Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları 2020 (İhtiyaç, Konut Kredisi)


Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları 2020 (İhtiyaç, Konut Kredisi)

Ziraat Bankası kredi faiz oranları 2020 ile ihtiyaç, taşıt, konut kredi faiz oranlarına ait verilerini inceleyin, karşılaştırın ve en uygun faizli krediye başvurunuzu yaparak siz de kredinizi kullanabilirsiniz

Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları 2020 (İhtiyaç, Konut Kredisi)
05 Ocak 2020 Pazar 22:19 tarihinde paylaşıldı.

Ziraat Bankası kredi faiz oranları 2020 yılında diğer kredi çeşitleri gibi bankaların tüketici kredisi ve bireysel kredi kullandırımı kapsamını göz önüne aldığımızda , söz ,nişan , evlilik, sünnet, eşya alımı, küçük gereksinimler, özel hediyeler yada  tatil gibi ihtiyaçlar söz konusu olduğunda bankaların sizler için kolaylık sağladıkları ihtiyacınıza göre şekillenen  kredi seçeneklerinden biridir. Tüm genelihtiyaçlarınız için kullana bileceğiniz ihtiyaç kredisi çeşitlerini sizler için sıraladık; Tüketici kredisi, bireysel enerji verimliliği kredisi, enerji verimliliği yönetim kredisi, imar barışı kredisi, tüketici avans kredisi, ipotekli bireysel finansman kredisi, yasa kapsamındaki ipotekli teminat kredi transferi, kredili mevduat hesabı ve son olarak ta eğitim kredisi gibi var olan bu krediler büyük ihtimalle sizin ihtiyaçlarınıza hitap edecektir.

Ziraat Bankası kredi faiz oranı 2020
Tüm bireysel ihtiyaçlarınızın finans​manında kullanabileceğiniz 36 aya kadar vade imkânına sahip Tüketici Kredimize hemen başvurun, paranız uygun faiz oranları ve dilediğiniz ödeme seçenekleriyle en kısa sürede cebinizde olsun.​​Dilediğiniz ödeme seçenekleriyle esnek bir yapıya sahiptir.36 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır. Şahsi ve/veya maddi teminat alınmaktadır. Kredi vadesi boyunca hayat sigortası yapılmaktadır. Başvuru kanallarımız en yakın Ziraat Bankası şubemiz, web sitemiz, Ziraat mobil , internet şubesi ve çağrı merkezmizdir.Yukarıdaki bilgiler siz okurlarımız için  genel bir yönlendirmedir. Daha detaylı bilgi için en yakın şubemize uğrayabilirsiniz. 

 

 KREDİ İSMİ

FAİZ ORANI

 EN YÜKSEK VADE

 Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi 

 %1,25

 60 ay

 Ziraat Bankası taşıt kredisi

 %1,19

 60 ay

 Ziraat Bankası konut kredisi 

 %0,99

 120 ayİlginizi çekebilir: Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar


Ziraat Bankası  Taşıt Kredisi
Ziraat Bankası taşıt kredisi faiz oranları 2020 yılında %1,02'den başlamaktadır. Araba sahibi olmak gibi bir hayaliniz varsa ya peşin para ile ya da kredi ile Ziraat Bankası’nın sunmuş olduğu taşıt kredilerinden  en uygun şekilde yararlanmanızda fayda var.İster 0 km ister ikinci el olsun, almak istediğiniz araca karar verin, 48 aya varan vade ve uygun faiz seçenekleriyle avantajlı Taşıt Kredimizden faydalanın. Taşıt kredinizin özellikleri ; 0 km ve en fazla 5 yaşındaki taşıtlar için kullandırılabilir. 48 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır.Ruhsatında hususi olarak kaydedilmesi kaydıyla hafif ticari araçların (minibüs, kamyonet, pick-up) alımını finanse etmek amacıyla kullandırılabilir. Araç rehni, teminat olarak alınır. Bankamız lehine rehin tesis edilir. Gerekli görüldüğü takdirde ek teminat istenebilir. Kredi boyunca hayat sigortası ve kasko yapılmaktadır.İndirimli taşıt krediniz ile Hem Aracınızı Hem Ödeme Koşullarını Siz Belirleyin!Kredinizi alırken dilediğiniz kadar peşin ödeme yapın, faiz oranını ve taksit tutarlarını azaltma şansı yakalayın. İndirimli taşıt kredinizin özelliği Araç bedelinin bir kısmını kendi kaynakları ile finanse etmek, kredi geri ödemelerini düşük tutarlı taksit ödemeleri ile yapmak isteyen müşterilerimize yönelik kredi ürünümüzdür.Tarnsfer taşıt kredisi ile Başka bankalardan kullanmış olduğunuz taşıt kredinizi; Bankamızdan yapılandırın, düşük faiz seçeneklerimiz ile taksit tutarlarınızı azaltın.

 

Ziraat Bankası Konut Kredisi

Ziraat bankası konut kredisi faiz oranları 2020  yılında %0,99'dan başlamaktadır. Türkiye'de isteyen herkes ev sahibi olup,  istediği yerden evini alabilir. Ziraat Bankası konut kredisi ile ev hayalinizi daha fazla ertelemeyin. Konut Kredisi, Yeşil Ev Konut Kredisi, Ortak Konut Kredisi, İlk Yıl Sadece Faiz Ödemeli Konut Kredisi, İnşaat Tamamlama Kredisi, Arsa Kredisi, Bireysel İş Yeri Kredisi, Ortak İş Yeri Kredisi gibi konut kredisi çeşitleri ile Ziraat Bankası sizler için en yararlı olacak şekilde farklı çeşitlerde konut kredilerini sunmuştur.Bankamız Konut Kredisi'ne hemen başvurun, 120 aya kadar vade imkânı ile hayalinizdeki evin sahibi olun.​​ Konut kredisinin özelliklerini sizler için yazdık. 120 aya kadar vade ile satın alacağınız konutun eksper​tiz değerinin en fazla %80’ine kadar kredi kullanabilirsiniz. Krediye konu gayrimenkul üzerine ipotek tesis edilir. Gerekli görülmesi halinde ek teminat talep edilebilir. Kredi boyunca hayat, konut ve zorunlu deprem sigortası yapılmaktadır. Yukarıdaki bilgiler siz okurlarımız için  genel bir yönlendirmedir. Konut Kredisi ürünlerimiz ve faiz oranlarına ilişkin detaylı bilgi için en yakın Ziraat Bankası şubemize başvura bilirsiniz .

 

Ziraat Bankası kredi faiz oranları 2020 başlığı altında hazırlamış olduğumuz haberimizde siz değerli okurlarımızla Ziraat Banka’sı ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranlarına dair güncel ve detay bilgilere yer verdik. Sizlerde haberimizi inceleyerek kredi başvurunuzu yapabilir ve ihtiyaçlarınıza özel kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için en yakın şubemize uğrayabilir ya da 0850 220 00 00  iletişim merkezi numarasından ulaşabilirsiniz.


İlginizi çekebilir: Ziraat Bankası eft saatleri
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar