Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama 2021


Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama 2021

Bu sayfadan siz de Ziraat Bankası bakiye sorgulama işlemini yaparak hemen hesabınızda bulunan bakiyenizi öğrenebilir ve işlemlerinizi buna göre gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama 2021
06 Aralık 2020 Pazar 00:02 tarihinde paylaşıldı.

 İhtiyaç duyduğunuzda her ortamdan ve belirli bir zamana bağlı kalmadan bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek isterseniz, Ziraat Bankası dijital kanallarını kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası hesap bakiyesi öğrenme detaylarına da dijital kanallar üzerinden ulaşabilir, bütçe planlamanızı rahatça yapabilirsiniz. Ziraat Bankası'nın dijital kanalları sayesinde hesap özetinizi görüntüleyebilir, güncel hesap bakiyenizi öğrenebilir ve güvenli bir şekilde her türlü işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. En güncel hesap bakiyenize sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Hangi kanallar üzerinden daha hızlı bir şekilde işlem gerçekleştirebileceğinizi öğrenmek için haberimizi okumaya devam edebilirsiniz. Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama
Hesap bakiyenizi sorgulamak artık çok kolay. Siz de Ziraat Bankası hesabınızda bulunan para miktarını öğrenmek istiyorsanız aşağıda yer alan yöntemlerle hesabınızdaki parayı sorgulayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden, banka şubesinden, atm'lerden ve pek çok kanaldan anında hesap bakiyesi sorgulama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İşte 2021 yılında Ziraat Bankası bakiye sorgulama yöntemleri:

 

Müşteri hizmetlerinden hesap bakiyesi öğrenme


444 00 00 - 0850 220 00 00 numaralı Ziraat Bankası müşteri iletişim merkezini arayarak 7 gün 24 saat boyunca işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Zamana bağlı kalmasan, istediğiniz zaman müşteri hizmetlerini arayarak güncel hesap bakiyenizi öğrenebilirsiniz.
 

 

Şubelerinden hesap bakiyesi öğrenme


Ziraat Bankası, kamusal sermayeli mevduat bankası olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Ülkemizde toplam 1742 tane şubesi bulunmaktadır. Vakit kaybetmeden, size en yakın şubesine gidebilir ve güncel hesap bakiyenizi öğrenebilirsiniz.
 

 

Ziraat Bankası mobil şubeden hesap bakiyesi öğrenme


Bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan Ziraat mobil şubeye giriş yapabilir ve şifresiz işlem onayı olmadan hesap bakiyenizi saniyeler içerisinde öğrenebilirsiniz. QR kodu ile İOS tabanlı uygulama veya ANDROİD tabanlı uygulama indirebilir, hızlı bir şekilde hesap bilgileriniz erişim sağlayabilirsiniz.
 

 

Ziraat Bankası internet bankacılığı hesap bakiyesi öğrenme


İnternet bankacılığı sayesinde bireysel ya da kurumsal her türlü bankacılık işleminizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığına giriş yaptıktan sonra ‘hesaplar’ sekmesine girebilir ve hesap bakiyenizi saniyeler içerisinde öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankası internet bankacılığına giriş yapmak ve hesap bakiyenizi öğrenmek için lütfen tıklayınız!
 

 

Ziraat Bankası atm’lerinden hesap bakiyesi öğrenme


Ziraat Bankası atm’leriyle çok geniş bir kitleye hizmet etmektedir. Ziraat Bankası atm’lerinden hesap bakiyenizi öğrenmeniz mümkündür.
 

 

Sms ile hesap bakiyesi öğrenme


7 gün 24 saat boyunca, sms bankacılığı ile çeşitli pek çok hizmetten yararlanabilirsiniz. Sms bankacılığı ile hesap detaylarınızı saniyeler içerisinde öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, BAKIYE yazarak 4747’e sms yollamak. Ziraat Bankası’ndaki ilk 10 hesabınıza ait bütün bakiye bilgilerinize bu sayede ulaşabilirsiniz. Aralarında birer boşluk bırakarak BAKIYE, ek no (ör:5001) yazarak 4747’e sms yollayabilir ve sadece belirttiğiniz hesaba ait bilgilere ulaşabilirsiniz. Aralarında boşluk bırakarak BAKIYE ve müşteri numaranızı yazarak, müşteri numaranıza ait hesaplarınızın bakiyesini öğrenebilirsiniz. HARCLIK AVANS BAKİYE yazarak da bakiye öğrenme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 

 
Ziraat Bankası sms, mobil ve internet bankacılığı sayesinde hesap bilgilerinizi saniyeler içerisinde öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankası bakiye sorgulama detaylarına sayfamızdan ulaşabilir ve işlemlerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Siz de Ziraat Bankası müşteri hizmetleri bağlanma sayfasına göz atarak hemen müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar