Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi 2019


Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi 2019

Ziraat Bankası borç kapatma kredisi 2019 detaylarını inceleyerek sizler de borçlarınızı tek bir çatı altında toplayarak rahat edebilirsiniz.

Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi 2019
09 Nisan 2019 Salı 23:06 tarihinde paylaşıldı.
 Farklı bankalara kredi ve kredi kartı borcu olanlar, borçlarınızı ödemekte zorlanıyor musun? Ziraat Bankası’nın ‘birleştiren ihtiyaç kredisi’ ile rahata kavuşabilirsiniz. Nasıl mı? Bankalar birleştiren ihtiyaç kredilerini, borcunu ödemekte zorlanan vatandaşımızın borcunu ödemesine yardımcı olmak amacıyla oluşturmuştur. Sizin de çeşitli banaklara borcunuz varsa, Ziraat Bankası borç kapatma kredisi 2019 detaylarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Bu sistem ile borçlarınızı tek bir çatı altında toplayabilir, borçlarınızı daha rahat ve düzenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Borçlarınızı tek bir çatı altında toplayarak, uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile ödemeye başlayabilirsiniz. Ziraat Bankası birleştiren ihtiyaç kredisi detaylarını sizler için araştırdık. Kredi ve kredi kartı borcunuzu ödemekte zorlanıyorsanız, borçlarınızı tek bir çatı altında toplayabilir ve uygun faiz oranlarından yararlanarak bütün borçlarınızı kapatabilirsiniz. 


Ziraat Bankası Borç Transfer Kredisi

Ziraat Bankası, başlatmış olduğu uygulama ile kredi ve kredi kartı borcunu ödemekte zorlanan vatandaşlarımıza yardımcı olmayı amaçlıyor. Vatandaşlarımız ihtiyaçlarına cevap verecek bu uygulama ile derin bir nefes alabilecek! Ziraat Bankası aylık gelirinize uygun ödeme planı oluşturarak, bankalardaki borçlarınızı kapatmanızda size destek oluyor. Ziraat Bankası ‘birleştiren ihtiyaç kredisi’ ile farklı bankalardaki ve Ziraat Bankası’ndaki borçlarınızı uygun koşullarda birleştirebilirsiniz. Detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

ZİRAAT BANKASI BİRLEŞTİREN İHTİYAÇ KREDİSİ

Ziraat Bankası yapmış olduğu bu uygulama ile müşterilerinin finansal durumlarının daha iyi olmasını sağlamaktadır. Ekonominize destek vererek, finansal durumunuzu iyileştirmenize olanak sağlamaktadır. Peki, Ziraat Bankası finansal durumunuzu nasıl iyileştiriyor? Birleştiren ihtiyaç kredilerine uygulanan faiz oranları, kredi kartlarına uygulanan faiz oranlarından farklılık gösterebilmektedir. Çok daha uygun koşullarda faiz oranlarından yararlanarak borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma sayfasına göz atarak hemen müşteri temsilcisine bağlanabilir ve kredi yapılandırmasını yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası, birleştiren ihtiyaç kredisini müşterilerine;

24 aya kadar aylık %1,10
60 aya kadar aylık %1,20
faiz oranı sunmaktadır.

Ziraat Bankasının hazırlamış olduğu bu kredi ürünü sadece bankalardaki bireysel kredi kartı borçlarının kapanmasına yöneliktir. Birleştiren ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen vatandaşlarımız, diğer bankalardaki kredi kartlarını iptal ettirerek bu paketten yararlanmaya başlayabilir. Birleştiren ihtiyaç kredisine başvuru yapmak isteyenler, Ziraat Bankası şubelerine giderek direkt başvuruda bulunabilirler. 

Kredi Tutarı

 

Vade

 

Faiz Oranı

 

Kredi Tahsis Ücreti

 

 

Yıllık Maliyet Oranı

10.000 TL

 

24

 

% 1,10

 

% 0,5

 

% 17,6670


Ziraat Bankası birleştiren ihtiyaç kredisi ile bütün borçlarınızı tek bir çatı altında toplayın. Ziraat Bankası borç kapatma kredisi 2019 detaylarını haberimizi okuyarak öğrendiniz. Vakit kaybetmeden sizler de, birleştiren krediden yararlanın ve borçlarınızı uygun faiz ve vadelerde ödemeye başlayın.

İlginizi çekebilir:

Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları 2019
Ziraat Bankası sim bloke kaldırma
Ziraat Bankası kredi faiz oranları 2019Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar