Teb Sim Kart Blokesi Kaldırma


Teb Sim Kart Blokesi Kaldırma

Bloke edilen sim kartınızı tekrar aktive ederek internet şubesine ve mobil bankacılığa giriş yapabilirsiniz. Teb sim kart blokesi kaldırma işleminin nasıl yapılacağını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Teb Sim Kart Blokesi Kaldırma
24 Ocak 2019 Perşembe 18:45 tarihinde paylaşıldı.
 1 Nisan 2016 tarihiyle 4.5G teknolojisine geçtik. 4.5G yüksek hızda mobil internet teknolojisinden yararlanmak için sim kartınızın ya da cep telefonunuzun bu teknolojiye uyumlu olması gerekiyor. Bankalar güvenlik önlemleri nedeniyle internet ve mobil şubesi müşterilerinin herhangi bir sebepten dolayı sim kart değiştirmelerinde, tek kullanımlık şifre yani akıllı sms’leri engelleniyor. Bloke edilen sisteme tekrar girişiniz uzun saatler sürebiliyor. Sizler de Teb sim kart bloke kaldırma yollarını öğrenerek, sisteme kısa sürelerde giriş yapabilirsiniz. Sim kartınızı kopyalayıp, banka hesaplarınıza ulaşmaya çalışan dolandırıcıları engellemek için bankalar, sim kart değişikliğinde karta bloke koyuyor. Bloke edilen kartınızı tekrar aktive edebilir, internet şubesine kolayca giriş yapabilirsiniz.

Teb Sim Kart Blokesi Kaldırma

Bloke edilen kartınızla, internet ve mobil şubesine giriş yapamazsınız. Yani fatura ödemelerinizi, kredi başvurularını, şifre belirleme, eft/ havale vb. işlemlerinizi internet üzerinde gerçekleştiremezsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirmek için blokeni kaldırabilirsiniz. Teb sim kart blokenizi farklı kanallar aracılığı ile yapılabilmektedir. Her banka farklı kanallar aracılığı ile sim kart blokesi kaldırmaktadır. Sizler için Türkiye’deki bankaların sim kart bloke kaldırma kanallarını araştırıyoruz. Hangi bankanın müşterisiyseniz, sitemizdeki haberlere göz atarak, hangi kanallar aracılığı ile bloke kaldıracağınızı öğrenebilirsiniz. Teb müşterileri, sayfamızdaki bilgilerle sim kart blokerini kaldırabilirler. 

Ülkemizdeki her banka, farklı kanallar üzerinden sim kart blokesi kaldırmaktadır. Teb müşterileri, en yakın banka şubesine giderek, çalışan tarafından verilen dilekçeyi eksiksiz doldurup, blokelerini kaldırabilirler. Teb şubelerinin yanı sıra aşağıdaki yolları izleyerek sim kart blokenizi kaldırabilirsiniz.

1. Teb atm’leri: Teb atm’lerinden hızlı ve kolay bir şekilde blokenizi kaldırabilirsiniz. 

2. Teb iletişim merkezi:
0850 200 0666 numaralı Teb iletişim merkezini arayarak, günün 24 saati dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Sim kart bloke kaldırma talebini, çalışana iletebilirsiniz.

Teb sim kart bloke kaldırma işlemi, yukarıdaki kanallar aracılığı ile yapılabilmektedir. Size en uygun olan ve zaman kaybetmeyeceğiniz yolu seçerek, blokenizi kaldırabilirsiniz. Blokenizi kaldırarak, Teb internet şubesi ve mobil bankacılığı için gerekli olan tek kullanımlık şifreyi alabilir,  aldığınız şifre ile sisteme giriş yaparak dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Garanti Bankası sim bloke kaldırma konusundan da Garanti'nin sim kart bloke kaldırma işlemi hakkında bilgi alabilirsiniz.
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com Kredibankalar.com
  2021 © Bankalar