Ziraat Bankası İnternet Şubesi Yeni Şifre Alma

Ziraat Bankası İnternet Şubesi Yeni Şifre Alma

27 Aralık 2018, 16:40
Ziraat Bankası İnternet Şubesi Yeni Şifre Alma
Muhittin SAĞ
  Siz değerli okurlarımız için   hazırlamış olduğumuz haberimizde  bankacılık işlemlerinizde bireysel internet şubesi Ziraat Bankası İnternet Şubesi şifresi alma ile  siz şubeye gitmeden para transferinden kredi kartı işlemlerine, fatura ödemeden hisse senedi işlemlerine kadar birçok işlemi hızlı ve güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz diye , günün her saati kolaylıkla yapabileceğiniz işlemler için, nasıl şifre alınacağından bahsettik. Ziraat bankası internet bankacılığı şifresi nasıl alınır konu başlıklı makalemizle internet bankacılığı hakkında detaylı bilgilere yer verdik.Haberimizi inceleyebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz


Ziraat Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma
Birçok bankacılık işlemini, şubeye kıyasla çok daha düşük ücretlerle ve avantajlı oranlarla İnternet Şubemizden gerçekleştirebilirsiniz. Bireysel İnternet Şubemizden yararlanmak için Bankamızda bir vadesiz hesabınızın olması yeterlidir.Ziraat Bankası İnternet Şubeciliği ile bütün kart işslemlerinizi, alacaklarınızı veya ödemelerinizi,  tüm faturalarınızı, eğitim işlemlerinizi, SGK/Vergi ödemelerinizi,Ziraat Sigorta / Ziraat Hayat ve Emeklilik işlemlerinizi, tüm döviz işlemlerinizi ve para transverlerinizi anında zahmetsiz bir şekilde gerçekleştire bilirsiniz. Peki  Bireysel internet bankacılığına nasıl başvurabilirim?Bireysel internet bankacılığına en yakın şubemizden başvurabilirsiniz.Şubemizden müşteri numaranız verilecek ve başvurunuz onaylandıktan sonra internet ve mobil bankacılık şifreniz cep telefonunuza SMS olarak gönderilecektir.Online başvuru nedir? Nasıl başvururum?Online başvuru banka kartı/kredi kartı ile yapıldığından vadesiz mevduat hesabınızın kartınıza tanımlı olması, şubelerimizden yapılacak olan başvurular için ise en az bir adet vadesiz mevduat hesabınızın bulunması gerekmektedir.Online başvurularda TCKN ve bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızı girmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri giriş yaptığınızda kayıtlı cep telefonunuza bir onay şifresi gönderilecek ve ekranda bu şifrenin girilmesi istenecektir. Ekranda istenen diğer bilgiler girildikten sonra başvurunuz tamamlanacak olup İnternet bankacılığı giriş şifreniz cep telefonunuza SMS olarak gönderilecektir. SMS ulaşmadığı takdirde, internet bankacılığımız üzerinden Şifremi Unuttum linki ile veya Müşteri İletişim Merkezi üzerinden ilk şifrenizi oluşturabilirsiniz.Online Başvuru sonrası para transferi ve kontör yükleme dışındaki tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Para transferi yapabilmek için yalnızca Online Başvuru Sonuç ekranında belirtilen Şubenize giderek Elektronik Bankacılık Sözleşmesini imzalamanız yeterlidir.

TIKLAYIN: 
Ziraat Bankası internet şifresi alma

Ziraat Bankası İnternet bankacılığı şifremi unuttum/bloke oldu. Ne yapabilirim?

Siz değerli okuyucularımız herhangi sebeple şifrenizi unutmuş kaybetmiş yada bloke etmiş olabilirsiniz bu durumda ne yapmanız gerekir sizin için haberimizde hazrladık. İnternet bankacılığı giriş şifresini unutan bireysel kullanıcılarımız giriş ekranlarında yer alan Şifremi Unuttum linkinden yeni şifre oluşturabilirler. Değerli okurlarımız  için Ziraat bankası internet bankacılığı şifresi nasıl alınır konu başlığı altında detaylı ve önemli bilgilere yer verdik.Haberimizi inceleyip detaylara ulaşabilir ve internet şubesi şifrenizi oluşturup internet bankacılığını kullanabilirsiniz.
Bu içeriğe yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Uygun Kredi Bankalar Bankalar
  2020 © Bankalar