Şekerbank Personel Alımı 2019


Şekerbank Personel Alımı 2019

Türkiye’de son yıllarda büyük bir gelişme gösteren bankacılık sektöründe nasıl istihdam sağlarsınız? Şekerbank personel alımı 2019 için paylaştığımız bilgileri inceleyerek, bu alandaki kariyerinize başlayabilirsiniz.

Şekerbank Personel Alımı 2019
09 Aralık 2018 Pazar 19:15 tarihinde paylaşıldı.
Türkiye’de son zamanlarda bankacılık sektörü oldukça popüler olmuş durumda. Üniversite son sınıf öğrencileri, yeni mezunlar ve banka sektöründe deneyimi olan pek çok kişi banka sektöründe kariyer yapmaya, kariyerini devam ettirmeye çalışıyor. Banka İnternet sitelerinden kadro eksiği olan açok pozsiyonları görebilir ve özgeçmişinizi doldurarak başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu haberimizde Şekerbank personel alımı 2019 için bütün merak edilenleri cevaplandırıyoruz. Şekerbank’ın kadro eksiği olan açık pozisyonlarını aşağıdaki tablomuzdan inceleyerek, başvurularınızı yapabilirsiniz.

ŞEKERBANK PERSONEL ALIMI

Bankacılık sektöründe kariyer planlayan vatandaşlarımız için, Şekerbank’ın kadro eksiği bulunan pozisyonlarını araştırdık. Aşağıdaki tablomuzu inceleyerek, Şekerbank’ın hangi pozsiyonlarda elemana ihtiyaç duyduğunu öğrenebilirsiniz.  Yeni mezun, deneyimli ve öğrenci olarak çeşitli pozisyonlara başvurabilir, etkinliklere katılabilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz tabloda, yeni mezun ve deneyimli adayların başvurabileceği pozisyonlar yer almaktadır. Şekerbank ailesine katılmak için, size uygun olan pozisyona başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Benzer: Ziraat Bankası personel alımı 2019

ŞEKERBANK PERSONEL ALIMI 2019 / ALIM YAPILACAK OLAN POZİSYONLAR

1. Gişe Yetkili Yardımcısı

2. Müşteri Temsilcisi

3. Mikro Finansman Görevlisi

4. Müfettiş Yardımcısı

5. Management Trainee

6. Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi

7. Oracle Veritabanı Uzmanı / Uzman Yardımcısı

8. Kobi Bankacılığı Müşteri Temsilcisi

9. Uygulama Sunucuları Yönetimi Sistem Uzmanı

10. Ticari Bankacılık Müşteri Temsilcisi

11. İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi

12. Operasyon Yöneticiliği

13. Tarım Bankacılığı Müşteri Temsilcisi

14. Veri Yönetimi Uzmanı / Uzman Yardımcısı


















 













Üniversiteden yeni mezun oldum, iletişimim iyi ve ikna kabiliyetim yüksek diyorsanız Şekerbank’ın, gişe yetkili yardımcısı, müşteri temsilcisi, mikro finansman görevlisi gibi vb. pozisyonlarına başvuru yapabilirsiniz. Şube pozisyonları ve genel müdürlükte çeşitli pozisyonlarda görev alabilirsiniz. Kurum kültürlerini genişletmek ve farklı pozisyonlarda görev almak isteyen, banka sektöründe deneyimi olan adaylar da Şekerbank’ın çeşitli pozisyonlarına başvuru yapabilirler. Üniversite öğrencileri ise Şekerbank’ın ziraat ve iktisadi idari bilimler fakültelerinde verdiği etkinliklere katılarak, bankacılık sektörü hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirler. Şekerbank ik İnternet sitesinden, yeni mezun / deneyimli / öğrenci sekmelerine girerek, alım yapılacak olan pozisyonları daha detaylı görebilir ve genel niteliklerinizin uygun olması durumunda istediğiniz işe başvurunuzu yapabilirsiniz. Şekerbank personel alımı 2019 için eksiği olan kadroları inceleyerek, başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.




Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com Kredibankalar.com
  2021 © Bankalar