Yapı Kredi Personel Alımı 2019


Yapı Kredi Personel Alımı 2019

İsteklerini gerçekleştirmek ve bankacılık kariyerine ulaşmak için adım atmaya başladıysanız, Yapı Kredi personel alımlarını inceleyebilirsiniz. Yapı Kredi personel alımı 2019 ile hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Personel Alımı 2019
07 Aralık 2018 Cuma 14:39 tarihinde paylaşıldı.
Üniversite öğrencisi, yeni mezun ya da bankacılık alanında iş tecrübesine sahipseniz, Yapı Kredi bankasında çeşitli pozisyonlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Öğrenciyim lakin harçlığımı kazanmam gerek diyorsanız, 'sektörün en iyi bankacılarını' yetiştirme hedefiyle hareket eden Yapı Kredi Bankası'nda staj yapabilir, çeşitli online sertifika programlarına başvurabilirsiniz. Yapı Kredi personel alımı 2019 bilgilerini inceleyerek sizler de, Türkiye'nin en iyi bankaları arasında gösterilen Yapı Kredi Bankası'nda kariyerinize başlayabilirsiniz. Üniversite mezunuyum ya da banka sektöründe tecrübem var diyorsanız, personel alımları ile ilgili haberimizi okumaya devam edebilirsiniz. Üniversite öğrencileri için, senede yalnızca 2 defa olmak üzere, Yapı Kredi Bankası'nın staj programlarına başvurabilirsiniz. Yapı Kredi İnternet sitesinden staj programlarını takip ederek, staj programları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Part time olarak gişelerde, çağrı merkezlerinde ya da  direkt satış temsilcisi olarak Yapı Kredi bankalarında çalışma fırsatı bulabilirsiniz. Staj programları için daha detaylı bilgilere sahip olmak istiyorsanız, Yapı Kredi Bankacılık Akademisini inceleyebilirsiniz. Daha kalıcı ve devamlı bir iş istiyorsanız, mezun ya da tecrübeliyseniz, Yapı Kredi personel alımları 2019 bilgilerini inceleyerek, açık olan pozisyonlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.


YAPI KREDİ PERSONEL ALIMI 2019

Fiyatlandırma danışmanlığı ve izleme uzmanı, BT iş analisti, performans yönetimi uzmanı, insan kaynakları bütçe ve planlama uzmanı, yazılım geliştirme mühendisi, veri kalitesi yazılım geliştirme uzmanı, sistem yönetici vb. pek çok alanda açığı bulunan Yapı Kredi Bankası, eleman arayışlarına devam ediyor. Yapı Kredi Bankası İnternet adresinden, açık olan pozisyonların şartlarını inceleyebilir, başvurularınızı yapabilirsiniz. Her bankada olduğu gibi Yapı Kredi Bankası da, işe alım süreçlerinde, adayları mülakata tabi tutarlar.

Yapı Kredi kariyer sayfası için tıklayın.

Yapılacak olan mülakattan önce adaylar, İngilizce, sayısal, genel yetenek, algılama ve hafıza sınavlarına alınırlar. Sınavda başarılı olanlar adaylar, mülakata alınırlar ve mülakattada da başarılı olan adaylara, uygun görülen pozisyonlarda iş teklifi yapılır. Yapı Kredi personel alımı 2019 bilgilerini inceleyerek, uygun gördüğünüz ve açık olan pozisyonlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Diğer bankaların da personel sınavları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemizdeki haberleri okuyabilir, zaman kaybetmeden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com Kredibankalar.com
  2021 © Bankalar