TEB Personel Alımı 2019


TEB Personel Alımı 2019

Sizler de kariyerinizi TEB'le yönlendirmek istiyorsanız, personel alımları ile ilgili bilgileri inceleyebilir, başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. TEB personel alımları 2019 ile ilgili merak ettiklerinizi cevaplandırıyoruz.

TEB Personel Alımı 2019
10 Ocak 2019 Perşembe 15:19 tarihinde paylaşıldı.

Türkiye’nin önde gelen bankalarında kariyer planlaması düşünen genç yeteneklerimiz için, banka personel alımları ile ilgili bilgileri paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü yazımızda, TEB personel alımları 2019 güncel pozsiyonlarını paylaşıyoruz. TEB İnternet sitesine üye olarak, açık pozisyonlara kolaylıkla yapacağınız başvuruları, aşağıdaki tablomuzdan inceleyebilir, banka sektöründeki kariyerinize hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Lise ve Üniversite öğrencileri için zorunlu staj programı uygulayan TEB, gençlere meslek seçiminde de yardımcı olmayı hedefliyor. Üniversite öğrencileri için yetenek testi hazırlayan TEB, başarılı olan adaylarla bir mülakat gerçekleştirir ve mülakatta da başarılı olan adaylar uygun görülen pozsiyonlara yerleştirilir. Genellikle 'Ticaret Meslek Lisesi' son sınıf öğrencilerinin staj gördüğü TEB, öğrencilerle mülakat yaparak, başarılı olan adayları staj programına başlatır. Lakin, ben lisans mezunuyum diyorsanız, aşağıdaki tablomuzdan açık pozisyonları inceleyeyerek, başvurunuzu yapabilirsiniz.


TEB PERSONEL ALIMLARI 2019

Çalışanlarını mevcut ve gelecekte de rol alabilecekleri pozisyonlar için hazırlayan TEB, kariyer planmanızda size destek oluyor. TEB ile sahip olduğunuz yetkinlikleri arttırma ve perfonmansınızı iyileştirme fırsatı bulabilirsiniz. Bankalarda kariyer planlaması düşünüyorsanız, TEB personel alımlarını inceleyebilir, size uygun olan pozisyona başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI (TEB) AÇIK POZİSYONLAR

 

·         Müşteri Temsilcisi 

·        TEB Faktoring Hukuk Müşaviri/ Müşavir Avukat Aktif Satış Temsilcisi

·        Aktif Satış Temsilcisi Engelli Adaylar İçin Genel Başvuru

·        Engelli Adaylar İçin Genel Başvuru Makam Şöförü

·        TEB Holding Bütçe Mali Kontrol Yönetici Yardımcısı

·        Operayonel Risk Ve İş Sürekliliği Yönetici Yardımcısı

·        Bilgi Güvenliği Ve Sistem Geliştirme Yöneticisi 

·         Bilgi Teknolojileri İş Analisti  

·       Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi 

·        Makam Şöförü Tercüman  Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi

·        Tercüman Şube Asistanı

·        Şube Asistanı Müşteri Hizmetleri Elemanı

·        Müşteri Hizmetleri Elemanı Çağrı Merkezi Elemanı

·       Çağrı Merkezi Elemanı Kartlı Sistemler Yazılım Geliştirme Mühendisi

·        Kartlı Sistemler Yazılım Geliştirme Mühendisi


Teb kariyer (
https://www.tebkariyer.com/trsayfasına giderek yeni iş ilanlarına göz atabilir, başvurunuzu yapabilirsiniz. Yukarıdaki tablomuzda TEB personel alımları 2019 için açık olan pozisyonları inceleyebilirsiniz. Başarılı, yenilikçi ve sürekli gelişen bir banka çalışanı olmak istiyorsanız, TEB ailesine katılabilirsiniz.

İlgili sayfa:
Banka sınavlarıBu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar