Antalya Senetle Borç Para Veren Yerler


Antalya Senetle Borç Para Veren Yerler

Senetle para veren yerler 2018 ve kişiler araştırması mı yapıyorsunuz? Siz de 5 dakikada senetle borç paranızı hemen alabilirsiniz.

Antalya Senetle Borç Para Veren Yerler
17 Eylül 2018 Pazartesi 22:04 tarihinde paylaşıldı.
Günümüzde bankadan kredi çekemiyorum diyen yüzlerce kişinin para bulma alternatifi senetle para olmaktadır. Siz de senetle borç para almak ve günlük acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız, aşağıda yer alan güncel bilgilerden faydalanabilirsiniz. Bankalardan kredi çekemeyenler için alternatif banka dışı kredi alma yolları aşağıda yer almaktadır.

SENETLE PARA VEREN YERLER

Antalya'nın tüm ilçelerinde senetle kredi veren bir çok kişi vardır. Bu kişiler yani tefeciler, TCK kanunlarına göre suç teşkil edecek iş yapmaktadır. TCK'ya göre banka dışındaki bir kişiye senet imzalatarak borç para vermek ve bu paradan kar etmek suçtur ve ağır yaptırımları vardır. Siz de ekonomiye zarar veren bu oluşuma dur diyerek güvenmediğiniz, bilmediğiniz kişilerden senetle borç almayınız. Senetle kredi almak yerine aşağıda yer alan alternatif yöntemleri kullanabilir ve siz de acil nakit bulma yollarını deneyebilirsiniz.

Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar

Türkiye'de, kredi sicilinin bozulması tüm bankaları etkilemekte ve sicil kötü olması sonucunda KKB (Kredi Kayıt Bürosu) üzerinde bu kötü sicil gözükmektedir. Kredi notunun sistemi olan KKB, kişinin tüm finansal hareketlerini izler, kayıt eder ve bankaların hizmetine sunar. Bankalar, bir kişinin kredi başvurusu yapması sonrasında KKB sisteminde başvuru yapan kişinin detaylarını, sicilini inceler ve sonrasında bu başvuruyu sonuçlandırır. Eğer kişinin kredi notu düşükse, kredi sicili kötüyse kredi başvurusu banka tarafından reddedilecektir.

İlgili sayfa: İşsizlere kredi veren bankalar

İşsizlerin, çalışmayanların ve ev hanımlarının bankalardan kredi çekebilmesini sağlayan bazı yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemlere yukarıda yer alan ilgili sayfadan anında ulaşabilir ve siz de bankalardan kredi çekebilirsiniz.

HAT ÜZERİNE KREDİ ALMAK

Antalya'da faturalı hatlara kredi veren yerlerin adresini öğrenerek, Turkcell veya diğer operatörlerin kullandığınız faturalı hattınız üzerine krediyi alabilirsiniz. Bu sistemde fatura üzerine puan sorgulaması yapılarak hangi cihazları alabileceğiniz tespit edilir. Sonrasında ise cihaz verilir ve cihazı kutusunu açmadan satarak nakit paraya ulaşabilirsiniz. Antalya senetle para veren yerler ve kişilerin alternatifi kredi notunu düzelterek bankalardan kredi kullanmak, faturalı hat üzerine kredi almak, kredi notu kötü olanlara ve sicili kötü olanlara kredi veren bankalara başvuru yaparak acil nakit paraya siz de ulaşabilirsiniz.

İlgili: Adana senetle para veren yerler
YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 4 yorum mevcut

  • Senetle Para Antalya 1 yıl önce yorumlandı

   antalya'da senetle borç para verilir.

  • Rıza kaya @Ahmet 2 yıl önce yorumlandı

   ahmet bey 15000 bin ihtiyacım var sabit i̇kamet sahibiyim düzenli işim var detaylrı şartları konuşmak için dönüş yaparsanız sevinirim

  • Ahmet 3 yıl önce yorumlandı

   Antalya'da senetle borç para verilir.

  • Niyazi Yereyatan 3 yıl önce yorumlandı

   Antalya'da senetle para ihtiyacım var, 100 bin tl verebilecek bir adam arıyorum hemen bana ulaşın.

  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com Kredibankalar.com
  2021 © Bankalar