Ziraat Bankası Sim Kart Blokesi Kaldırma


Ziraat Bankası Sim Kart Blokesi Kaldırma

İnternet bankacılığına girişte 'sim kartınız bloke edildi' yazısıyla karşılaşıyorsanız, Ziraat Bankası sim kart blokesi kaldırma yollarını öğrenebilirsiniz. Blokenizi kaldırarak, internet bankacılığına tekrar giriş yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Sim Kart Blokesi Kaldırma
24 Mayıs 2020 Pazar 14:18 tarihinde paylaşıldı.

Sim kart ve operatör değişikliği günümüzün en sık yapılan işlemlerindendir. Vatandaşlar, çeşitli sebeplerden dolayı sim kart değişikliği yapabilmekte. Sim kart değişikliği yapanlar en çok da, 4.5G teknolojisinden yararlanmak istiyorlar. Farklı sebeplerden dolayı sim kart, telefon ve operatör değişikliği yapanlar, internet bankacılığına girişte ‘sim kartınız bloke edildi’ yazısıyla karşılaşıyor. Ziraat Bankası sim kart blokesi kaldırma, 2020 yılında çeşitli kanallar üzerinden yapılabilmektedir. ‘Sim kartınız bloke edildi’ yazısıyla karşılaşan vatandaşlarımız, sayfamızdaki bilgilere göz atarak, internet bankacılığına tekrar giriş yapabilirler. Sim kart blokenizi ne kadar geç kaldırırsanız, o süre boyunca internet bankacılığına giriş yapamazsınız. Ziraat Bankası sim kart blokesini en kısa yoldan kaldırmak isteyen vatandaşlarımız, haberimizi okumaya devam edebilirler.

 


Ziraat Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma
Ziraat bankası sim kart blokenizi kaldırmadığınız takdirde, hem internet hem de mobil şubeye giriş yapamazsınız. Sim kart blokenizi bir an önce kaldırarak, internet şubesinden; kredi başvurusu yapabilir, kart şifresi belirleyebilir ve ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sim kart blokenizi kaldırmadığınız sürece belirttiğimiz hiçbir işlemi, internet üzerinden gerçekleştiremezsiniz. 4.5G yüksek hızda mobil internetten yararlanmak isteyen ya da herhangi bir sebepten ötürü sim kart değişikliği yapan vatandaşlarımız, sitemizdeki bilgilere göz atabilirler. Sim kart, operatör ve telefon değişikliği yapan vatandaşlarımız, internet ve mobil şubesine girişte cep telefonlarına gelen akıllı sms’i alamazlar. Alamayan vatandaşlarımızın, sim kartı bloke edilmiştir. Sim kart blokenizi Ziraat Bankası’ndan kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

Bloke Nasıl Kaldırılır?
Ziraat Bankası müşteri hizmetleri: 444 00 00 - 0850 220 00 00
 
Ziraat Bankası ATM'sine kartı takıp giriş yaptıktan sonra sırayla Ana Menü > Diğer İşlemler > Bilgi-Şifre İşlemleri > Sim kart bloke kaldırma seçeneğini seçiyorsunuz, emin misiniz diye soruyor evet diyorsunuz, sim kart blokeniz kaldırılıyor.

Ziraat Bankası sim kart blokenizi kaldırarak, akıllı sms şifrenizi tekrar alabilirsiniz. Akıllı sms’ler ile yeniden internet bankacılığına ve mobil şubeye giriş yapabilirsiniz. Ziraat Bankası müşterileri sim kart blokelerini, şubelerden kaldırabilirler. Ziraat bankası atm’lerinden ve müşteri hizmetlerinden de, sim kart blokenizi kaldırabilirsiniz. Ziraat Bankası’nın size en yakın atm’sine giderek, daha kısa sürede sim kart blokenizi kaldırabilirsiniz. Şubelerde sıra beklemek istemiyorsanız, atm’lerden rahatlıkla blokenizi kaldırabilirsiniz. Ziraat Bankası sim kart blokesi kaldırma işleminizi zaman kaybetmeden gerçekleştirerek, internet bankacılığını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dilerseniz Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma sayfasından da Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarasına hemen bağlanabilirsiniz.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Bankalar