Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma 2019


Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma 2019

Bankalar tarafından başlatılan kampanyalar ile kredi kartı yapılandırılması uygun faizlerle yapılabiliyor. Vakıfbank kredi kartı yapılandırma 2019 detaylarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma 2019
30 Mart 2019 Cumartesi 15:20 tarihinde paylaşıldı.
 Kredi kartı borcu olan vatandaşlarımızın beklediği haber geldi. Vakıfbank kredi kartı yapılandırılması ile ilgili detaylar belli oluyor. Kredi kartı borcu olanlar Vakıfbank’ın uygun faiz ve avantajlı vadelerinden yararlanarak kredi kartlarını yapılandırabilirler. Vakıfbank kredi kartı yapılandırma 2019 şartlarını detaylı inceleyim. Kredi kartı yapılandırma müjdesini ilk Ziraat Bankası duyurmuştu. Ziraat Bankası’ndan sonra Vakıfbank’ta borçlu vatandaşa müjdesini verdi. Bireysel kredi kartı olan vatandaşlarımız Vakıfbank’a gelerek uygun faizlerle kredi kullanıp borç yapılandırmadan yararlanabilecek. Kredi kartı yapılandırma faiz oranları ve diğer detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

VAKIFBANK KREDİ KARTI YAPILANDIRMA

Ziraat Bankası’ndan sonra Vakıfbank’ta kredi kartı olan vatandaşa sevindirici haberi verdi. Vakıfbank yaptığı açıklamada; kredi kartlarına ödeme kolaylığı sağlanması, kredilerin düşük faiz oranıyla yapılandırılması ve takipteki kredilerin faizlerinin sıfırlanması konusuna değindi. Kredi kartı borcunu yapılandırmak isteyen vatandaşlarımızı, en çok merak ettiği konulardan biri de yapılandırma faiz oranları. Vakıfbank, kredi kartlarının aylık % 1,1 faiz oranıyla 24 aya; aylık % 1,2 faiz oranıyla da 60 aya kadar yapılandırılabileceğini belirtti. Kredi kartı yapılandırma kampanyasından sadece bireysel kredi kartı kullanan vatandaşlarımız yararlanabilecek. 2018 Aralık dönemi borçlarını kapsayan kampanyadan yararlanmak isteyenler vatandaşlarımızın Vakıfbank şubelerine gitmeleri gerekmektedir. Vakıfbank’ın kredi yapılandırma faiz oranlarından sonra yaptığı açıklamalar şu şekildedir;

1. 3 milyon TL'nin altında borcu olan, 2018 yıl sonu itibarıyla ödemelerinde 31 gün ve üzerinde aksaklık bulunan vatandaşlara da 6 aya varan ödemesiz dönemle yapılandırma imkanı sağlanacak.

2. Vakıfbank’ın bireysel müşterileri borçlarını, 3 ay ödemesiz dönem- 36 ay vade, ticari müşteriler ise 6 ay ödemesiz dönem- 60 ay vadede % 0,98 faiz oranıyla yapılandırabilecek.

3. 100 Bin TL’nin altında kredisi olan ve takibe aktarılmayan vatandaşlarımızın, borçlarını 12 ay taksitli veya nakit ödemeleri halinde, takip sonrası faizleri sıfırlanacaktır. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlarımızın 30 Nisan’a kadar Vakıfbank şubelerine başvuru yapmaları gerekmektedir.

Vakıfbank müşteri hizmetleri direk bağlanma sayfasına göz atarak siz de kredi kartı yapılandırması hakkında güncel bilgileri öğrenebilirsiniz. Ancak sizler için Vakıfbank müşteri hizmetlerini aramak yerine Vakıfbank şubelerine gitmenizi öneriyoruz. Vakıfbank şubelerini ziyaret ederek siz de kolaylıkla kredi kartı borcunuzu yapılandırabilirsiniz.

Vakıfbank ve diğer bankalara olan kredi kartı borçlarınızı artık siz de 60 aya varan vadelerle yeniden yapılandırabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanarak kredi kartı borçlarınızı zamanında ödeyebilirsiniz. Ekonominin iyileşmesi için çalışmalarına hızla devam eden Vakıfbank, kredi yapılandırması ile vatandaşa müjdeyi duyurdu. Vakıfbank kredi kartı yapılandırma 2019 detaylarını inceledikten sonra vakit kaybetmeden başvurunuzu Vakıfbank şubelerine yapabilirsiniz. Kredi kartı yapılandırılması ile sizler de borçlarınızı hafifletebilir, finansal durumunuzu iyileştirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Halkbank kredi kartı yapılandırma
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar