Şekerbank Sim Kart Blokesi Kaldırma


Şekerbank Sim Kart Blokesi Kaldırma

Sim kart değişikliği nedeniyle, bloke sorunu ile karşı karşıya kalıyorsanız, haberimizdeki bilgilere göz atarak kolaylıkla blokenizi kaldırabilirsiniz. Şekerbank sim kart blokesi kaldırma işleminizi gerçekleştirmek için yazımızı okumaya başlayabilirsiniz.

Şekerbank Sim Kart Blokesi Kaldırma
26 Ocak 2019 Cumartesi 13:26 tarihinde paylaşıldı.
 Teknolojinin gelişmesi ile birlikte internet bankacılığı ve mobil şubelerin kullanımı arttı. Çalışma şartlarının yoğunluğu sebebiyle de, vatandaşlar banka şubelerine gidemiyor. Bankaya kayıtlı olan cep telefonları ile, internet olan her yerden kolaylıkla, internet bankacılığına giriş yapabiliyorlar. Lakin, sim kart değişikliği yapan vatandaşlara, internet bankacılığına ve mobil bankacılığa girişte iletilmesi gereken tek kullanımlık şifre iletilmiyor. Yani, sim kartınız Şekerbank sisteminde bloke ediliyor. Şekerbank sim kart blokesi kaldırma işlemini gerçekleştirebilir, şifrenin tekrar iletilmesini sağlayabilirsiniz. Herhangi bir sim kart, telefon ve operatör değişikliğinde bankanıza bilgi verebilirsiniz. Sim kart blokesi hakkında merak ettiğiniz her türlü bilgiye, sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Vakit kaybetmeden blokenizi kaldırarak, tek kullanımlık şifrenizin size tekrar iletilmesini sağlayabilirsiniz. 

Şekerbank Sim Kart Blokesi Kaldırma

Bütün gsm operatörleri, 2016 yılından itibaren, sim kart ve cep telefonu uyumlu vatandaşlarımıza 4.5G yüksek hızda mobil internet altyapısını kullanmaya başlayacaktır. Şekerbank, sim kartlarını, 4.5G teknolojisinden yararlanmak isteyen ve sim kartlarını değiştiren müşterilerine, tek kullanımlık sms şifresi iletmiyor. Bankaların yasal düzenlemelere bağlı nedenlerle şifre yollamayınca vatandaşlar, internet bankacılığına giremiyor. Yani sim kartları sistemde bloke oluyor. Şekerbank sim kart blokesi kaldırma işleminizi 2019 yılında da kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığına ve mobil şubeye girişte cep telefonunuza gönderilen şifrenin size iletilmemesi durumunda, bazı kanallara başvurabilirsiniz. Bunlar; Şekerbank çağrı merkezi, şubeler ve internet şubesi’dir. Belirttiğimiz bu kanallar aracılığı ile sim kart blokenizi kaldırabilirsiniz. 

Şekerbank müşteri hizmetleri: 0850 222 7878 / 444 78 78 

Şekerbank’ın en yakın şubesine giderek, banka çalışanına sim kart bloke talebinizi iletebilirsiniz. Banka çalışanının size vermiş olduğu dilekçeyi doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, blokenizi kaldırabilirsiniz. Yoğun çalışma şartlarından dolayı vakit bulamayan vatandaşlarımız ise müşteri hizmetlerini arayabilirler. İnternet olan her yerden, Şekerbank internet şubesinden de sim kart blokenizi kaldırabilirsiniz. Şekerbank sim kart blokesi kaldırma, üç farklı yoldan yapılmaktadır. Size en uygun, zaman kaybettirmeyecek kanal aracılığı ile sim kart blokenizi kaldırabilirsiniz. Sim kart blokenizi kaldırarak mobil bankacılığa girişte gerekli olan akıllı sms şifresi almaya başlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası sim kart bloke kaldırma
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar