Teb Mevduat Faiz Oranları 2019 (Mevduat Faizi Hesaplama)


Teb Mevduat Faiz Oranları 2019 (Mevduat Faizi Hesaplama)

Sizde sayfamızı inceleyerek yatırımınızı Teb vadeli hesap aracılığıyla değerlendirip mevduatınıza kazanç ekleyebilirsiniz.

Teb Mevduat Faiz Oranları 2019 (Mevduat Faizi Hesaplama)
15 Ocak 2019 Salı 14:46 tarihinde paylaşıldı.
 İnsanların temel ihtiyaçlarını karşılayıp hayatını devam ettirmesi için gerekli olan şeylerden biriside paradır. Zor durumlarda kullanılması için insanlar birikim yaparlar birikimlerini zor durumlarında ihtiyaç anlarında kullanabilirler. Bu birikimler değişen enflasyon oranlarıyla değer kaybetmektedir. Bu değer kaybını giderebilmek için mevduatınızı yastık altında tutmak yerine Teb bankasına getirerek bu değer kaybını önleyerek üstüne kazanç elde edebilirsiniz. Teb mevduat faiz oranları 2019 ile birikmiş olan mevduatınıza yüksek faiz oranları uygulamaktadır. Aşağıdaki bilgileri inceleyerek faiz oranları hakkında bilgi sahibi olarak yatırımınızı değerlendirebilirsiniz. Ayrıca örnek faiz hesaplamasına bakarak yatırım miktarınıza oranla ne kadar net kazanç elde edeceğinizi öğrenebilirsiniz. Kazanç miktarı yatırdığınız vade süresine göre miktarına göre değişim göstermektedir. 

Teb Vadeli Mevduat Faiz Oranları

Artık nakitinizi evde hırsızlık riskine karşı hem değer kazandırmak hemde faiz kazancı elde etmek çok kolay. Elektronik ortamlarda hesap oluşturmanız kısa süre içerisinde açılmaktadır. Aşağıdaki tablomuzu inceleyerek hazırda bulunan mevduat miktarınıza ne kadar kazanç elde edeceğinizi değerlendirebilirsiniz. İşte Teb bankası 30 gün vade sonunda %12 faiz oranıyla net kazanç oranları;

 

Miktar

 
Vade Sayısı 

 
Faiz Oranı

 
Net Kazanç

 
10.000 TL

 
30 GÜN

 
%12

 
94 TL

 
15.000 TL

 
30 GÜN

 
%12

 
141 TL

 
25.000 TL

 
30 GÜN

 
%12

 
234 TL

 
40.000 TL

 
30 GÜN


%12 

 
375 TL

 
50.000 TL

 
30 GÜN

 
%12

 
468 TL

 
150.000 TL

 
30 GÜN

 
%12

 
1.405 TL

 
200.000 TL

 
30 GÜN

 
%12

 
1.874 TLYukarıdaki oranlar 2019 yılına ait olup piyasa koşullarındaki ani değişiklikler sonucununda değişim gösterebilir. Uygunkredibankalar olarak güncellemeleri takip ederek siz değerli okurlarımıza kazançlarını değerlendirmeleri hususunda bilgilendirmiş olacağız. Yatırımınızı diğer bankaların faiz oranlarınıda karşılaştırarak değerlendirmeye alarak en yüksek kazancı nasıl elde edeceğiniz kararını verebilirsiniz. Bir başka bilinmesi gereken husus ise banka şubesinden açılan vadeli hesap faiz oranı %5'den başlasada internet üzerinden Cepteteb uygulaması yani Teb internet bankacılığından açılan e-vadeli hesaba %12'den başlamaktadır. Yani yatırımınızı e-vadeli hesap açarak kazanç sağlamak isterseniz daha yüksek kazançlar elde edersiniz.

Vade süresini kendiniz belirleyerek vade süresine göre kazancınızı arttırabilirsiniz. Vade süresini planlamalar yaparak belirlemenizi öneririz çünkü vade süresinden önce vadeyi bozdurmanız durumunda beklediğiniz ücreti alamayabilirsiniz. En önemli husus vade süresini beklemek vade gününde paranızı  çekmektir. Sizde milyonlarca müşterisi gibi paranızı değerlendirmek istiyorsanız Teb mevduat faiz oranları 2019 u inceleyerek paranızı değerlendirebilirsiniz. Yatırım için hesabınızı oluşturmadan önce (https://www.teb.com.tr) adresinden hesaplamanızı yapabilirsiniz.

Ayrıca bankada çalışmak isteyen kişiler banka sınavları 2019 sayfasına da göz atabilir.

İlginizi çekebilir: En yüksek faiz veren bankalar 2019Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar