Ziraat Bankası Kredi Başvurusu (İhtiyaç, Konut, Taşıt)


Ziraat Bankası Kredi Başvurusu (İhtiyaç, Konut, Taşıt)

Bu sayfada göz atarak 2019 yılında Ziraat Bankası kredi başvurusu yapabilir, ihtiyaç kredisi, konut kredisi yada taşıt kredisi başvurunuzu hemen bankaya iletebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu (İhtiyaç, Konut, Taşıt)
13 Nisan 2019 Cumartesi 13:25 tarihinde paylaşıldı.
 Ziraat Bankası, avantajlı faiz oranları ve 60 aya varan vade seçenekleri ile vatandaşa avantajlı kredi paketi sunuyor. Ziraat Bankası kredi başvurusu detaylarını sizler için araştırdık. Genel ihtiyaç kredileri, konut/ gayrimenkul kredileri, taşıt kredileri ve nice çeşitli kredi paketlerinden yararlanmak istiyorsanız, sayfamızda yer alan başvuru kanallarını inceleyebilirsiniz. 2019 yılında çeşitli bireysel ihtiyaçlarınız, nakit sıkıntılarınız ve hayal kurduğunuz eve, araca ulaşmak istiyorsanız vakit kaybetmeden kredi başvurunuzu yapmalısınız. En sık tercih edilen kredi türlerini, bu kredilere nasıl başvuru yapılacağını ve başvuru sırasında banka tarafından istenen belgeleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz. İşte, Ziraat Bankasın taşıt, konut ve tüketici kredisi başvuruları hakkında merak ettiğiniz bütün detaylar.


ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU

Kredi başvurusu yapmadan önce siz de uygunkredibankalar.com sitesinde yer alan bilgilere, faiz oranlarına ve hesaplama tablolarına göz atarak hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. En uygun faiz oranlarıyla siz de Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi yada konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. İşte Ziraat Bankası'nın kredi başvuru yolları ve başvuru için gerekli olan belgeler.

İlginizi çekebilir: Ziraat Bankası kredi faiz oranları 2019
Şubeden Kredi Başvurusu


Türkiye’de 1652 şubesiyle hizmet veren Ziraat Bankası’ndan kolayla kredi başvurusu yapabilirsiniz. Sizler de, avantajlı faiz oranları ve vade seçeneklerinden yararlanarak kredi çekmek istiyorsanız, en yakın Ziraat Bankası şubesinden direkt başvuruda bulunun ve kredinizi dilediğiniz gibi kullanın.

Sms İle Kredi Başvurusu


Tüketici (ihtiyaç) Kredisi:
Aralarında birer boşluk bırakarak TUKETİCİ, T.C. kimlik numaranız, çekmek istediğiniz kredi tutarı, vade ve aylık gelirinizi yazarak 4747’ye sms atmalısınız.

Taşıt Kredisi: Aralarında birer boşluk bırakarak TASIT, T.C. kimlik numaranız, çekmek istediğiniz istediğiniz kredi tutarı, vade, aylık gelirinizi ve satın almak istediğiniz taşıtın bedelini yazarak 4747’ye sms atmalısınız.

Konut Kredisi: Aralarında birer boşluk bırakarak KONUT, T.C. kimlik numaranız, çekmek istediğiniz istediğiniz kredi tutarı, vade, aylık gelirinizi VE satın almak istediğiniz konutun bedelini yazarak 4747’ye sms atmalısınız.

Ziraat Bankası sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan yukarıda belirtilen kredi türlerine başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

 

Atm’den Kredi Başvurusu:


Sayısız atm’si ile Türkiye’nin her ili ve ilçesinde hizmet veren Ziraat Bankası, kredi başvurusu için çeşitli kanalları kullanıyor. Bunlardan biri de atm’ler. Ziraat Bankası atm’lerinden ‘başvuru işlemleri menüsünden bireysel kredi başvurusu’ yapabilirsiniz.

 

Çağrı Merkezinden Kredi Başvurusu:


444 0 000 / 0 850 220 00 00 numaralı Ziraat Bankası çağrı merkezini arayarak, alanında uzman personellere kredi başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, çağrı merkezlerini arayabilirsiniz. Anında başvuru yapabilir ve onay alabilirsiniz.

 

İnternetten Kredi Başvurusu:


Ziraat Bankası internet adresinden genel ihtiyaç kredileri, konut/ gayrimenkul kredileri, taşıt kredileri ve çeşitli kredi paketlerine başvuru yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan kredi başvurunuz onaylandığında, gerekli olan belgeleri hazırlayarak şubelere gitmeniz gerekmektedir. Belgeleri şubeye teslim ettikten sonra anında kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Aşağıda belirtilen linklere tıklayarak tüketici, taşıt ve konut kredisi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

İnternetten tüketici kredisi başvurusu yapmak için lütfen tıklayınız!

İnternetten taşıt kredisi başvurusu yapmak için lütfen tıklayınız!

İnternetten konut kredisi başvurusu yapmak için lütfen tıklayınız!
Ziraat Bankası kredi başvurularını nasıl yapacağınız yukarıda belirtilmiştir. Sizler de, vakit kaybetmeden başvurunuzu yapın ve bireysel her türlü ihtiyacınızı anında gerçekleştirin. Ziraat Bankası’nda en sık tercih edilen kredi türleri: taşıt, konut ve tüketici kredisidir. Bu kredileri başvuru yapacaksınız yukarıda kanallar üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Kredi başvurusunda gerekli olan belgeleri merak ediyorsanız, haberimizi okumaya devam ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.


Kredi Başvurusunda Gerekli Belgeler

Tüketici Kredisi:


- Tüketici kredisi başvuru formu,

- T.C. kimliği, ehliyet ya da pasaport fotokopisi,

- Gelir belgesi

 

Konut Kredisi Başvurusu


-
Konut kredisi başvuru formu,

- T.C. kimliği, ehliyet ya da pasaport fotokopisi, g

- Gelir belgesi,

- Serbest meslekle uğraşıyorsanız bağlı olduğunuz kuruma ait üyelik belgesi

- Tüzel kişilerin ortağı iseniz bağlı olduğunuz şirketten alınan ticari sicil gazetesi fotokopisi,

- Alınacak konutun % 70 inşaat seviyesinde olduğunuz belirten belge

İlginizi çekebilir: Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları 2019

 

Taşıt Kredisi:


- Taşıt kredisi başvuru formu,

- T.C. kimliği, ehliyet ya da pasaport fotokopisi, gelir belgesi,

- Serbest meslekle uğraşıyorsanız bağlı olduğunuz kuruma ait üyelik belgesi

- Tüzel kişilerin ortağı iseniz bağlı olduğunuz şirketten alınan ticari sicil gazetesi fotokopisi


Türkiye’nin en fazla müşteri kitlesine sahip olan Ziraat Bankası belirli dönemlerde kredi kampanyaları düzenlemektedir. Oluşturduğu avantajlı kredi paketlerinden yararlanmak istiyorsanız sizler de, vakit kaybetmeden başvurunuzu gerçekleştirin. Gerekli olan belgeleri hazırlayarak, yukarıda belirtilen kanallar üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası gerekli gördüğü durumlarda ek belge talep edebilmektedir. Ziraat Bankası kredi başvurusu 2019 hakkında detaylı bilgileri sayfamızdan inceleyebilir, başvurunuzu vakit kaybetmeden yapabilir ve kredinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri bağlanmaBu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar