Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi ve Kredi Kartı


Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi ve Kredi Kartı

Ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası'na giderek siz de ev hanımlarına özel uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisini kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi ve Kredi Kartı
12 Eylül 2018 Çarşamba 13:39 tarihinde paylaşıldı.
 Günümüzde bir çok çalışmayan ev hanımlarının maddi ihtiyaçlarını karşılamak için, ev hanımlarına kredi seçenekleri bankaların gündeminde yer almaktadır. Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi ile çalışmayan, Ssk'sı olmayan ev hanımlarına bazı şartlar altında kredi imkanı sunmaktadır. İşte başvuru detayları, faiz oranları, kredi hesaplaması ve kredi detayları. Düşük kredi notuna, sicili bozuk olanların da krediyi nasıl çekebileceği aşağıdaki bilgilerde yer almaktadır.

ZİRAAT BANKASI EV HANIMLARINA KREDİ BAŞVURUSU

2018 yılında acil nakit ihtiyaçlarınızdan dolayı kredi kullanmak mı istiyorsunuz? O halde siz de ev hanımlarına özel ihtiyaç kredisi sunan devlet bankası Ziraat Bankası'nın kredi tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Daha öncesinde öğrencilere kredi ve kredi kartı veren bankaların bilgilerini sizlere iletmiştik. Şimdi de çalışmayan ev hanımlarının nasıl kredi çekebileceği hakkında net bilgileri sunacağız. Özellikle Ziraat Bankası'nda ev hanımlarına sağlanan olanaklar ile kredi kullanmanız çok kolaydır. Ayrıca bayanlara özel olarak girişimci kredi paketi de bulunmaktadır. İş kurmak isteyen kadın girişimcilere uzun vadeli kredi imkanı sunan Ziraat Bankası, girişimcilerin desteklenmesi ve yeni iş kurulması konusunda ülke ekonomisine oldukça büüyk katkı sağlamaktadır. Özellikle Ziraat Bankası'nda yapılan son kampanyalara bakılırsa gelir belgesi olmadan ev hanımlarına 10.000 TL kredi verilmektedir.

Ev Hanımları Nasıl Kredi Çekebilir?

Ev hanımlarının kredi kullanabilmesi için bazı şartları tamamlıyor olması gerekmektedir. Bunlar arasında ek gelir veya gelir sahibi olmak, kefil göstermek, ipotek göstermek gibi maddeler sıralanabilir. Eğer üzerinize kayıtlı bir taşınmaz var ve bu taşınmazı kredi karşılığında Ziraat Bankası'na ipotek ettirirseniz taşınmazın değerine yakın bir miktarı 36 ay vadeli olarak kredi kullanabilirsiniz.

EK GELİR: Anne, babadan kalan emekli aylığı, dul aylığı veya kira geliri gibi bir gelir sahibi olanlar kolaylıkla kredi kullanabilir.

İPOTEK: Sizin olan ev, arsa, arazi gibi taşınmazlarınızı bankaya ipotek göstererek, malın değerinin %70'ine kadar miktarı bankadan 36 aya varan vadeli kredi çekebilirsiniz. Örneğin piyasa değeri 100.000 TL olan bir evi ipotek göstererek 70 bin tl kredi kullanabilirsiniz.

KEFİL: Yakınınızı krediye kefil göstererek bankadan kolaylıkla kredi çekebilirsiniz. Kefil gösterilen kişinin de durumu kredi çekmeye müsayit olması gerekmektedir.

Ziraat Bankası'ndan kredi kullanabilmeniz için yukarıda yer alan maddelerden birisine sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca bankalardan kredi çekebilmeniz için daha önce kredi kartı, banka kartı gibi ürünleri kullanmış olmanız da gerekmektedir. Eğer kredi kartı kullanmış ve ödemelerini düzenli olarak yapmadıysanız (geciken kredi kartı borcu, kredi borcu) bankalardan kredi almanız zorlaşacaktır. Bankalarda yapılan tüm işlemler Kredi Kayıt Bürosu'nca takip edilmekte ve kredi notuna yansımaktadır. Kredi notu düşük olan kişilere bankalar kredi, kredi kartı gibi ürünlerini vermezler. Eğer kredi notunuzun düşük olmasından dolayı kredi kullanamıyorsanız, kredi notunuzu arttıracak işlemler yapmalısınız. Bunlar arasında otomatik ödeme talimatı vermek, kredi kartını düzenli olarak kullanıp borçlarınızı zamanında ödemek sayılabilir.

İlginizi çekebilir: Ziraat Bankası öğrenciye kredi

ZİRAAT BANKASI EV HANIMLARINA KREDİ KARTI

Ziraat Bankası'ndan ev hanımlarının kredi kartı alabilmesi için yine bankaya ek gelir göstermesi gerekmektedir. Ek gelir gösteremeyen kişiler çalışan eşi bankaya kefil gösterip kredi kartı sahibi olabilir. Eğer kredi notunuzun kötü olmasından dolayı bankalardan kredi kartı alamıyorsanız, bu sefer eşinizin üzerine kayıtlı karta ek kart çıkararak kendi adınıza kullanabilir ve kredi notunuzu yükselterek kendi adınıza sonradan bir kart alabilirsiniz. Bu sayfada yer alan bilgilerle siz de Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi veya kredi kartı seçeneklerini değerlendirebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz fakat kredi başvurusu yapmak isteyenler, en yakın Ziraat şubesine giderek başvurularını yapmalıdır.

Ayrıca ev hanımlarına kredi veren bankalar sayfasını inceleyerek, diğer bankaların kredi tekliflerini de değerlendirebilirsiniz.

Ziraat Bankası kredi kartı başvuru sayfasına gitmek için tıklayın.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar