Vakıfbank Personel Alımı 2019


Vakıfbank Personel Alımı 2019

Siz de Vakıfbank ailesinin bir üyesi olmak ister misiniz? Vakıfbank personel alımları 2019 bilgilerini inceleyerek, kariyer yolunuzu çizmeye başlayabilirsiniz.

Vakıfbank Personel Alımı 2019
10 Ocak 2019 Perşembe 15:15 tarihinde paylaşıldı.

Geleceğe güvenle bakmanızı ve emin adımlarla ilerlemenizi sağlayan Vakıfbank’ta, bankacılık kariyerinize başlayabilirsiniz. Vakıfbanf’a yapacağınız genel başvuru ile tecrübe sahibi olabilirsiniz. İletişim becerilerini ve sosyal ilişkilerinizi geliştirebilir, alacağınız çeşitli eğitimlerle bankacılık sektöründe yükselmeye başlayabilirsiniz. Haberimizi okuyarak, Vakıfbank personel alımı 2019 ve bankacılık sektörüne ilk adım atacak genç yeteneklerimizin, hangi pozisyonlara başvuracağı ile ilgili bilgilere sahip olabilirsiniz. Türkiye’de faaliyette olan her banka gibi Vakıfbank iş başvurularını da, İnternet adresi üzerinden yapabilirsiniz. Başvurularınız sonrasında çeşitli sınav ve mülakatlara tabi tutularak, başarılı olmanız durumunda Vakıfbank ailesine katılmaya hak kazanabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde sayısız şubeyle hizmet veren Vakıfbank, çeşitli pozisyonlara elemanlar alarak, hızla büyümeye devam ediyor. Yeni mezunlara meslek kazandırmayı amaçlayan ve bu sektörde eğitilmelerine olanak sağlayan Vakıfbank’ın hangi pozisyonlarda personel alacağını aşağıdaki tablomuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Zaman kaybetmeden, İnternetten oluşturacağınız özgeçmişiniz ile açık pozisyonlara başvurularınızı yapabilirsiniz. 

VAKIFBANK PERSONEL ALIMI 2019

Vakıfbank bünyesinde değerlendirmek üzere, açık olan pozisyonlara eleman alımı gerçekleştiriyor. Vakıfbank İnternet sitesine üye olarak, özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz özgeçmişle, eğitim durumunuza uygun bulduğunuz ve şartlarını sağladığınız ilanlara başvurunuzu yapabilirsiniz. Büyüme stratejileri ve sürdürdüğü çeşitli projelerle, bankacılık sektöründe en ön sıralarda olan Vakıfbank aiesi, kariyerinizi hızlı bir şekilde tırmanmanıza olanak sağlayacaktır.

Vakıfbank kariyer sayfası: https://kariyer.vakifbank.com.tr/


VAKIFBANK KARİYER YOLUNUZA AŞAĞIDAKİ ÜNVANLARDAN BAŞLAYABİLİRSİNİZ

Memur 

Uzman Ve Mali Analist Yardımcısı

Müfettiş Yardımcısı


Vakıfbank çeşitli sınav, kıdem ve perfoman ölçülerini dikkate alarak, bankacılık kariyerinizde ilerlemenize olanak sağlamaktadır. Memur, uzman ve mali analist yardımcısı, müfettiş yardımcı olarak başlayacağınız kariyerinize, genel müdür olarak devam edebilirsiniz. Çalışanlarını her türlü sosyal, psikolojik ve maddi açıdan destekleyip, gelişmelerine imkan sağlayan Vakıfbank, verdiği bankacılık eğitimleriyle, bu alanda hızla yükselmeye devam ediyor. Ayrıca Vakıfbank, ailesine yeni katılan çalışanlara, ortama kısa sürede adapte olabilmeleri için özel eğitimler vermektedir. Kurum içi ve kurum dışı vb. eğitimlerle, çalışanlarının performansını arttırmayı hedefleyen Vakıfbank, aiesini büyütmeye devam ediyor. Vakıfbank personel alımları 2019 için hazırladığımız tabloyu inceleyerek, uygun bulduğunuz pozsiyonlara, en kısa sürede başvurularınızı yapabilirsiniz.

TÜM BANKALARA GÖZ AT: Banka sınavları 2019
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar