıylaçeşitli ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Şeker bank kredi kartı başvurusu yaparak, pek çok imkandan yararlanabilirsiniz.

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu 2019
08 Ocak 2019 Salı 12:01 tarihinde paylaşıldı.

2019 yılında kredi kartınız olsun diyorsanız Şekerbank kredi kartı başvurusu yaparak anında onaylı kartınızı alabilirsiniz. Şekerbank Türk Ananim Şirketi 12 Ekim 1953 tarihinde Pancar Kooperatifleri Bankası adı ile kurulmuş bir bankadır. Bankanın o dönemlerde ki kuruluş amacı şeker pancarı üreticilerine finansal destek olmaktı ve Eskişehir ‘de kuruldu. 1956 yılında ise banka Ankara ‘ya taşınmış ve ismi Şekerbank olmuştur. 1993 tarihinden itibaren ise özel banka statüsü ile hizmet vermeye devam etmektedir. Bankanın hisselerine gelecek olursak 1997 yılında halka arz işlemleri gerçekleştirilmiştir. Banka 2004 yılında ise Genel Müdürlüğü ‘nü (Yönetim) İstanbul ‘a taşımıştır. Edindiğimiz son bilgilere göre bankanın Türkiye genelinde 312 adet şubesi, 11 adet bölge müdürlüğü bulunmaktadır. Ayrıca yurtdışında 1 adet temsilciliği mevcuttur. Bankanın toplam personel sayısı ile 4.000 ‘in üzerine çıkmıştır.Günümüzde neredeyse her vatandaşımız kredi kartı kullanıyor. Birden fazla kredi kartına sahip olan vatandaşlarımız, pek çok ödemelerini de bu kartlar sayesinde gerçekleştiriyor.Şekerbank kredi kartı başvurusu için çeşitli kanallar aracılığı ile gerçekleştirebilir, bankanın farklı kredi kartlarına sahip olabilirsiniz. 

Şekerbank Kredi Başvurusu

Çeşitli kartlara sahip olarak, size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Sms , internet bankacılığı ve telefon bankacılığından başvuru yaparak, Şekerbank kredi kartına sahip olabilirsiniz. Bu kanallar ile yapacağınız başvurularla, şeker bonus, bütçem benim bonus ve ücretsiz şeker kart sahibi olabilirsiniz.


Sms ile kredi kartı başvurusu:
Türkiye’de  pek çok atm’si ve şubesiyle her geçen gün gelişmeye devam eden Şekerbank, kredi kartlarıyla çeşitli imkanlar sunuyor. Şekerbank’ın şeker bonus, bütçem benim bonus ve ücretsiz şeker kartına sms yoluyla sahip olabilirsiniz. Tüm operatörlerden sms atarak, başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Şeker bonus kredi kartına sahip olmak için; BONUS boşluk TCKN yazarak 1953’e, bütçem benim bonus kredi kartına sahip olmak için; BUTCEM bonus TCKN yazıp 1953’e, şeker kartına sahip olmak için; SEKERKART bosluk TCKN yazarak 1953’e sms atabilirsiniz.


İnternetten kredi kartı başvurusu:
Şekerbank müşterisiyseniz, kolaylıkla internet üzerinden kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Şekerbank internet bankacılığı bireysel müşteriyseniz, başvurular menüsünden, şeker bonus, şeker kart, bütçem benim bonus kredi kartlarına başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


Müşteri hizmetlerinden kredi kartı başvurusu:
Şekerbank’ın 0850 222 78 78 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Şeker bonus, şeker kart ve bütçem benim bonus kartlarına sahip olmak için, sesli yanıt sistemi üzerinden kart işlemleri à başvuru sekmesine tıklayara, istediğiniz kredi kartına sahip olabilirsiniz.Siz değerli okuyucularımız sizlere sunmuş olduğumuz kanallar aracılığıyla Şekerbank kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Sms, internet bankacılığı ve telefon bankacılığını kullanarak yapacağınız başvurular, banka tarafından onaylandığı takdirde, sms ile size bilgi verilecektir. Ayrıca 0850 222 78 78 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak, kredi kartı başvurunuzu öğrenebilirsiniz.


Şeker Bonus Kart
Şeker Bonus Kart alışveriş, taksitli alışveriş, nakit avans ve taksitli nakit avans imkanları sunan, kazandırdığı bonuslarla bedava alışveriş imkanı sağlayan ve aynı zamanda dünyanın her yerinde, MasterCard/Visa amblemi bulunan milyonlarca işyerinde geçerli olan bir kredi kartıdır.Şeker Bonus Kart 320.000'e yakın Bonus Program Ortağı'nda, 375.000 POS'da yapılacak alışverişlerde % 20'lere varan bonus kazanma, kazanılan bonuslarla bedava harcama yapma imkanı sunarken, birçok farklı sektörden işyerinde, farklı taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Memur-Sen Bonus Kart
SEKERBANK, SBN Sigorta ve MEMUR-SEN arasında 2010 Mart tarihinde “MEMUR-SEN Ailem Fayda Paketi” ve “MEMUR-SEN Ailem Kredi Kartı” projesine ilişkin protokol imzalanmıştır.Bu proje kapsamında; MEMUR-SEN Konfederasyonuna bağlı sendikaların üyesi olan tüm memurlara MEMUR-SEN Ailem Kredi kartı ve bazı bankacılık hizmetlerinin ücretsiz olarak sunulması, MEMUR-SEN Konfederasyona bağlı sendikaların üyesi olan memurlara SBN sigorta ürünlerinin sağlanması, MEMUR-SEN ve bağlı sendikalara ticari bankacılık hizmetinin sunulması hedeflenmektedir.
Şeker Kart
Artık kart ücreti ödemeden nakit taşıma riskini ortadan kaldıran kart Şeker Kart alışveriş, taksitli alışveriş, nakit avans ve taksitli nakit avans imkanları sunan, aynı zamanda dünyanın her yerinde, MasterCard/Visa amblemi bulunan milyonlarca işyerinde geçerli olan bir kredi kartıdır.Fatura ödemelerinizi otomatik ücretsiz olarak Şeker Kartınızla yapmak için talimat verin. Gerisini hiç merak etmeyin.Alışverişinizi peşin yapın, Şeker Kart sizin için taksitlendirsin! Şeker Kart , artık peşin ödemek zorunda olduğunuz tüm alışverişlerinizi taksitlendiriyor. 100 TL ve üzeri tüm harcamalarınızı % 2,25’den başlayan ücret ve 2-12 arası taksitte ödeyebilmek için tek yapmanız gereken, hesap kesim tarihinizden önce 0850 222 78 78’i aramak!


Bütçem Benim Bonus Kart
Şekerbank’tan bütçesini düşünen kadınlar için Türkiye’de bir ilk!  Bütçem Benim Bonus Kart ile harcamalarınızı kontrol etmek ve yatırım yaparak tasarruf etmek artık çok kolay …Bütçem Benim Bonus Kartınız ile aylık ne kadar harcama yapacağınızı siz belirleyebilirsiniz. Aylık ödeme limitiniz sayesinde belirlediğiniz limit dahilinde “ay sonu ekstrem ne kadar gelecek?” korkusu olmadan özgürce alışveriş yapabileceksiniz. Üstelik, Altın hesabı yatırım talimatı vererek , aylık ödeme limitinizi aşmadan düzenli olarak yatırım yapabilirsiniz.Bütçem Benim Bonus kartınız ile Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde yapmış olduğunuz alışverişlerden Bonus kazanır, Bonus Program Ortaklıklarından yapılan taksitli ve tek ödemeli alışverişlerinizden daha çok Bonus kazanırken biriken Bonus’larınızla Bonus Program Ortaklıklarından bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Siz değerli okurlarımızla Şekerbank kredi kartı başvurusu hakkında merak ettiğiniz herşeye ilişkin hazırlamış olduğumuz haberimizin detaylarını inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer bankalar:

Akbank kredi kart başvurusu
Finansbank kredi kart başvurusu
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar